Košarkaši Partizana sinoć su poraženi u Istanbulu od Efesa sa 86:77 u utakmici 17. kola Evrolige, a navijačima Partizana taj poraz jako teško je pao, pa su na društvenim mrežama imali šta da poruče prvotimcima.
Kao i njihove jako čudne i upitne odluke u najvažnijim delovima utakmice.
"Željko, zašto nisi počeo sa Nakićem, Lakićem i Mitrom poslednju četvrtinu? Ipak su oni doktori odbrane? Željkov poraz", glasi jedan od komentara na društvenoj mreži "Iks".
zeljko sto nisi poceo 4/4 sa nakicem, lakicem i mitrom? ipak su oni doktori odbrane? zeljkov poraz #kkp
— savmili (@Nikola226029) December 20, 2024
Mnogi su besni na reakcije visokih igrača u defanzivi. Izdvojili su Erdžana Osmanija, momka koji je ubacio čak 25 poena, a koji je nekoliko dana ranije blistao i protiv Crvene zvezde.
"Erdžan Osmani? Ko je sad taj je*ote? Večito razigravamo nekog anonimusa ili kršinu od igrača. Zbog toga je KKP neozbiljan klub. Tovari nas svaka četvorka od početka sezone", pišu korisnici "Iksa".
I zbog toga je KKP neozbiljan klub. Tovari te svaka četvorka od početka sezone, mi sedimo i gledamo. Čekamo da Majk procveta.
— Veljko Vujačić (@realno_W) December 20, 2024
Neki od navijača unapred su predvideli poraz ekipe nakon tri četvrtine. Poznato je da crno-belima ne samo ove sezone, već duže vreme, pada koncentracija u odlučujućim momentima utakmica.
"Ajmo KKP, da vidimo koji scenario za samoubistvo ste nam pripremili u četvrtoj četvrtini", pišu na Tviteru.
Ajmo KKP, da vidimo koji scenario za samoubistvo u četvrtoj četvrtini ste nam danas pripremili?
— Veljko Vujačić (@realno_W) December 20, 2024
Deo navijača smatra da su pojedini košarkaši već debelo iscrpljeni, dok drugi ističu da neki uopšte ne zaslužuju dres Partizana.
"Tajrik Džons već četvrti meč zaredom igra skoro celu utakmicu. Rizikujemo umor i povrede. Karlik ne može da se sastavi u napadu i odbrani, umire na terenu, ali ga ne izvodi celo drugo poluvreme", pišu tviteraši.
Karlik ne može da se sastavi ni u napadu, ni u odbrani, umire na terenu, ali ga ne izvodi celo drugo poluvreme.
— A🏁R🏁T (@dobrinkin_mali) December 20, 2024
Karlik Džons, plejmejker Partizana, posle dva uzastopna poraza u Evroligi, šalje jasnu poruku pred ključni duel protiv Crvene zvezde u ABA ligi – pobeda je imperativ!
Košarkaši Fenerbahčea suočavaju se sa novim kadrovskim problemima pred meč protiv Partizana u 17. kolu Evrolige, koji je zakazan za petak, 27. decembar u 20.30 časova. Jedan od najboljih igrača turskog tima, Vejd Boldvin, povredio je tetivu i neće biti na raspolaganju.
Nismo pravili faulove, stali smo da igramo odbranu, to je bilo ključno, rekao je Željko Obradović po završetku utakmice u Istanbulu i poraza od Efesa u 17. kolu Evrolige - 86:77 (20:27, 11:13, 25:23, 28:16)
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Karlik Džons, plejmejker Partizana, posle dva uzastopna poraza u Evroligi, šalje jasnu poruku pred ključni duel protiv Crvene zvezde u ABA ligi – pobeda je imperativ!
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski upozorio je građane Ukrajine da narednih dana ne ignorišu vazdušne uzbune zbog mogućeg lansiranja ruskih raketa "orešnik".
Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) i savetnik predsednika Srbije - Miloš Vučević izjavio je u emisiji "Da se ne lažemo" na Informer TV da će izbor premijera biti veoma lak ukoliko SNS osvoji većinu na parlamentarnim izborima.
Poslanica Demokratske partije socijalista Nela Savković Vukčević danas je, u okviru poslaničkog pitanja koje je postavila ministarki za evropske poslove Maidi Gorčević, iznela skandalozan stav da je Rezolucija o genocidu u Jasenovcu, Mauthauzenu i Dahau izglasana "bez konkretnog povoda".
Predsednica Narodne skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je Venecijanska komisija dala apsolutno pozitivno mišljenje na set pravosudnih zakona i najavila da će se sledeće nedelje ići pred parlament sa predlogom izmena i dopuna tih pravosudnih zakona.
Dok su juče organizovane učeničke posete EXPO izložbi proglašavali "zloupotrebom dece za političke svrhe", danas blokaderski mediji pozivaju mlade i studente na svoje novinarske radionice. Kritičari upozoravaju da je reč o još jednom primeru dvostrukih standarda.
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" otkrili smo vam kakav je to javni blam doživeo revolucionar u pokušaju Savo Manojlović, gde voli da sedi advokat blokader Božo Prelević, čime se u slobodno vreme bavi glumac blokader Tika Stanić, na koji način se opušta penzionisani policijski general-pukovnik Goran Radosavljević Guri…
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Učenik OŠ "Živko Ljujić" u Novoj Varoši, zadobio je frakturu lobanje i hitno je prebačen u bolnicu u Užice, a zbog curenja sukrvice u uvo oštećen mu je i sluh!
Kosta K. je gledao porno filmove sa životinjama što se može i smatrati jednom vrstom radoznalosti, ali u odnosu na ostale pokazane osobine mislim da je to samo jedan segment patologije koja je bila zastupljena kod dečaka, kaže za Informer psiholog Marija Milenković.
Sudija za prethodni postupak Višeg suda u Beogradu je danas doneo rešenje kojim je prema okrivljenom Veselinu Miliću produžio pritvor, koji mu po tom rešenju može trajati najduže 30 dana.
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je prvostepenu presudu kojom je Damjan Gvozdenović osuđen na kaznu zatvora od 10 godina, povodom optužbi da je u februaru 2022. godine u Rakovici izbo na smrt 21 - godišnjeg Aleksandra Tatalovića, i naložio sudu da ponovi suđenje.
Dežurni javni tužilac Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu odredio je zadržavanje do 48 sati osumnjičenom A.J. (41) zbog sumnje da je izvršio krivična dela teška telesna povreda i neovlašćeno držanje opojnih droga.
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je da rat u Ukrajini i sukobi na Bliskom istoku mogu da budu završeni već ove godine, ukoliko za to bude postojala politička volja nekoliko ključnih lidera.
Sjedinjene Američke Države i Iran usaglasili su finalnu verziju teksta mirovnog sporazuma, a sada se radi na poslednjim koracima za njegovo zaključenje, objavio je pakistanski premijer Šebaz Šarif na društvenoj mreži Iks.
Američki predsednik Donald Tramp odbacio je tvrdnje iranskih medija o sadržaju mogućeg sporazuma SAD i Irana, poručivši da objavljeni navodi nemaju nikakve veze sa uslovima koji su zaista dogovoreni.
Rusija ubrzano jača svoju niskoorbitalnu satelitsku grupu, koja bi trebalo da pomogne vojsci u borbi protiv ukrajinskih dronova i omogući upravljanje teškim bespilotnim letelicama, izjavio je Vladimir Putin na sastanku sa veteranima Specijalne vojne operacije.
Potpisivanjem ugovora vrednog 20 miliona dinara, Ministarstvo kulture je kroz ovogodišnji konkurs "Gradovi u fokusu 2026" omogućilo Apatinu izgradnju kompletnih instalacija i završne građevinsko-arhitektonske radove na Kući "Turski", odnosno budućem apatinskom muzeju.
Glumica Ivana Dudić ozbiljno je zabrinula sve svoje pratioce na društvenim mrežama kada je objavila fotografiju na kojoj se jasno vide jezive modrice i ogrebotine po celom licu.
Čuveni britanski slikar Dejvid Hokni, jedan od najuticajnijih i najvažnijih umetnika 20. i 21. veka, preminuo je u 88. godini, zvanično je saopštila njegova predstavnica za javnost.
Tokom leta klima radi punom snagom, a u njenoj unutrašnjosti se gomilaju vlaga i nečistoće. Srećom, mnogi modeli imaju opciju koja olakšava održavanje uređaja.
Melanija Tramp pojavila se u Vašingtonu u elegantnom izdanju koje je, po mišljenju mnogih, još jednom potvrdilo zašto važi za jednu od najbolje obučenih žena na političkoj sceni.
Dobar kofer može vam uštedeti mnogo vremena, novca i nerviranja tokom putovanja. Zato je važno da pre kupovine obratite pažnju na nekoliko ključnih detalja.
Ono što se mesecima najavljivalo kao jedan od najvećih muzičkih događaja godine, danas je i zvanično preraslo u istorijski fenomen. Koncert „Festival južnog vetra“, zakazan za 27. jun na Tašmajdanu, koji je rasprodat je za manje od mesec dana, potvrdio je ono što su generacije fanova odavno znale – muzika južnog vetra ne poznaje vreme, granice niti zaborav.
Iako se o romansi Nede Ukraden i pokojnog Saše Popovića govori decenijama, pevačica je tek u svojoj knjizi "Zora je svanula" otkrila detalje veze sa njim.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.