Jokićev poklonik optužen za silovanje! Bivša devojka mu potražuje 50.000.000 dolara!
Podeli vest
Trostruki NFL šampion, član Kuće slavnih i veliki fan Nikole Jokića – Šenon Šarp – optužen je za silovanje i seksualni napad, prema tužbi koju je bivša partnerka podnela pred sudom u Nevadi.
Šenon Šarp, poznat široj srpskoj javnosti i kao jedan od najglasnijih promotera Jokićeve košarke u emisijama sa Skipom Bejlesom, našao se u centru ozbiljnog skandala.
Nikola Jokić žali što nije dodao loptu Džamalu Mareju u poslednjim sekundima meča sa Los Anđeles Klipersima, koji su slavili u "Bol" areni (105:102) i izjednačili na 1:1 u plej-of seriji.
Trener Denver Nagetsa Dejvid Adelman govorio je nakon poraza svog tima od Los Anđeles Klipersa u drugoj utakmici plej-of serije NBA lige.
22.04.2025
09:35
Žena koja je podnela tužbu tvrdi da je Šarpa upoznala 2023. godine u teretani u Los Anđelesu, kada je imala 22 godine. Navodi da su dve godine bili u vezi, tokom koje je on navodno fizički i psihički zlostavljao.
- Žena može da pristane na seksualnu vezu sa muškarcem i da 99 puta kaže da. Ali, kada jednom kaže ne, to znači ne - piše u tužbi.
Dalje se navodi: - Šenon Šarp, čovek koji je navikao da dobije sve što poželi, u potpunosti ne razume taj koncept. Nakon višemesečnih manipulacija i kontrolisanja tužilje, žene koja je više od 30 godina mlađa od njega, više puta joj je pretio, brutalno je davio i šamarao, nije želeo da čuje da ona govori ne i silovao ju je, uprkos njenom plakanju i stalnom vrištanju reči ne.
Košarkaš Los Anđeles Klipersa Kavaj Lenard bio je nerešiva enigma za Denver u drugom meču, vodio je svoj tim do pobede (105:102), a posle meča govorio je o Nikoli Jokiću.
Košarkaši Los Anđeles Klipersa savladali su Denver Nagetse (105:102) u drugom meču plej-of serije, a loša vest, pored poraza, je i steznik na ruci Nikole Jokića.
22.04.2025
07:12
Tužilja takođe tvrdi da joj je Šarp pretio smrću i da je tajno snimao seksualne odnose, koje je potom delio sa drugim ljudima. Na osnovu navoda iz tužbe, traži odštetu od 50 miliona dolara.
Advokati Šenona Šarpa su se oglasili preko društvene mreže X:
"Gospodin Šarp kategorično odbija sve optužbe, posebno gnusnu laž o ‘silovanju’ i ne pristaje na ono što on vidi kao pokušaj ucene".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nikola Jokić žali što nije dodao loptu Džamalu Mareju u poslednjim sekundima meča sa Los Anđeles Klipersima, koji su slavili u "Bol" areni (105:102) i izjednačili na 1:1 u plej-of seriji.
Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Milica Đurđević Stamenkovski reagovala je povodom sramnih reakcija Zagreba nakon nastupa pevačice Snežane Đurišić.
Ruske oružane snage sprovode ofanzivne operacije praktično u svim pravcima u zoni Severoistočnog vojnog okruga i beleže stabilan napredak na terenu, izjavio je načelnik Generalštaba Oružanih snaga Rusije Valerij Gerasimov.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas, 15. januara, sa ambasadorom Evropske unije u Srbiji Andreasom fon Bekeratom, saopštila je Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
Zamenik direktora takozvane "kosovske policije" Veton Eljšani izjavio je da će danas početi primena zakona o saobraćaju, koji se odnosi na upravljanje vozilima sa srpskim registarskim oznakama.
Goran Marković, blokaderski reditelj, u intervjuu za Radar dao je skandalozne izjave koje su mnogi prepoznali kao otvorenu pretnju Aleksandru Vučiću, predsedniku Srbije.
Takmičar Crvenih u najvećem sportskom rijalitiju na svetu, Jovan Radulović Jodžir, sapleo se i povredio nogu. Zbog pada je odmah reagovao lekarski tim.
Takmičarka Plavih u Exatlonu Srbija, Sanja Kalinović, iznenadila je sve učesnike fer-plej potezom kada je oba tima zamolila da ne smetaju dok se bore na poligonu.
Pravo niotkuda došlo je do svađe između Marka Nikolića i Nemanje Radovanovića. Mesar je potpuno izgubio živce, pa čak i krenuo na saigrača. Srećom, ceo Plavi tim se umešao i sprečio eventualnu tuču.
Videli smo poprilično bizarnu situaciju tokom jedne borbe na Exatlonu. Sanja Kalinović iz Plavog tima navijala je za Aleksu Erskog iz Crvenog, pa kada je ovaj pobedio, otrčao je do nje i podigao ju je.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Prema izveštaju Republičkog hidrometeorološkog zavoda Srbije, sutra se očekuje hladno jutro uz slab mraz, a kasnije tokom dana mestimično oblačno, uz temperature do 12 stepeni Celzijusove skale.
Portret Ane Bolen, druge supruge engleskog kralja Henrija VIII, koji se čuva u Nacionalnoj galeriji portreta od 1882. godine, uopšte ne prikazuje ovu moćnu i uticajnu kraljicu, već njenu ćerku Elizabetu I.
U poslednjoj deceniji pokušaji kao i izvšena ubistva na grobljima u okršajima kriminalnih klanova otvorila su pitanja o tome kako su pripadnici podzemlja spremni da eliminišu svoje mete bez obzira na mesto i vreme, pa čak i na grobljima, naočigled ljudi koji su došli da oplakuju svoje najmilije.
Marija Tot (51) brutalno je ubijena pre tačno 18 godina, u noći dočeka srpske Nove godine, na prozoru svoje kuće u Zagrebačkoj ulici broj 14 u Subotici. Dok su građani slavili uz zvuke petardi i vatrometa, u senci proslave dogodio se zločin za koji su kasnije okrivljeni S. H. i Z. V.
Deo audio poruka za koje tužilaštvo Crne Gore tvrdi da ih je slao vođa "kavačkog" klana Radoje Zvicer, a u kojima se govori o ratu klanova gde navodi da su "škaljarci" započeli sukob, dospeo je u javnost, a radi se o delu dokaznog materijala u sudskim postupcima koji se vodi pred nadležnim Višim sudom u Podgorici.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je da je ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski ključna prepreka postizanju mirovnog sporazuma između Rusije i Ukrajine.
Ruske oružane snage sprovode ofanzivne operacije praktično u svim pravcima u zoni Severoistočnog vojnog okruga i beleže stabilan napredak na terenu, izjavio je načelnik Generalštaba Oružanih snaga Rusije Valerij Gerasimov.
Francuska je godinama gradila političku i industrijsku retoriku oko pojma „strateške autonomije“, predstavljajući lovački avion Rafal kao simbol potpune nezavisnosti.
Književnici Ljiljani Habjanović Đurović danas je svečano uručen orden Karađorđeve zvezde prvog stepena, koju joj je dodelio predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Američki glumac Leonardo Dikaprio izazvao je salve smeha među obožavaocima zahvaljujući svojim spontanim i živopisnim reakcijama tokom dodele Zlatnih globusa.
Predstava "Kuća" Nebojše Ilića, u režiji Voje Brajovića, otkazana je zbog zdravstvenog stanja glumca Branimira Brstine i neće biti izvedena u sredu, 21. januara, saopštio je danas Zvezdara teatar.
Pevačica Ana Nikolić i kompozitor Goran Ratković Rale uhvaćeni su zajedno u tržnom centru, a sudeći po njihovoj bliskosti, ljubavi su dali još jednu šansu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar