• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: A.K.

10.06.2025

05:18

Novinar napao Bastijana jer je ostavio sinove i Anu: Nemci brutalno gaze Švajnija

profimedia

Showtime

Novinar napao Bastijana jer je ostavio sinove i Anu: Nemci brutalno gaze Švajnija

Podeli vest

Nemci su se okrenuli protiv Bastijana Švajnštajgera, jer je prevario Anu Ivanović, pa je novinar Bilda Matijas Bider žestoko napao nekadašnjeg heroja nacije, obratio mu se kao otac ocu i poručio da mora da bude heroj svojoj deci.

Bastijan Švajnštajger i Ana Ivanović se definitvno razvode, o tome svetski mediji bruje nedeljama. Prevao je lepu Srpkinju sa Bugarkom Silvom, Bild je nedavno objavio i snimak Nemca sa drugom ženom dok se ljube na plaži, isplivale su i njene fotke, pa je Švajni zbog toga navukao bes zemljaka.  

Nemci vole Anu

Nemci su izabrali stranu, čuvaju leđa Srpkinji! Novinar Bilda očigledno zna mnogo više o Bastijanu i aferi, nego što je pomenuti portal nedavno otkrio, s obzirom na "ton" kojim mu se obraća u pismu. Novinar je čak pomenuo i decu slavnog para, pa mu poručio da nije dovoljno razmišljao o njima kada se upustio u aferu. 

Basti, budi heroj sinovima

"Mislio sam da si heroj. Dragi Bastijane, priznajem, fudbal nije moj sport. Kada je moj otac hteo da šutira loptu sa mnom, više sam voleo da sedim na travi i berem bele rade. Ali, ne pišem ti kao navijač, već kao otac. Ili bolje rečeno - od oca ocu. Znam, za mnoge si idol jer si osvojio Svetsko prvenstvo 2014. sa  nemačkom reprezentacijom i zato što si igrao za Bajern i Mančester junajted. Ti dani su sada prošli. Svi smo imali svoje divlje trenutke. Ponekad čak i najposvećeniji porodični čovek razmišlja o tome kako bi bilo ponovo stvoriti nežne veze sa suprotnim polom noću u baru ili na Tinderu. Ili jednostavno da ima  anonimnu vezu za jednu noć. Ali to mnogo toga dovodi u opasnost", piše novinar Bilda Matijas Bider.

On bez dlake na jeziku poručuje Bastijanu da mora da misli na sinove, jer je njihov heroj, ne zato što je svetski šampion, nego jer brine o njima, čita im priče za laku noć. 

"Jedini ljudi kojima  moraš sada biti uzor su tvoja deca. Budi heroj svojoj deci. Jer za svoja tri mlada sina (sedam, šest i dve godine), ti si heroj. Trebalo bi bar da budeš jedan od njih. Ne zato što si dobar u fudbalu i osvojio zlatni trofej. Već zato što im brišeš suze, maziš se sa njima, čitaš im priče za laku noć, objašnjavaš im svet i praviš palačinke subotom. Ti si njihov heroj jer im pružaš utehu i sigurnost tako što ostavljaš svoje interese po strani i puštaš ih da srećno odrastaju sa mamom i tatom. Time im pokazuješ kako da budu dobri dečaci. Bojim se da to kvariš", piše u tekstu nemačkog "Bilda". 

Foto: profimedia

Nemci napali Bastijana jer je ostavio Anu

 

Nemački mediji tvrde da je brak Srpkinje i Nemca, koji je dugo važio za najidealniji, bio godinama na staklenim nogama. Bastijan je često putovao zbog svog posla fudbalskog komentatora, dok je  Ana brinula o njihovim sinovima, koji imaju dve, šest i sedam godina. Navodno je fizička udaljenost dovela do emocionalne i na kraju do kraha.  

Takođe, nemački portali nedeljama nagađaju da Ana ima novog izabranika. Spominje se izvesni francuski preduzetnik, koji je viđen u njenoj blizini pred gala veče u Parizu, gde se pojavila sa Garbinje Mugurusom i Rodžerom Federerom. Strani mediji danima pišu da je postupak za razvoda već pokrenut i to u Švajcarskoj, zemlji poznatoj po brzoj i diskretnoj proceduri. Advokati s obe strane navodno intenzivno rade na ubrzanju procesa.

 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)
Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)

Više јavno tužilaštvo u Pančevu јe danas donelo naredbu o sprovođenju istrage protiv osumnjičenih državljana Kine L.X.G. (41), C.J.L. (38), oboјe bez priјavljenog boravišta u Republici Srbiјi, i W.T. (43), sa boravištem u Dolovu, zbog postoјanja osnova sumnje da su kao saizvršioci izvršili krivično delo otmica, a osumnjičeni W.T. i dva krivična dela silovanje.

06.12.2025

17:22

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set