Predrag Mijatović, član uprave crno-belih, otkrio je da je Milošević kada je napustio klub tražio šest plata, a Savo uzvraća i kaže da niko Partizanu nije oprostio toliko para kao on.
- Već je tokom sledećeg dana bilo jasno da to nije razlog. Ne bih to ni komentarisao. Ja, to ova uprava zna, a zna i prethodna, ja sam im rekao pre neki dan da stave na papir koliko sam ja u ova dva mandata oprostio Partizanu. Koliko sam imao potpisanog ugovora, a sa koliko sam otišao. Tako da, ako bilo ko hoće da pričamo o tome, ja svakoga mogu da pogledam u oči. Ali, ne postoji čovek u istoriji Partizana koji je oprostio toliko para Partizanu. To mogu da kažem otvoreno, direktno. Ja imam ugovore kući, a ima i ova uprava, ima i prethodna - rekao je za portal SK Savo Milošević.
- Poslednji sam saznao iako bi možda trebalo da prvi da dobijem tu informaciju. Savi se niko nije mešao u posao. Na startu su mu predočene neke stvari u smislu strategije. Pogodila me je i iznenadila njegova odluka. Pitao sam ga šta mu Partizan duguje. Mislio je da mu pripada šest mesečnih plata, pa smo u pomoć pozvali pravnika kluba. Dobili smo informaciju da trener koji podnese ostavku nema pravo ni na kakvu nadoknadu. Situacija je vrlo jasna i konkretna. Savo je i dalje moj prijatelj, ovo je njegov klub, uvek može da dođe. Uradio je dobar posao, međutim, fudbal nema memoriju, vrlo je kratka, idemo u nove pobede - kazao je Mijatović.
Foto: ATA Images
Predrag Mijatović i Savo Milošević u klinču
Član uprave crno-belih rekao je pre nekoliko dana da se nije mešao Miloševiću u posao.
- Savo je tako odlučio i podneo je ostavku. Pojavila se tema da se mešam u njegov posao, rušim autoritet. Iskreno, a može i on da posvedoči, nijednom nisam pitao ko će biti u prvih 11. Nikad mu poruku nisam poslao ko treba da igra, nikadm niti ću to da radim. Jedini problem koji je on video, ja nisam, je što sam u jednom trenutku, iz potpuno druge konotacije, zatražio da dok ne proverim neke detalje vezano za dolazak jednog igrača nađe drugo rešenje. I negde smo postigli dogovor. Čak sam mu ponudio da ja razgovara sa igračem. Marko nema veze sa tim, fenomenalno je i dobro dete.
Fudbalski klub Partizan obaveštava javnost da je Savo Milošević podneo ostavku na funkciju šefa stručnog štaba prvog tima. Nakon razgovora sa članovima Radne grupe zaduženim za sportska pitanja, Predragom Mijatovićem i Dankom Lazovićem, doneta je zajednička odluka o prihvatanju ostavke.
Pored toga što trener fudbalera Partizana Savo Milošević (51) nije želeo da prihvati smanjenje plate veće od deset posto, u javnost su isplivale nove informacije vezane za njegovu iznenadnu ostavku. Navodno je iskusni stručnjak zbog odluka o sastavu ekipe ušao u sukob sa Predragom Mijatovićem (55), članom Privremenog organa zaduženog za sportski sektor.
Trener Partizana Savo Milošević jasno je naznačio u razgovoru za medije da nijedan igrač crno-belih nije unapred precrtan te da svako od njih ima šansu da se dokaže na terenu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Fudbalski klub Partizan obaveštava javnost da je Savo Milošević podneo ostavku na funkciju šefa stručnog štaba prvog tima. Nakon razgovora sa članovima Radne grupe zaduženim za sportska pitanja, Predragom Mijatovićem i Dankom Lazovićem, doneta je zajednička odluka o prihvatanju ostavke.
Ruska avijacija uništila je privremene punktove ukrajinskih snaga i centre za kontrolu bespilotnih letelica u Dnjepropetrovskoj i Hersonskoj oblasti, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Miloš Parandilović, poslanik u Narodnoj skupštini Republike Srbije i čelnik stranke Novo lice Srbije, napio se k'o letva na jednoj svadbi u Priboju, pa u tako vidno alkoholisanom stanju seo u automobil i odvezao se, saznaje Informer.
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
Nakon gotovo svakog masovnog zločina istražitelji pokušavaju da pronađu odgovor na isto pitanje - da li je tragedija mogla da bude sprečena? U mnogim slučajevima odgovor su pronašli među papirima, beleškama i zapisima koje su počinioci ostavili iza sebe.
Visoka predstavnica Evropske unije za spoljnu politiku Kaja Kalas izjavila je danas, povodom eskalacije sukoba između Irana i Izraela i situacije u Ormuskom moreuzu da regionu Bliskog istoka "nije potrebna eskalacija, već da strane sednu za pregovarački sto i dogovore se".
Areniljas, malo selo u provinciji Sorija u unutrašnjosti Španije sa svega četrdesetak stalnih žitelja, objavio je neobičan poziv porodicama koje su spremne da započnu novi život daleko od grada.
TS Media, multimedijalni segment Telekoma Srbija, u saradnji sa Sava Centrom, od 12. do 14. juna, organizuje besplatne večernje projekcije remasterizovanih domaćih filmskih klasika na krovu Sava Centra.
Srpska srednjovekovna tradicija puna je običaja koji bi u savremenom svetu bili potpuno neprihvatljivi, a mnogi od tih običaja prikazani su u našim fimovima i serijama.
Radoš Bajić dobitnik je nagrade "Zlatni vitez" na Međunarodnom filmskom festivalu u Sevastopolju za najbolju glavnu mušku ulogu u filmu "Čuvar ikone Svetog Đorđa".
Ako želite da znate kako nešto funkcioniše u avionu, pitajte stjuardesu. One već dovoljno dugo lete da znaju sve trikove i savete koji olakšavaju ovo iskustvo.
OpenAI navodno predstavlja "Dreaming V3" kao novu verziju sistema memorije za ChatGPT, koja bi trebalo da omogući da razgovori budu mnogo prilagođeniji svakom korisniku.
Meri Filips, poznata šminkerka mnogih slavnih dama, otkrila je trik koji pomaže da lice izgleda sveže i prirodno, a šminka ostane postojana od jutra do večeri.
Grčka već godinama važi za omiljenu letnju destinaciju srpskih turista, a posebno se izdvaja Halkidiki. Pet je razloga zašto Srbi već godinama biraju ovu destinaciju.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.