Žoc zna kako protiv Asvela, ali problem su povrede: Videćemo kako će to da izgleda!
Podeli vest
Trener Partizana Željko Obradović rekao je pred putovanje ekipe u Lion i gostovanje Asvelu da je utakmica dobro pripremljena, ali da mu veliki problem predstavljaju izostanci bitnih igrača.
Košarkaš Partizana, Dvejn Vošington, neće biti u sastavu za mečeve sa Asvelom i Armanijem u duplom kolu Evrolige, jer je jutros završio kod lekara zbog bolesti.
Bivši košarkaš Partizana - Pi Džej Doužer, ozvaničio je saradnju sa Anadolu Efesom.
12.01.2025
19:28
ODLUKA PRED MEČ
Među putnicima su se našli Isak Bonga i Aleksej Pokuševski, ali iznad njihovog imena stoji veliki znak pitanja. Nemački reprezentativac nezgodno je pao u duelu protiv Panatinaikosa, dok se srpski košarkaš u istom meču požalio na bolove u ramenu.
Željko Obradović ističe da će odluku o njihovoj minutaži doneti na poslednjem treningu, koji će odraditi u Vilerbanu, pred sam susret.
Bravo Vezenkovu, ponosim se njime. Ima ogroman talenat i sigurno je bolji od mene, rekao je Žarko Paspalj za grčke medije nakon što je Saša Vezenkov postao prvi igrač u istoriji Olimpijakosa koji je na jednoj utakmici ubacio 45 poena.
12.01.2025
17:45
Foto: EPA
Pod znakom pitanja - Isak Bonga
- Ostaće u Beogradu Marinković, Mitar i Frenk. Njih trojica su povređeni, dok ostali putuju. S tim što, posle one utakmice u Atini, problem sa ramenom ima Aleksej Pokuševski, dok Bonga takođe nije igrao u Čačku jer ima problem sa laktom i dobio je udarac u leđa, ali videćemo kako će to da izgleda. Ne znam, do sutra sigurno nećemo znati kakvo je zapravo stanje - rekao je Obradović za "Sportklub".
Ekipa crno-belih upisala je poraz u poslednjem kolu i to protiv aktuelnog prvaka Evrope Panatinaikosa (96:84).
MANJAK ENERGIJE
Popularni Žoc veruje da je u tom susretu presudilo odsustvo energije kod njegovih igrača i nada se boljem pristupu na gostovanju Asvelu.
- Pričali smo o tome sa igračima. Bilo je evidentno da nismo imali dovoljno energije, želje i motivacije. Nastavićemo da razgovaramo i sigurno nam je potrebna promena u načinu igre na gostovanjima i nadam se da ćemo već od Asvela početi tako da igramo - objasnio je čuveni Čačanin, a potom se osvrnuo na protivnika koji ih je u prvom susretu porazio pred domaćim navijačima (82:79).
- Znamo šta bi trebalo da radimo, znali smo i pred prvu utakmicu i igrali velikim delom dobro. Kad smo napravili najveću razliku, praktično smo im dozvolili da se vrate u utakmicu i pobede nas u neizvesnoj završnici.Bez ikakve sumnje, njihova dva kreatora su (Teo) Maledon i Nando de Kolo, mada ne znam u kakvom je stanju Žofri Lovernj. On je igrao naše utakmice i sve se vrti oko njih trojice - podvukao je Obradović.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Košarkaš Partizana, Dvejn Vošington, neće biti u sastavu za mečeve sa Asvelom i Armanijem u duplom kolu Evrolige, jer je jutros završio kod lekara zbog bolesti.
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je da je zdravstveno stanje ministra unutrašnjih poslova i predsednika Socijalističke partije Srbije Ivice Dačića bolje nego što je bilo, dodajući da ima razloga za optimizam, ali i da se nastavljaju mere intezivnog lečenja i terapije.
Masovna evakuacija gradova na Bliskom istoku mogla bi da usledi ako civilne nuklearne elektrane budu napadnute i dođe do oslobađanja radioaktivnih materija, upozorio je Rafael Grosi, direktor Međunarodne agencije za atomsku energiju, prenosi Gardian.
Trojica kandidata za članove Visokog saveta tužilaštva (VST) iz reda javnih tužilaca, koji su osvojili najveći broj glasova svojih kolega i pobedili na tužilačkim izborima, uložili su žalbe Ustavnom sudu, nakon što VST nije u zakonskom roku doneo odluku o tri izjavljena prigovora na izborni proces, te je nastupila zakonska posledica da se prigovori smatraju usvojenim.
U nedelju je u Nišu na protestu blokadera razapeta lutka sa likom Aleksandra Vučića, u jasnoj aluziji na raspeće Isusa Hrista. Taj prizor šokirao je mnoge građane i izazvao oštre reakcije.
Tajna poseta srpskog tužioca za organizovani kriminal Mladena Nenadića Tirani dokaz je da je slučaj “Generalštab” radio u dogovoru sa Albancima kako bi ova investicija, predviđena za Beograd, završila u Albaniji i kako bi se pokvarili odnosi između Srbije i Sjedinjenih Američkih Država, kaže predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Skupštine Srbije i narodni poslanik SNS dr Uglješa Mrdić.
Biznismen Branko Babić, gostujući sinoć i emisiji "Hit Tvit" na TV Pink, optužio je tužilačkog pomoćnika iz Javnog tužilaštva za organizovani kriminal da mu je pre nekoliko godina tražio pola miliona evra kako bi završio zgradu koju je gradio.
Nasilnik Zlatko Kokanović je pušten iz policijskog zadržavanja, kolokvijalno policijskog pritvora. To je odluka sudije, i mi svi treba da znamo ko je taj sudija, započinje poznati novinar i analitičar Uroš Piper.
Učesnica Exatlona Anabela Zonai otkrila je da je najsmešniji momenat tokom rijalitija bio zapravo skandal kada je Nemanja Radovanović gurnuo u lice svoje gaće Sanji Kalinović.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...
Od 3. marta u 22 časa na Informer TV stiže nova emisija "Dobro veče, Srbadijo", autorski projekat koji podseća na to ko smo, odakle smo i šta ne smemo da zaboravimo.
Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...
Profesor doktor Vladan Petrov, predsednik Ustavnog suda gostujući u Prvim info komentarisao je situaciju u državi i način na koji mediji plasiraju informacije.
Iz Ambasade Srbije u Ujedinjenim Arapskim Emiratima upozorili su naše državljane koji u toj zemlji trenutno borave, da ne dele lične podatke putem mobilnog telefona, zbog novih prevara koje su se pojavile.
Sa toplijim vremenom, počeli su problemi sa alergijama kod osoba koje pate od alergijskog rinitisa, pošto su zabeleženi prvi poleni lešnika, jove, tise i čempresa.
U Čačku sat profesionalnog šminkanja često košta od 3.500 do 5.000 dinara, što je više od prosečne cene pregleda kod privatnog lekara specijaliste, koja se kreće između 2.500 i 3.500 dinara.
Druga nedelja Časnog posta zove se Pačista, jer dolazi iza Čiste nedelje. Ove nedelje vrši se spomen na jednog velikog Crkvenog Oca i Bogoslova – Svetog Grigorija Palamu, arhiepiskopa solunskog i čudotvorca.
Novak K. (35) ubijen je u naselju Erdeč u Kragujevcu, a od njega su se tokom utakmice Crvena Zvezda i Radnički oprostili navijači ''Crvenih đavola'' skandirajući njegovo ime.
Pripadnici Sektora za vanredne situacije, predvođeni pomoćnikom ministra i načelnikom Sektora Lukom Čaušićem, obišli su danas vatrogasnu stanicu u Ivanjici i tom prilikom poželeli ministru Ivici Dačiću brz oporavak.
Iran je započeo operacije protiv tankera pod zastavom Sjedinjenih Američkih Država koji, prema navodima iranskih medija, prevoze gorivo namenjeno američkoj vojsci, dok istovremeno dolazi do naglog rasta cena nafte i gasa na svetskim tržištima.
Ruski predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa predsednikom Ujedinjenih Arapskih Emirata Mohamedom bin Zajedom el Nahjanom, emirom Katara Muhamedom ibn Tanijem i kraljem Bahreina Hamadom bin Isom al Kalifom o dramatičnoj eskalaciji sukoba na Bliskom istoku, saopštio je Kremlj.
Američki senator Lindzi Grejam, poznat kao blizak saveznik predsednika Donalda Trampa, izjavio je da bi posle Irana i Venecuele Kuba mogla biti sledeća meta promena u američkoj spoljnoj politici.
Iako na prvi pogled serije "La dama de Troya" (2008) i "La desalmada" (2021) dele identičnu narativnu osnovu o ženi koja pravdu uzima u svoje ruke, one zapravo predstavljaju dva potpuno različita umetnička senzibiliteta.
Stare domaćice čistile su kuću temeljno dva puta godišnje, pred dolazak proleća i pred dolazak zime. Savršeno blistav dom su uspevale da imaju uz par načina sređivanja koje su praktikovale.
Tokom vaskršnjeg posta često je izazov osmisliti obrok koji je ukusan, a španska pita je jedno od onih jela koje ne traži mnogo, a daje tačno ono što treba.
Političar Čedomir Jovanović odgovorio je na komentar jedne žene na Instagramu koja ga je optužila da je gej zbog fotografije sa prijateljem Aleksandrom Kosom.
Pevač Joca Stefanović čeka prvo dete sa pet godina starijom koleginicom Ivom Bojanović, te je sada pokazao kako pevačica izgleda u sedmom mesecu trudnoće.
Pevač Darko Lazić sa suprugom Katarinom i njihovom ćerkom trenutno boravi na Maldivima, odakle ne mogu da se vrate, a sada se tim povodom oglasila Kaća.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar