Australijski teniser Nik Kirjos ispričao je zanimljive detalje iz perioda kada ga je proslavljeni as Rodžer Federer pozvao na treninge u Švajcarsku.
Jedan od najbogatijih sportista na planeti bez sumnje je Rodžer Federer, koji je samo od teniskih turnira zaradio preko 130 miliona dolara.
Još više se "opario" od sponzorskih ugovora i reklama, ali uprkos tome obelodanjeno je da ima "zmiju u džepu". Ovo je otkrio kontroverzni teniser Nik Kirjos, koji je to osetio na svojoj koži.
"He put me in a three-star hotel for two weeks... Cheers, Rog!" 🤣
Naime, pozvao je svojevremeno Švajcarac Nika da dođe kod njega u domovinu na dve nedelje da zajedno treniraju. Verovao je Kirjos da će to biti luksuzna avantura, na kojoj će samo uživati i tenirati sa jednim od najboljih igrača svih vremena, ali nije bilo tako.
Očekivao je da će možda biti u njegovoj skupocenoj vili ili u nekom brutalnom hotelu, ali se našao u nekom od "samo tri zvezdice".
Foto: EPAIMAGES
- Sećam se, trenirao sam sa Rodžerom, zanimalo me baš kako je trenirao, šta je radio. Pravio je sam svoje vežbe, radio je na slajsu dosta. Mislio sam da on nema na čemu da radi, to je Federer, ali sam onda video kako to radi tamo. Tamo je najbolja hrana u tim klubovima u Švajcarskom, stari evropski klubovi, špagete bolonjeze... Pozvao me je na trening na početku moje karijere, očekivao sam hotel od pet zvezdica, umesto toga bio sam u hotelu sa tri zvezdice! Internet je bio slab, nisam mogao da spavam, onda sam trenirao sa njim po tri-četiri sata dan kasnije. Pozdrav Rodž, pozdrav - rekao je Kirjos kroz osmeh.
Australijski as koji ne igra u domovini na prvom grend slemu sezone, sjajno se snalazi u ulozi komentatora na Eurosportu.
Srpski teniser Novak Đoković je dan posle plasmana u svoje 11. polufinale Australijan opena imao priliku i da upozna čuvenog gurua iz Indije - Sadgurua.
Tim Henman i Mats Vilander pred polufinalni meč Novaka Đokovića protiv Janika Sinera (petak, TV Eurosport) kažu da neće biti nikakvo iznenađenje ako Srbin osvojio 11. Australijan open.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Srpski teniser Novak Đoković je dan posle plasmana u svoje 11. polufinale Australijan opena imao priliku i da upozna čuvenog gurua iz Indije - Sadgurua.
Da takozvani "nezavisni" i "profesionalni" novinari u službi tajkunskih medija nemaju ni trunke stida, srama ni osnovnog kućnog vaspitanja, dokazao je novi skandalozan napad na našu proslavljenu šampionku i bivšu prvu teniserku sveta Jelenu Janković.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić posetiće sutra Inovaciono - edukativni park Centra za razminiranje Republike Srbije, saopštila je Služba za saradnju s medijima predsednika Republike.
Aleksej Bjelogrlić, osrednji glumac i blokader sa dna kace, sin još ostrašćenijeg blokadera i vođe Proglasa Dragana Bjelogrlića, vozika basloslovno skup automobil.
Voditeljka emisije "Druga strana Exatlona" Tijana Jović pozirala je na Cirkus poligonu u nesvakidašnjem izdanju, privukavši pažnju upečatljivom šminkom i atraktivnim stajlingom.
Reper Pavle Bošković, poznatiji kao Gazda Paja, novi je učesnik druge sezone Exatlona, a iza sebe ima bogatu karijeru punu zabave i šokantnih dešavanja.
Skijanje na vodi bio je preveliki izazov za bivšu takmičarku "Exatlona" Sanju Kalinović, koja je odustala i pre nego što je pokušala da savlada ovu disciplinu, dok je šampion rijalitija Marko Nikolić uspeo da pokaže umeće!
Šampion Exatlona Marko Nikolić i voditeljka Jelena Dimitrijević odmerili su snage u akva kartingu i najavili drugu sezonu najvećeg sportskog rijalitija.
Pomoćnik direktora Republičkog hidrometeorološkog zavoda Goran Mihajlović ističe da se do kraja sedmice očekuju visoke temperature i povećana opasnost od šumskih požara, ali od petka uveče stižu obilnije padavine i pad temperature.
Kako bi razrešio sve nedoumice u vezi sa isplatom 6.000 dinara svim punoletnim građanima, čija isplata kreće u septembru, ministar finansija Siniša Mali pojasnio je proceduru i način kako će se građani prijavljivati.
Blokaderi na sva usta "laju" kako velelepni vidikovac na Kablaru niko neće da poseti, ali slike i snimci posetilaca i domaćih i stranih govore potpuno drugačije!
Mladić koji je u ponedeljak u Kraljevu kolima usmrtio devojčicu Veru (5) na trotoaru je Julijan A. (26) iz Kraljeva, a u javnost su isplivale nove, sumnjive informacije o njegovom životu.
Dvojica mladića iz Turske, M. B. (25) i E. B. (27), koji su u ponedeljak oko 9 sati ujutru skočili s mosta u Pančevu u reku Tamiš i tragično stradali, bili su rođena braća, a ceo slučaj obavijen je velom misterije.
Novinar Mladen Mijatović objavio je na svojim društvenim mrežama novi, zastrašujući snimak saobraćajne nesreće iz Kraljeva, u kojoj je život tragično izgubila devojčica Vera (5).
Aleksandar S. (24) koji je juče uhapšen po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, zbog sumnje da je na kuću biznismena na Bežanijskoj kosi dva puta bacio bombe, sredinom maja prošle godine hapšen je u Crnoj Gori zbog sumnje da je kao pripadnik kriminalne grupe učestvovao u planiranju likvidacije jednog preduzetnika iz Kotora.
Odricanje od ruskih energenata pretvorilo se u „energetsko samoubistvo“ Evropske unije, ocenio je specijalni predstavnik predsednika Rusije za investiciono-ekonomsku saradnju sa inostranstvom Kiril Dmitrijev.
Nemačka policija pronašla je 30-godišnjeg vozača kako spava u žbunju nakon što je, kako se sumnja, pijan vozio automobil i pokušao da se sakrije od policije u mestu Goldšojer u saveznoj pokrajini Baden-Virtemberg, saopštile su danas vlasti.
Razorna bujična poplava pogodila je područje na granici Nepala i Kine, nakon čega je veliki broj ljudi ostao van kontakta. Najteže je pogođen okrug Rasuva u Nepalu, dok su posledice registrovane i u susednim oblastima Nuakot i Dading.
Holivudski glumac Žan-Klod Van Dam izjavio je danas u Nišu da je od Roberta de Nira naučio kako da gradi lik za filmske uloge, i da mu gluma omogućava da bude šta god poželi.
Smrt legendarne kantri zvezde Doli Parton, koja je juče preminula u 80. godini, vratila je u fokus jednu od najpoznatijih pesama koje je napisala tokom svoje blistave karijere, "I Will Always Love You".
Na Islandu postoji plaža koja izgleda kao da je ispala iz bajke, crni vulkanski pesak prekriven je blistavim komadima leda koji podsećaju na dijamante.
Za vreme posta ne morate da se odreknete omiljene pite. Ova posna gibanica sa sirom je jednostavna za pripremu, a hrskave kore i kremasti nadev osvajaju već pri prvom zalogaju.
Na početnoj stranici popularne platforme Aliekspres otkrivene su skrivene skripte koje u pozadini obrađuju zvuk u internet pregledaču. Njihova svrha je kreiranje jedinstvenog digitalnog otiska uređaja, koji bi mogao da omogući identifikaciju korisnika čak i bez korišćenja kolačića.
U novoj epizodi emisije "Demanti" koja će se emitovati sutra u 20h, poznati pevač otvoreno govori o gubitku rođenog brata i periodu kada je, kako priznaje, razmišljao o suicidu.
Muzička zvezda Jelena Karleuša ponovo je privukla ogromnu pažnju javnosti nakon što je na društvenim mrežama objavila snimak iz Dubaija koji je u rekordnom roku postao viralan.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.