• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer

Izvor: Đ. M.

22.02.2025

20:03

Bog nas je pogledao kada smo dobili penal! Zanimljiva izjava Partizanovog 19-godišnjaka!

Starsportphoto

Partizan

Bog nas je pogledao kada smo dobili penal! Zanimljiva izjava Partizanovog 19-godišnjaka!

Podeli vest

Fudbaler Partizana, Milan Roganović, prokomentarisao je dosuđeni penal u večitom derbiju, a i otkrio je šta je stručni štab rekao igračima kada je Crvena zvezda preokrenula.

Lavovski se Partizan borio protiv moćne Crvene zvezde u 175. večitom derbiju i uspeo je da dođe do vrednog boda na stadionu "Rajko Mitić".

Konačan rezultat je bio postavljen u 94. minutu (3:3), kada je Nemanja Nikolić iz penala doneo veliko izjednačenje crno-belima.

Jedan od boljih učesnika na terenu je bio mladi Milan Roganović, koji je bio asistent kod drugog gola Partizana, a učestvovao je i u akciji kod prvog.

Desni bek crno-belih je sumirao utiske posle utakmice.

- Veoma dobri utisci, borili smo se do zadnjega daha i Bog nas je pogledao da u 90. minutu dobijemo penal. Mislim da smo zasluženo došli do boda, nećemo se zadovoljavati s ovim, nego gledamo narednu utakmicu protiv Lučana koja je možda i bitnija od ove - rekao je Roganović.

Roganović je potom otkrio o čemu su u redovima Partizana razgovarali na poluvremenu.

- Na poluvremenu smo razgovarali da ostanemo mirni, da ne žurimo, da grizemo i da dajemo 100 odsto u svakom duelu. Primili smo dva gola, ali smo nastavili dalje. Dali smo drugi gol, primili smo treći gol koji možda nije trebalo. Ali, vratili smo se u 90. minutu - istakao je 19-godišnji fudbaler.

Foto: Starsportphoto

 

Nije bilo lako kada je Partizan primio dva brza gola...

- Iz stručnog štaba su nam pričali da ne spuštamo glavu dole kao da je 0:0 i to smo uradili i izvukli smo taj bod.

Za kraj je prokomentarisao kiks Aleksandra Jovanovića kod drugog gola Crvene zvezde.

- Desi se, naravno, svakome može ta greška. Čak i najveća, da se njemu desi nije nikakva šteta koliko nas je puta spasao, koliko je doneo bodova - zaključio je Roganović.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set