Seksepilna Vanda Nara (38) je ponovo slobodna! Nakon kratke romanse sa argentinskim reperom L-Ganteom (25), stavila je tačku na vezu koja je punila naslovne strane, a popularni izvođač je sada progovorio o svemu, uključujući i probleme sa zdravljem koji su usledili posle raskida.
Gostujući u emisiji Mujeres argentinas na kanalu El Trece, L-Gante je otkrio da je trenutno pod medicinskim nadzorom zbog problema sa srcem.
- Dobro sam, ali moram da vodim računa o zdravlju. Dijeta, mir, bez stresa, to mi je sada prioritet - započeo je pevač.
Kada je reč o raskidu sa poznatom voditeljkom Vandom Narom, L-Gante je otkrio da su oboje znali da će kraj kad-tad doći.
- Nisam sve pročitao, ali postoje žene koje vole da sve ide po njihovom. Raskid je bio zajednička odluka i niko ne žali zbog toga - istakao je reper, i dodao da nije više zaljubljen.
- Ne, to je gotovo. Razišli smo se jer smo znali da će se to desiti.
Foto: printsreen Instagram/wandanara
Vanda Nara i L-Gante
Takođe, L-Gante je pojasnio i da se odlučio da objavi kraj veze na društvenim mrežama tokom Vaskrsa, kako bi izbegao dalja povezivanja sa Narom.
- Nisam želeo da neko od nas dvoje izgleda loše. Hteo sam da budem jasan - zaključio je popularni argentinski izvođač.
Istovremeno, u medijima su se pojavile nove spekulacije o Vandinom bivšem suprugu - Mauru Ikardiju (32). Navodno, odlučan je da prekine sve poslovne veze s Narom, koja je godinama bila njegov menadžer, kao i da zaštiti svoju imovinu zbog veze s glumicom Kinom Suarez.
Prema informacijama iz emisije "A la tarde", već je angažovao advokata kako bi Vandu isključio iz komercijalnih poslova. Ona se zbog toga javno oglasila i oštro iskritikovala njegov potez.
- Razvod mnogo košta moje ćerke. Razočarana sam njegovim odlukama - poručila je Vanda.
Razvod Maura Ikardija i Vande Nare postaje sve prljaviji. Nakon priznanja Keite Baldea da je bio u aferi sa Vandrom dok je igrao sa Maurom, argentinski mediji otkrivaju da je Vanda ljubavniku poklanjala skupocene Roleks satove, plaćene Ikardijevom karticom.
Drama između Vanda Nare i Maura Ikardija ne jenjava , a sada je bivša supruga argentinskog fudbalera napravila novi potez, te je plavuša otvorila profil na platformi "Onli fens", poznatoj po provokativnom sadržaju za odrasle.
Vanda Nara (38) i fudbaler Mauro Ikardi (32) su od razvoda napravili špansku sapunicu, ništa manje nismo ni očekivali. On je otkrio imena muškaraca s kojima ga je varala, a ona je na to odgovorila polugolim fotografijama na društvenim mrežama!
Kada su u pitanju sportske voditeljke i novinarke, mišljenja o tome ko nosi titulu najlepše često su podeljena. Neki favorizuju klasičnu eleganciju, drugi harizmu, dok su mnogima presudni stav i samopouzdanje. Bilo da više volite plavuše ili brinete, mlađe ili iskusnije dame, s mirnim ili strastvenim temperamentom, jedno je jasno: ove žene krase male ekrane!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Razvod Maura Ikardija i Vande Nare postaje sve prljaviji. Nakon priznanja Keite Baldea da je bio u aferi sa Vandrom dok je igrao sa Maurom, argentinski mediji otkrivaju da je Vanda ljubavniku poklanjala skupocene Roleks satove, plaćene Ikardijevom karticom.
Ruska avijacija uništila je privremene punktove ukrajinskih snaga i centre za kontrolu bespilotnih letelica u Dnjepropetrovskoj i Hersonskoj oblasti, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
Udruženje novinara Srbije (UNS) osuđuje napad na novinara Frankfurtskih vesti Zorana Vicelarevića koji se dogodio na tribini „Proglasa“ u Frankfurtu u trenutku kada je iz publike postavljao pitanje i traži od organizatora skupa izvinjenje zbog ovakvog postupka.
Dok blokaderi i deo opozicije u Srbiji godinama ćute na napade koji dolaze iz regiona, hrvatski evroparlamentarac Tonino Picula ponovo je pokazao šta zaista misli o Srbiji i njenom predsedniku Aleksandru Vučiću.
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
Danas je počeo Petrovski post, koji će trajati do 12. jula, kada SPC proslavlja Petrovdan, praznik posvećen svetim apostolima Petru i Pavlu. Teolog Aleksandar Đurđević napominje da ne moraju svi vernici da poste strogo na vodi, jer takav način posta pre svega praktikuju monasi.
Cena trešanja drastično su pale u odnosnu na početak sezone, pa se sada prodaju od 160 do 200 dinara po kilogramu. Najpoznatije sorte su, kažu prodavci, "Doktorka" i "Herc", a za razliku od prošle godine, roda ima na pretek.
Na Prokletijama kod Gusinja i danas je u toku velika akcija Gorske službe spašavanja Crne Gore i brojnih planinara-alpinista kako bi se pronašlo i izvuklo telo državljanke Srbije koja je poginula tokom planinarenja.
Turske snage danas su ometale vojni avion koji je prevozio ministre odbrane zemalja članica Evropske unije na neformalni sastanak na Kipru, saopštila je kiparska vlada.
Ruski predsednik Vladimir Putin rekao je tokom sastanka sa generalnim direktorom korporacije Ujedinjena brodogradilišta Andrejem Pučkovim da je neophodno učiniti sve kako ne bi došlo da kašnjenja u izgradnji dva serijska nuklearna ledolomaca "Lenjingrad" i "Staljingrad".
Jedan grad u Japanu zatvorio je svih 94 osnovne i srednje škole nakon što je medved prvi put primećen na teritoriji grada, piše britanski list Gardijan.
TS Media, multimedijalni segment Telekoma Srbija, u saradnji sa Sava Centrom, od 12. do 14. juna, organizuje besplatne večernje projekcije remasterizovanih domaćih filmskih klasika na krovu Sava Centra.
Radoš Bajić dobitnik je nagrade "Zlatni vitez" na Međunarodnom filmskom festivalu u Sevastopolju za najbolju glavnu mušku ulogu u filmu "Čuvar ikone Svetog Đorđa".
Grčka već godinama važi za omiljenu letnju destinaciju srpskih turista, a posebno se izdvaja Halkidiki. Pet je razloga zašto Srbi već godinama biraju ovu destinaciju.
Stručnjak za baštovanstvo Patrik Martin je otkrio koje četiri biljke su idealne za one koji žele uređeno dvorište bez puno rada. Ne samo da olakšavaju održavanje, već i smanjuju potrošnju vode tokom leta.
Pevačica Milica Jokić progovorila je o svojoj promeni boje kose, mentalnom zdravlju, stanju Mine Kostić, te otkrila da razmišlja da krene na psihoterapije.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.