Košarkaši Partizana sutra se suočavaju sa Fenerbahčeom u Beogradskoj areni, gde će pokušati da preokrenu skor iz dosadašnjih susreta. Uoči utakmice, Balša Koprivica je podelio svoje utiske o rivalu i osvrnuo se na prethodni duel, smatrajući da je ključ uspeha u zaustavljanju šuta.
Košarkaši Partizana sutra se suočavaju sa Fenerbahčeom u Beogradskoj areni, gde će pokušati da preokrenu skor iz dosadašnjih susreta. Uoči utakmice, Balša Koprivica je podelio svoje utiske o rivalu i osvrnuo se na prethodni duel.
- Smatramo da su oni jedina ekipa koja nas je baš pobedila ove sezone. Celu sezonu smo bili u minusu protiv njih. Izvrsno šutiraju trojke. Zaustaviti njihov šut je ključ. Fale im neki bekovi, ali to ne znači da su oslabljeni. Mistim da je to glavna stvar za sutrašnji meč. Setimo se da smo primili oko 20 trojki. To je na TV-u delovalo loše, mogu da zamislim kako je delovalo uživo. Mislim da je bila neka dekoncentracija u odbrani, nismo ispoštovali skauting i to je to - rekao je Koprivica.
Foto: Starsportphoto
Učinak Partizana za sada baš i nije na najboljem nivou, imaju sedam pobeda i deset poraza, dok se turski klub nalazi na samom vrhu tabele, te još uvek imaju fore da se trgnu.
- Sada smo na polovini i ovo je najbitniji period za nas. Mislim da smo pretprošle sezone imali pobedu više i na kraju smo imali jako dobru završnicu. Imamo dug put... Mala je razlika na tabeli između timova i mislim da možemo mnogo postici u zavisnosti od toga kako budemo krenuli ovaj niz u januaru - rekao je košarkaš Partizana.
Koprivica je naglasio svoju posvećenost timu i naporima da iz utakmice u utakmicu stekne veću minutažu na terenu.
- Ja sam uvek tu, spreman i radim na tome da zarađujem veću minutažu iz utakmice u utakmicu. Moji saigrači i trener to znaju i uvek sam spreman da pomognem ekipi - kazao je Koprivica.
Košarkaši Partizana poraženi su od Asvela na domaćem parketu (79:82), u 15. kolu Evrolige, a centar crno-belih Balša Koprivica kaže da su izgubljene lopte i skok kumovali kiksu.
Košarkaši Partizana sutra (Arena 1 premijum 17.00) gostuju Igokei u Laktašima, a trener Željko Obradović i Balša Koprivica očekuju jako tešku utakmicu u 11. kolu ABA lige.
Košarkaš Partizana Balša Koprivica govorio je za medije pred utakmicu 13. kola Evrolige protiv Žalgirisa koja je na programu u utorak od 20,30 časova (Sport klub 1).
Košarkaši Partizana su uz pomoć publike došli do pobede, ali i uz izvanrednu igru Balše Koprivice koji nije igrao dugo, ali kada je igrao - držao ih je u životu. Treba da igra više minuta, pokazao je kakav je potencijal, poručuje košarkaški stručnjak Vlade Đurović (76)!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Košarkaši Partizana poraženi su od Asvela na domaćem parketu (79:82), u 15. kolu Evrolige, a centar crno-belih Balša Koprivica kaže da su izgubljene lopte i skok kumovali kiksu.
Hrvatski premijer Andrej Plenković ispostavio je ultimatum Crnoj Gori na njenom putu u Evropsku uniju čime je Podgorici srušio Sneška i euforiju koja vlada u montenegrinskim medijma.
Postepeno pridruživanje Evropskoj uniji (EU) za koje se zalažu državnici dve najveće evropske zemlje - francuski predsednik Emanuel Makron i nemački kancelar Fridrih Merc, koji su lansirali non-pejper - razlog je za optimizam ali ne i euforiju, smatraju sagovornici Informera.
Profesor Filozofskog fakulteta u Beogradu, Čedomir Antić, gostovao je u emisiji na TV Prva, gde je govorio o aktuelnim društvenim i političkim temama, odnosu prema Srpskoj pravoslavnoj crkvi, studentskim blokadama, kao i o, kako je naveo, rastućim podelama u društvu.
Na Kosovu i Metohiji se danas održavaju treći vanredni parlamentarni izbori u poslednjih 16 meseci, nakon što Skupština prethodno nije uspela da izabere predsednika.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo koga to traži novinar blokader Mladen Savatović, čime se zanima političar u pokušaju Đorđe Stanković, gde se skriva najbolji drugar rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović, kako se opušta propali aktivista Petar Đurić…
Meteorolozi u Grčkoj izdali su upozorenje zbog naglog skoka temperatura koje će u pojedinim delovima zemlje prelaziti i 40 stepeni Celzijusa, dok se more ubrzano zagreva.
Arhimandrit Jefrem Vatopedski, jedan od najuticajnijih svetogorskih staraca, preživeo je progon, zatvaranje i veliku nepravdu, a sada prvi put u javnost
Mađarski MOL dobio je licencu od SAD da do 16. juna nastavi pregovore o kupovini ruskog većinskog udela u NIS-u. Iz kompanije navode da pregovori napreduju.
Hakerski napad na platformu Phobs ugrozio je podatke oko 100.000 turista na Jadranu. Prevaranti šalju lažne WhatsApp poruke i traže doplatu za smeštaj.
Radoman Vintolm i Dejan Bulatović uhapšeni su po nalogu Specijalnog državnog tužilaštva (SDT), zbog sumnje da su izvršili krivična dela stvaranje kriminalne organizacije i šverc kokaina.
Telefonske poruke dvojice tadašnjih službenika policije Crne Gore, otkrivaju da je zaštićeni svedok u slučaju ubistva Šćepana Roganovića prošao policijsku torturu nakon što je uhapšen u februaru 2020. godine kao član grupe koja je organizovala i taj zločin.
Na parkingu supermarketa u Insbruku, glavnom gradu Tirola u Austriji, izbila je žestoka svađa koja je eskalirala do te mere da je 74-godišnji državljanin Bosne i Hercegovine teže povređen.
Anton Kobjakov, savetnik predsednika Rusije i izvršni sekretar Organizacionog komiteta SPIEF-a, komentarisao je otvoreno pismo Volodimira Zelenskog Vladimiru Putinu.
Ruska vojska zauzela je selo Ševčenko u Harkovskoj oblasti koje su ukrajinske oružane snage pokušale da zadrže koristeći najobučenije jedinice, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Ukrajinska vlada zamrzava spermu svojih vojnika kako bi njihove supruge mogle da je iskoriste za trudnoću nakon njihove smrti, navodi italijanski sociolog Alesandro Orsini u svom blogu.
Američki glumac Džejms Hendi poznat po ulogama u filmovima Top Gan: Maverik i Džumandži, izboden je na smrt u vlastitom domu u Los Anđelesu, saopštila je policija.
Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.
Slaviša Čurović bio je protiv referenduma 2006. godine i odvajanja Crne Gore, a njegov stav nije podržala produkcijska kuća, te je zadala kukavički udarac!
Sredina juna donosi značajne finansijske promene za Bikove, Device i Ribe, a 15. jun se izdvaja kao datum kada bi moglo doći do olakšanja u vezi sa novcem i dugovima.
Britanska manekenka Peni Lejn privukla je veliku pažnju na reviji kupaćih kostima u Majamiju, gde je na pisti predstavila dva različita i veoma efektna izdanja.
Bivša stjuardesa Barbara Bačilijeri, koja je godinama radila u kabinskom osoblju, upozorila je na najčešće greške koje putnici prave tokom spavanja u avionu i objasnila zašto neke navike mogu biti nehigijenske, neprijatne, pa čak i opasne.
Kompanija Meta počela je širom sveta da uvodi novu pretplatničku uslugu za Instagram, čime određene funkcije po prvi put postaju dostupne isključivo korisnicima koji plaćaju mesečnu članarinu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar