U igri je više od 100.000.000 evra? Ovo su detalji predbračnog ugovora Ane i Švajnija
Podeli vest
Legendarna srpska teniserka Ana Ivanović (37) i čuveni nemački fudbaler Bastijan Švajnštajger (40), kako pišu nemački i drugi ugledni svetski mediji, navodno su pred razvodom, što je odmah pokrenulo pitanje na koji način će deliti bogatstvo. Poznato je da su njih dvoje navodno pre devet godina, neposredno pred stupanje u brak, potpisali predbračni ugovor, po kojem su, kako se veruje, za sebe pojedinačno sačuvali imovinu pre nego što su se venčali.
Ana Ivanović i Bastijan Švajnštajger su u braku od 2016. godine. Prema informacijama nemačkog portala "Bunte" već dva meseca ne žive zajedno, pa se spekuliše da su pred razvodom.
Očigledno je da više nema prostora za nagađanja! Bastijan Švajnštajger je, prema svemu sudeći, odlučio da skine burmu, čime je dodatno podgrejao glasine o razvodu sa bivšom srpskom teniserkom Anom Ivanović.
Legendarna srpska teniserka Ana Ivanović (37) i nekadašnji nemački fudbaler Bastijan Švajnštajger (40) prema navodima nemačkih medija nalaze se pred razvodom, a ako se to ispostavi kao tačno pred njima je raspodela imovine i novca u vrednosti nekoliko miliona evra.
17.04.2025
12:10
Nemac je u Minhenu i na čestim poslovnim putovanjima širom sveta, dok je Ana sa decom u Beogradu. Nakon svega, mnogi se pitaju na koji način će podeliti milione zarađene pre braka i posle. Poznato je da poseduju dve kuće, jednu u Austriji i jednu na Majorci, kao i jahte i još mnogo toga, a tačan iznos njihovog bogatstva javnosti je zasad misterija.
Ana Ivanović je pred razvodom od Bastijana Švajnštajgera, pa je trenutno u centru pažnje, a njeni fanovi na društvenim mrežama podsećaju da je 2013. godine bila u vezi sa našim košarkašem Ivanom Paunićem.
Bastijan Švajnštajger se prvi put oglasio nakon spekulacija da se razvodi od Ane Ivanović i poručio da on i lepa Srpkinja neće komentarisati privatne stvari.
17.04.2025
10:29
Ana Ivanović
Mediji su još ranije izvestili da su potpisali predbračni ugovor, po kojem im je novac zarađen tokom karijere na odvojenim bankovnim računima.
Veruje se da Ana Ivanović ima doživotni ugovor sa kompanijom sportske opreme "Adidas", te da je to stavka koju neće deliti ukoliko zaista dođe do razvoda.
"Sve je do detalja razrađeno na više od deset stranica ugovora. Ana ima doživotni ugovor s jednim brendom, prema kojem će zaraditi više od 100.000.000 evra, a i to je osigurano ovim ugovorom", preneli su mediji pre nekoliko godina.
Dakle, sve što su zaradili posle venčanja ide u zajedničku kasu i deli se napola u slučaju razvoda. Interesantno je da su njih dvoje, iako su u braku, odlučili da imaju odvojene bankovne račune.
"Njih dvoje ulaze u brak, ali to ne znači da će spajati račune. Advokati su Bastijana savetovali da svako od njih ima svoj račun", pisali su ranije mediji.
Foto: porfimedia
Slika sa venčanja Ane i Bastijana
Informaciju da se Ana i Bastijan razvode pojavila se u ponedeljak, a plasirao ju je nemački "Bunte" na društvenim mrežama, pa u print izdanju. To je uzdrmalo svetsku javnost, a malo toga o njihovom trenutnom odnosu se trenutno zna.
Spekuliše se da je jedan od razloga za razlaz taj što bivši reprezentativac Nemačke često putuje po svetu gde radi kao stručni konsultant, a da Ana najveći deo vremena provodi u Beogradu, sa sinovima Lukom, Leonom i Teom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Očigledno je da više nema prostora za nagađanja! Bastijan Švajnštajger je, prema svemu sudeći, odlučio da skine burmu, čime je dodatno podgrejao glasine o razvodu sa bivšom srpskom teniserkom Anom Ivanović.
Gledalačko obaveštajna služba Informera (GOSI) snimila je Nebojšu Bojovića, intimnog prijatelja blokaderskog rektora Vladana Đokića, u jednom poznatnom beogradskom klubu.
Izvršilac pokušaja atentata na general-potpukovnika Vladimira Aleksejeva je Ljubomir Korba, državljanin Rusije, saopštio je Centar za odnose s javnošću Federalne službe bezbednosti.
Hrvati kukaju za vremenima kada su im se predsednici Srbije, poput Borisa Tadića, klanjali i izvinjavali, pa se sada teško privikavaju da Srbija ima predsednika koji čuvaj dostojanstvo, čast i tradiciju našeg naroda.
Ratni veteran Darko Anđelković Raška, borac sa Košara, poslao je poruku onima koji su prekrečili mural 'Kad se vojska na Kosovo vrati' ispred osnovene škole "Učitelj Tasa" u Nišu.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
Pomahnitali mladić i devojka su u subotu uveče uz pretnju nožem napali vozača autobusa na liniji 47N na Voždovcu i pokušali da mu otmu vozilo puno putnika!
Ospežna policijska akcija sprovodi se u okolini Rume, nakon što su se u tom mestu otmičari Daniela Kajmakoskog, nakon udesa pobegli, a pevača ostavilo u olupini.
Sudija za prethodni postupak Višeg suda u Nišu na predlog VJT odredio je pritvor do 30 dana Nišliji Dušku G. (55) zbog teškog ubistva Nišlijke Aleksandre Š. (43), koju je 6. februara u Ulici Babičkih odreda usmrtio hicima iz pištolja.
Na društvenim mrežama pojavio se snimak automobila "volvo" koji beži policiji. Kako se kasnije ispostavilo, to je bio automobil u koje su se nalazili otmičari pevača Daniela Kajmakoskog.
Sistem komunikacija u Ukrajini pokazuje znake ozbiljnih oštećenja, izjavio je narodni poslanik iz redova "Sluge naroda" i predsednik Upravnog odbora Internet asocijacije Ukrajine, Aleksandar Fedienko.
Kako je svakog dana termin od 20 sati na Prvom programu RTS-a rezervisan za domaći serijski program, publika će od večeras, 8. februara, moći da gleda novu reprizu kultne domaće serije "Selo gori, a baba se češlja", stoji u programskoj šemi.
Dejvid i Viktorija Bekam možda neće imati nikakvu ulogu u životu budućeg unuka kog njihov najstariji sin Bruklin i njegova supruga Nikola Pelc planiraju da usvoje.
Serija "Selo gori, a baba se češlja" vraća se od večeras na TV ekrane. Selo u kom se snimala serija, a koje se za ove potrebe zvalo Petlovac, danas izgleda potpuno drugačije.
Iza nezaboravnih uloga i harizme legendarnog glumca Josifa Tatića kriju se godine boemije, cigareta i alkohola koje su, kako je sam priznao, ostavile su dubok trag na njegovo zdravlje i obeležile njegovu sudbinu.
Mati Kaspi, jedan od najznačajnijih izraelskih kompozitora i kantautora, autor nekih od najvoljenijih pesama u istoriji izraelske muzike, preminuo je u 76. godini nakon duge borbe sa teškom bolešću.
Žene nekada iako su jako lepe, svoj izgled umeju da naruše lošim odabirom odeće, pored kroja način na koji kombinuju boje je presudan. Međutim, postoji rešenje.
Pevačica Kaja Ostojić otkrila je kako je nakon napada na kuću Zdravka Čolića ozbijno shvatila da treba da brine o svojoj bezbednosti, zbog čega je sada čuva obezbeđenje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar