Partizan je izgubio još jednu pravnu bitku i sada je prinuđen da bivšem fudbaleru Nikoli Lakčeviću isplati čak 500.000 evra.
Ova odluka Suda za sportsku arbitražu u Lozani dodatno je produbila ionako katastrofalno stanje u Partizanu. Lakčević, koji trenutno igra za Prvu Iskru iz Bariča, tužio je crno-bele zbog raskida ugovora, a sud je presudio u njegovu korist.
Ovaj slučaj samo je jedan u nizu problema koji su zatrpali Partizan. Proteklih dana na adresu kluba stigle su i tužbe Patrika Andradea, koji traži ogromnu sedmocifrenu odštetu, kao i agenta Siniše Saničanina, koji potražuje 153.000 evra.
Foto: Starsportphoto
Nikola Lakčević u dresu Partizana
Rasim Ljajić, predsednik Radne grupe u Humskoj, priznao je težinu situacije i otkrio da je formiran poseban pravni tim za analizu ugovora iz prethodnih godina.
- Zatrpani tužbama, što od bivših igrača, trenera i agenata s različitih kontinenata, formirali smo poseban pravni tim koji će analizirati sve ugovore potpisane s Partizanom u poslednjih pet-šest godina. Jednostavno, drugačije ne možemo da izađemo na kraj sa svima koji se javljaju i traže novac - rekao je Ljajić.
Nikola Lakčević je 2017. godine stigao u Partizan iz OFK Beograda, ali nije ostavio značajniji trag zbog teške povrede kolena 2020. godine.
Posle epizoda u Teleoptiku i Brodarcu, karijeru je nastavio u nižim ligama, ali je sada Partizanu zadao udarac od pola miliona evra – i to izvan terena!
Kapiten Partizana, Aleksandar Jovanović (31), govorio je o trenutnom stanju u klubu iy Humske, promenama u upravi, ali i podršci navijača koja je ponovo vidljiva na stadionu.
Trener Partizana, Marko Jovanović, tokom konferencije za medije pred meč sa niškim Radničkim je rekao da ga je ganula podrška "grobara" za Matijasa Lesora, koji je u četvrtak doživeo jezivu povredu.
Trener Partizana, Marko Jovanović, pred utakmicu sa Radničkim iz Niša je rekao da će ostati u Humskoj bar do juna, ali još uvek nije poznato u kojoj funkciji. Takođe, otkrio je da se Nihad Mujakić povredio i da neće moći da pomogne timu na stadionu "Čair".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kapiten Partizana, Aleksandar Jovanović (31), govorio je o trenutnom stanju u klubu iy Humske, promenama u upravi, ali i podršci navijača koja je ponovo vidljiva na stadionu.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić reagovao je na sramno ćutanje Evrope na veličanje ustaštva, istakavši da se u jednom njenom delu nacizam ponovo normalizuje, dok se prema različitim državama primenjuju dvostruki aršini.
Na društvenoj mreži Iks osvanuo je nov snimak siledžije i blokadera Nikole Đorđioskog (33) iz Užica, koji je u sramnom napadu ogromnom kamenicom pogodio i teško povredio snimatelja Radio-televizije Srbije!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić reagovao je na sramno ćutanje Evrope na veličanje ustaštva, istakavši da se u jednom njenom delu nacizam ponovo normalizuje, dok se prema različitim državama primenjuju dvostruki aršini.
Mlada Nina Trnavac iz Užica, čiji je jučerašnji govor iz srca ovog grada dirnuo čitavu Srbiju, govorila je ekskluzivno za Informer i otkrila nove detalje terora koji je preživljavala u poslednje dve godine zbog blokadera i to samo zato što otvoreno podržava SNS i politiku predsednika Aleksandra Vučića.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da su na delu dvostruki aršini u Evropi i regionu kada je reč o predstojećoj sahrani Ratka Mladića i podsetio da je general Rasim Delić, čiji su vojnici odsecali glave Srbima, sahranjen u BiH uz sve državne počasti i da se tome niko nije protivio.
Učesnici prve sezone Exatlona Srbija Radojica Lazić i Anabela Zonai trenutno se nalaze u Dominikani, a javnost najviše zanima da li je njihov odlazak povezan sa drugom sezonom takmičenja.
Reper Gazda Paja pokazaće svoje veštine u najvećem sportskom rijalitiju Exatlonu, a njegova žena Vesna je takođe u sjajnoj formi, pa je suprugu komotno mogla da se pridruži u takmičenju.
Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski obišla je danas radove na obnovi Čukur česme u Beogradu, jednog od najznačajnijih istorijskih mesta u prestonici, za čiju je obnovu Ministarstvo opredelilo 991.800,00 dinara.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić danas prisustvuje svečanom puštanju u saobraćaj novih 28 kilometara Dunavskog koridora, saobraćajnice koja će doprineti boljoj povezanosti istočne Srbije sa Beogradom.
Požar koji je zahvatio deo opštine Lebane je ugašen, požari na Stolovima i kod Lukova kod Vranja i dalje nisu lokalizovani, ali je situacija bolja nego prethodnih dana, dok je u Deliblatskoj peščari mirno.
Ubistvo vatrogasca S. Č. (48) kojeg je hicima iz pištolja usmrtio šurak B. K. (39), potresla je sve koji su ga poznavali. Za njega, kao i za čitavu njegovu porodicu svi imaju samo reči hvale.
Ubistvo koje je potreslo Veliko Gradište i čitavu okolinu, sva je prilika da je bilo inicirano podelom imovine. U Velikom Gradištu kažu da su se B. K. i njegova sestra A. Č. posvađali oko podele imovine nakon očeve smrti u aprili mesecu ove godine.
Nova ruska krstareća raketa "Banderolj" postala je ključni deo kampanje koja je gotovo zaustavila komercijalnu plovidbu kroz ukrajinske crnomorske luke, dok je izvoz žita u prvoj polovini avgusta pao oko 75 odsto u odnosu na isti period prošle godine, piše britanski Telegraf.
Skladište ukrajinskih snaga sa granatama, minama, drugom municijom i dronovima nalazilo se u blizini stambenih objekata kod Kijeva, gde je posle ruskog udara došlo do katastrofalne sekundarne detonacije u kojoj je poginulo najmanje 37 ljudi, potvrdio je Volodimir Zelenski.
Rusija bi početkom naredne nedelje mogla zvanično da bude označena kao odgovorna za pokušaj napada dronom sa eksplozivom na aerodromu Lajpcig/Hale, posle čega Berlin sprema "opsežan" paket mera protiv Moskve.
Island neće obnoviti pregovore o članstvu u Evropskoj uniji, pošto je 52,5 odsto birača na referendumu glasalo protiv povratka za pregovarački sto sa Briselom, dok je 47,5 odsto podržalo nastavak procesa.
Sinoć je u Zaječaru počeo tradicionalni rok spektakl, 59.Gitarijada koja se održava u podnožju Kraljevice uz rokere koji su pristigli iz svih gradova Srbije, ali i iz inostranstva.
Kada pas stavi šapu na svog vlasnika, to najčešće znači da želi da pokaže ljubav i privrženost. Ipak, ovaj gest nije samo znak nežnosti, već i važan način na koji pas komunicira sa čovekom.
Septembar je pravo vreme za nekoliko važnih poslova u bašti, a orezivanje biljaka spada među njih. Ipak, ne treba uzimati makaze i skraćivati sve redom.
Bivša rijaliti zvezda Dalila Dragojević progovorila je o sukobu sa Vesnom Rivas i poručila da pevačica ne govori istinu kada kaže da je dobila na sudu.
Pevačica Jovana Nikolić Mišković prisetila se davnog susreta sa slavnim holivudskim glumcem Bred Pitom, koji je igrao u filmu njenog oca reditelja Božidara Nikolića.
Jelena Karleuša sinoć je u okviru manifestacije "Dani šljive" održala koncert u Blacu, a više od 50.000 ljudi dočekalo je pop divu uz gromoglasne ovacije.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.