• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: J.J.

14.03.2025

13:08

Karlik sve šokirao! Partizanov as upitan da li bi potpisao plej-in, a ovakav odgovor niko nije očekivao!

Starsportphoto

Partizan

Karlik sve šokirao! Partizanov as upitan da li bi potpisao plej-in, a ovakav odgovor niko nije očekivao!

Podeli vest

Košarkaši Partizana predvođeni Karlikom Džonsom spremni su za odlučujući meč u petak protiv Barselone, u utakmici 29. kola Evrolige, a plej crno-belih kaže da se neće zadovoljiti plasmanom u plej-in.

Duel je ključan za crno-bele, koji se bore za plasman u plej-of i ulazak u viši rang takmičenja.

Džons je tokom treninga u četvrtak uveče pred novinarima naglasio da tim mora da se vrati na pobednički kolosek nakon poraza od Olimpijakosa i da su svi motivisani za borbu protiv Barselone.

On je izjavio da tim nema nikakvih tajni, ali da je važno ostati veran svom stilu igre i međusobnom poverenju.

- Imamo dobru priliku da se vratimo na pobednički kolosek. To je motivacija da damo sve od sebe - rekao je Džons.

Takođe, Džons je istakao poštovanje prema bivšem lideru tima Kevinu Panteru, koji će biti njihov protivnik u petak.

- Poštujem sve što je Panter učinio za Partizan, a ako mogu da uđem u njegove patike, to je velika stvar za mene - izjavio je Džons.

Na pitanje o mogućem plasmanu u plej-in rundu, Džons je bio jasan.

- Ne želim u plej-in. Ne zadovoljavam se time. Ako dođemo do te situacije, daje nam šansu da odemo u plej-of, ali moj cilj je da se direktno plasiramo - naglasio je Džons.

Rezultati u četvrtak dodatno su zakomplikovali situaciju na tabeli, ali Džons ostaje fokusiran na Partizan i ono što tim može da uradi u preostalim utakmicama.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Emisija koja otkriva sve! Ne propustite "Na merama" sutra od 20h!
Live TV

Emisija koja otkriva sve! Ne propustite "Na merama" sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…

20.03.2026

10:30

Tramp odlazi u novembru
Live TV

Tramp odlazi u novembru

Dejan Jelača, glumac gostujući u Info jutru komentarisao je situaciju u Americi u kojoj živi i radi već duži niz godina.

19.03.2026

12:04

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Rus pod istragom u Beogradu: Podvodio sunarodnice i uzimao zaradu
Hronika

Rus pod istragom u Beogradu: Podvodio sunarodnice i uzimao zaradu

Nakon što je policija obavestila Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu da je u, Ulici Uroša Martinovića na Novom Beogradu, zatečena državljanka Rusije u prekršaju prostitucije, tužilac je naložio da se utvrdi identitet osobe za koju se sumnja da je posredovala u vršenju prostitucije.

20.03.2026

20:45

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Ovo su najpoznatije uloge Čaka Norisa
Showbiz

Ovo su najpoznatije uloge Čaka Norisa

Glumac Čak Noris preminuo je jutros u 86. godini života u bonici na Havajima. Ostaće upamćen po legandarnoj ulozi Kordel Voker u seriji "Voker, teksaški rendžer".

20.03.2026

15:35

Magazin

Džet set