Potvrda razvoda? Ana i Švajni ni za Vaskrs nisu bili zajedno, sada je sve jasno!
Podeli vest
Sve ukazuje na to da je brak slavnog para zaista došao do kraja! Bivša srpska teniserka Ana Ivanović (37) i Bastijan Švajnštajger (40) dodatno su podgrejali glasine o razvodu, pošto su uskršnje praznike proveli na potpuno različitim krajevima sveta, daleko jedno od drugog, bez zajedničkih objava i porodičnog ručka sa decom.
Pre nego što je srce poklonio sjajnoj srpskoj teniserki Ani Ivanović (37), nemački fudbaler Bastijan Švajnštajger (40) bio je u vezi koju su mnogi smatrali "savršenom"! Popularna manekenka Sara Brandner (36) bila je godinama uz njega, delili su dom i svi su mislili da će se njom oženiti, ali, on je napravio neočekivan potez, ostavio je i izabrao Anu.
Šuška se u nemačkim medijima da su Ana Ivanović (38) i Bastijan Švajnštajger (40) na ivici razvoda, a svojevremeno je bivša srpska teniserka govorila o problemima u njihovom braku, no, prema svemu sudeći, njene reči tada niko nije shvatao ozbiljno.
Pre nego što je postao vrhunski, disciplinovani i profesionalni fudbaler, Bastijan Švajnštajger (40) je bio na ivici ambisa! Umalo je napustio fudbal zbog poroka i razuzdanog života, ali ga je, potpuno neočekivano, iz tog haosa izvukla jedna žena – i ne, nije u pitanju Ana Ivanović!
Bivša srpska teniserka Ana Ivanović (37) podelila je juče sa pratiocima na društvenim mrežama nekoliko fotografija sa egzotičnog odmora na Mauricijusu. Kao što je bilo i očekivano, u komentarima se ubrzo razvila diskusija o njenom privatnom životu, tačnije o spekulacijama vezanim za razvod sa bivšim nemačkim fudbalerom Bastijanom Švajnštajgerom (40).
19.04.2025
09:29
Nekadašnja srpska šampionka na društvenim mrežama podelila je lepe, ali isključivo solo fotografije. Porodičnih objava više nema, kao što je to ranije bio slučaj, pa sve ukazuje na to da su "glasine", koje se poslednjih dana vrte po domaćim i svetskim medijima, ipak tačne.
Foto: profimedia
Ana Ivanović i Bastijan Švajnštajger
Ana se uskoro vraća na teren
Dok Bastijan deluje potpuno fokusirano na svoje obaveze sa UEFA, Ana je odlučila da se, barem nakratko, vrati na teren. Nekadašnja prva igračica sveta učestvovaće u egzibicionom meču u Ženevi, gde će joj protivnica biti legendarna Martina Hingis. Pripreme za taj nastup započela je upravo na Mauricijusu.
Prelepa Srpkinja je pored nekoliko fotografija u kupaćem kostimu, na društvenim mrežama objavila i fotografije sa terena, gde vredno radi i trenira za predstojeći turnir, koji se održava od 17. do 24. maja u Švajcarskoj.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pre nego što je srce poklonio sjajnoj srpskoj teniserki Ani Ivanović (37), nemački fudbaler Bastijan Švajnštajger (40) bio je u vezi koju su mnogi smatrali "savršenom"! Popularna manekenka Sara Brandner (36) bila je godinama uz njega, delili su dom i svi su mislili da će se njom oženiti, ali, on je napravio neočekivan potez, ostavio je i izabrao Anu.
Bura zbog smene Igora Božića, sada već bivšeg direktora tajkunske televizije N1, nikako se ne stišava, a osim što su ostali zaposleni zapali u stanje histerije nakon te odluke novih vlasnika Junajted medije, mreže ne prestaju da bruje gde bi udarne pesnice i ovog medija i Nove S mogle da završe ako ih zadesi Božićeva sudbina.
Posada misije Artemis II tokom leta oko Meseca uočila je neobične boje na njegovoj površini, uključujući smeđe tonove i izolovana zelenkasta područja, prenosi Foks njuz.
Na društvenoj mreži Iks, jedan od gledalaca Informer televizije podelio je isečak večerašnjeg izveštavanja našeg reportera Vladimira Savića koji se nalazio ispred tajkunske televizije N1, zbog protesta zaposlenih, a koji je tom prilikom sreo propalog političara Srđana Milivojevića.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević danas je tokom prvog Kolegijuma naše televizije komentarisao situaciju u tajkunskim medijima, gde je nastala prava histerija među zaposlenima zbog dolaska novih vlasnika i direktora Junajted medije, a potom je izneo ponudu za dugogodišnju voditeljku N1 Natašu Miljlović.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Srpski dnevnik počinje danas, 6. aprila u 21 čas! Osim najvažnijih vesti i tema, gledaoci će imati priliku da prvi saznaju i najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Marijana Milićeivć.
U Nemačkoj tokom Vaskrsa, mir i odmor građana strogo su zaštićeni, pa i naizgled bezazlene stvari, poput pravljenja buke, mogu se kazniti i do 50.000 evra.
Svetska zdravstvena organizacija (SZO) je u jučerašnjem izveštaju istakla da približno 20 odsto slučajeva tuberkuloze u Evropi ostaje nedijagnostikovano ili neprijavljeno, dok je i u Srbiji zabeležen rast.
Ministar odbrane Bratislav Gašić najavio je da bi ponovno uvođenje obaveznog vojnog roka u Srbiji moglo da počne krajem ove ili početkom naredne godine, uz trajanje služenja od 75 dana.
Milan P. (77) koji je danas ranjen u Obrenovcu kada ga je unuk B.P. nožem izbo, a potom ubio njegovu partnerku Mirelu M. (51), zvao je njenu advokaticu i pretio joj smrću.
Roditeljima maloletnog ubice iz Niške Banje koji je 5. oktobra 2023. godine izbo nasmrt svog druga Andreja Simića (13), nastavljeno je danas u Višem sudu u Nišu, a kako navode oni koji znaju šta se dešavalo u sudnici, ponašali su se kao roditelji Koste K.
B.P. (16) izbo je danas u porodičnoj prodavnici dedu Milana P. (77) koji je teško ranjen i njegovu partnerku Mirelu M. (51) koja je preminula na reanimaciji u Domu zdravlja u Obrenovcu. Maloletni krvnik se vratio na mesto zločina, gde je savladan od strane policije.
Sjedinjene Države su trenutno usred žestokih pregovora o Iranu, dok se ultimatum Teheranu približava datumu isteka, izjavio je američki predsednik Donald Tramp, a prenose mediji.
Predstavnica Demokratske partije SAD Jasamin Ansari najavila je da će sledeće nedelje pokrenuti postupak opoziva ministra odbrane Pita Hegseta zbog načina na koji je vođena operacija u Iranu.
Kriza u odnosima između Sjedinjenih Američkih Država i njihovih saveznika u okviru NATO postaje sve vidljivija, dok evroatlantska solidarnost, prema ocenama pojedinih zvaničnika, počinje da slabi.
Srpska filmska kompozitorka Aleksandra Kovač ostvarila je izuzetan međunarodni uspeh. Pozvana je da učestvuje u prvom Composers Club-u festivala Cannes series 2026, elitnoj profesionalnoj platformi koja okuplja 20 najznačajnijih kompozitora savremene muzike za TV serije iz celog sveta.
Stručnjaci objašnjavaju zbog čega nije dobra ideja uklanjati sede vlasi čupanjem, koje posledice to može imati i kako je bolje reagovati kada ih uočite.
Datum 15. april označava trenutak kada novac stiže za Bikove, Škorpije i Jarčeve baš onda kada je najpotrebniji, pomažući da se zatvore dugovi i reše porodične brige.
Tiramisu spada u one poslastice koje su uvek aktuelne, lagan je, kremast i izuzetno ukusan. Odličan je izbor i za svečane prilike, ali i za trenutke kada želite da sebi i bližnjima priuštite nešto posebno.
Mobilni telefon često ostaje prazan u ključnim trenucima, ostavljajući nas da čekamo pored utičnice, ali postoji pet saveta koji mogu da ubrzaju proces punjenja.
Rijaliti učesnice Maja Marinković i Stanija Dobrojević ušle su u žestok sukob, kada je Stanija zbog uvreda poručila Maji da će njenog oca Takija Marinkovića strpati u zatvor.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar