Fudbaler crno-belih Leonard Ovusu (27) odlazi na pozajmicu u Fredrikštad, pošto novi šef stručnog štaba Srđan Blagojević ne računa na njega u nastavku sezone.
Otkako su se fudbaleri Partizana vratili sa priprema u Turskoj bilo je jasno da za iskusnog vezistu nema više mesta u timu. On nije uspeo da ispuni velika očekivanja otkako je prošle zime stigao u Humsku iz norveškog Oda kao slobodan igrač i potpisao ugovor do 31. decembra 2026.
Tada je na klupi "parnog valjka" sedeo Igor Duljaj, a Ovusu je bio predviđen da na poziciji zadnjeg veznog zameni Kristijana Belića, koji je prodat AZ Alkmaru. Međutim, nisu crno-beli od njega dobili ono što su želeli i tražili, pre svega, na nivou borbenosti i agresivnosti.
Nikako momak iz Gane nije uspeo da pronađe pravu formu, mučio se, često grešio, pa kasnije i izgubio mesto u startnih 11. Pokušao je tokom zimske pauze da se nametne novom treneru, ali nije uspeo u tome, pa je uprava kluba u ovom prelaznom roku učinila sve da pronađe neko rešenje.
Javili su se nedavno čelnici Fredrikštada, koji su izrazili želju da ga pozajme, a posao je veoma blizu realizacije. Naime, Afrikanac je u procesu dobijanja vize, a ukoliko sve prođe kako treba, uskoro će se vratiti u zemlju iz koje je i došao u Srbiju.
Foto: Starsportphoto
Leonard Ovusu
Podsetimo, Ovusu je za Partizan odigrao ukupno 30 utakmica, ali nije postigao nijedan gol, niti upisao asistenciju. Tokom karijere je nosio još dres matičnog Drimsa, kao i izraelskog Ašdoda, američkog Vankuvera i već pomenutog Oda.
Očekuje nas teška utakmica i veliki izazov, a trenutno smo u situaciji da neko od mladih igrača mora na sebe da preuzme odgovornost, poručuje trener Partizana Srđan Blagojević uoči sutrašnjeg derbi meča 22. Superlige Srbije protiv Vojvodine u Novom Sadu (18.30 Arena 1 premijum).
Privremeni organ fudbalskog kluba Partizan vuče nepopularne poteze od dolaska u klub i sada nastavlja sa tim trendom. Najnovije mere u klubu iz Humske su takve mesečne plate igrača moraju biti ograničene do 25.000 evra.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Očekuje nas teška utakmica i veliki izazov, a trenutno smo u situaciji da neko od mladih igrača mora na sebe da preuzme odgovornost, poručuje trener Partizana Srđan Blagojević uoči sutrašnjeg derbi meča 22. Superlige Srbije protiv Vojvodine u Novom Sadu (18.30 Arena 1 premijum).
Glavnokomandujući Oružanih snaga Ukrajine Oleksandar Sirski izjavio je da ga je iznenadilo kada je saznao za navodni sukob sa bivšim ministrom odbrane Mihailom Fedorovim, istakavši da je njihov odnos oduvek doživljavao kao profesionalan.
Dok porodica, prijatelji i pošteni građani Srbije tuguju za tragično nastradalim policajcem Vasilijem Lalovićem (33) – nevinim čovekom i ocem troje male dece – na društvenim mrežama odvija se monstruozno lešinarenje.
Predsednica Narodne skupštine Srbije, Ana Brnabić, reagovala je na objavu blokadera Gorana Ješića, koji je komentarisao njenu raniju izjavu o životnom standardu građana
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
Na Odeljenju neuroradiologije Centra za radiologiju Univerzitetskog kliničkog centra Srbije po prvi put u Srbiji, ugrađen venski stent u mozgu kod pacijenta sa hroničnom, stalnom, teškom glavoboljom.
Pripadnici poicije, Uprave kriminalističke policije, Službe za borbu protiv droga, zaplenili su oko 10 kilograma kokaina i tri kilograma heroina i uhapsili osumnjičenog za prodaju droge.
Policija u Skoplju podnela je krivične prijave protiv dvojice muškaraca iz tog makedonskog grada koji se sumnjiče da su silovali ženu iz Srbije (32) koja živi u Skoplju, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova Severne Makedonije.
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, pripadnici policije danas su uhapsili Z. S. zbog sumnje da je pozivao na nacionalnu, rasnu i versku mržnju.
Potraga za trojicom nestalih stranaca koji su u popodnevnim časovima u nedelj ušli da se kupaju u Savi na području Opštine Rugvica završila je tragično. Pronađena su tri tela.
Predsednik Ukrajine Volodomir Zelenski razmatra smenu glavnokomandujućeg Oružanih snaga Ukrajine Aleksandra Sirskog i postavljanje komandanta Združenih snaga Mihaila Drapatija na to mesto.
Vilem Defo otkrio je da mu je uloga Isusa Hrista u filmu "Poslednje Hristovo iskušenje" bila fizički najzahtevnija u karijeri, a da je zbog nje privremeno i oslepeo.
Nije vam potreban skup organizer da biste zaštitili nakit tokom putovanja. Nekoliko jednostavnih trikova pomoći će vam da stigne na odredište bez oštećenja i petljanja.
Starleta Stanija Dobrojević odnela je pobedu u rijalitiju Elita 9 i osvojila glavnu nagradu od 100.000 evra, a njen rijaliti put traje više od 15 godina.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.