Fatalna Rumunka usred Zagreba sluša Partizanove pesme - Rizikujem da me neko udari
Podeli vest
Rumunska teniserka, Andrea Prisakariju, obožava Srbiju, pomno prati naš sport, a očigledno navija za Partizan, čije je pesme slušala pred meč u Zagrebu.
Andrea Prisakariju je jedna od najatraktivnijih igračica na turu, a sad je oduševila navijače crno-belih. Trenutno je 200. na WTA rang listi, u zagrebu igra na čelendžeru, a pre meča je slušala slušala pesme Partizana.
"Ja koja radim kardio uz "Vraćaju se dani pobede" u Zagrebu je potpuno druga priča. Rizikujem da me neko udari, vredi toga", napisala je Pisakariju na "X" nalogu, a Rumunka pored Partizana obožava i Novaka Đokovića, dok fanove na Instagramu često obraduje provokativnim forkama, nije stidljiva.
Me doing cardio on Vracaju Se Dani Pobede in Zagreb is a different type of breed😂😏. Risking to get punched… worth it tho😂
— Prisacariu Andreea (@IamPrisacariuA) May 16, 2025
Pia Lovrić i Andrea Pisakariju prošle su prvo kolo čelendžera pobedivši domaći par Mišković/Ivković. U drugom kolu od njih su ipak bile bolje Matilda i Franciska Horhe iz Portugalije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Estonski premijer Kristen Mihal izašao je sa drskim predlogom da se uvedu carine na robu iz Rusije za potrebe finansiranja obnove Ukrajine. Zamenik predsednika Saveta bezbednosti Dmitrij Medvedev je uzvratio predlogom da i Rusija u tom slučaju simetrično odgovori.
Marinika Tepić, perjanica tajkuna Dragana Đilasa, predsednika Stranke slobode i pravde (SSP), organizovala je danas u Kikindi nešto što bi trebalo da bude tribina, međutim, na tom događaju okupilo se jedva pedesetak ljudi, a onda je došla ekipa Informera i nastao je pravi lom.
Iako je bezbednosna služba još 2004. godine procenila da je Zagorka Dolovac saradnik britanske sluzbe MI6, zbog cega nije prošla reizbor, nakon tri godine došlo je do novog obrta i velikog povratka, koji su obezbedili Bojan Pajtić i Boris Tadić.
Narodni poslanik Srpske napredne stranke (SNS) Milenko Jovanov raskrinkao je tajkunski Danas, ali i sve one koji su na zlonameran način interpretirali reči predsednika Srbije Aleksandra Vučića.
Predsednica Skupštine Republike Srbije Ana Brnabić podelila je na društvenim mrežama utiske o tribini koju je danas sa glavnim urednikom Informera Draganom J. Vučićevićem održala u Glogonjskom ritu.
Dete uzrasta između 6-7 godina nestalo je u ulici Babičkih odreda u Nišu. Prema prvim nezvaničnim informacijama dete se igralo u dvorištu sa svojim bratom blizancem.
Polcija u Smederevu efikasnim radom je identifikovala trojicu osumnjičenih za krivično delo razbojništvo u pokušaju, izvršeno u jednoj zlatari u centru Smedereva.
Američki predsednik Donald Tramp izneo je svoje viđenje trenutne političke situacije u Iranu, ističući da se unutar te zemlje odvija žestoka borba za prevlast, ali i otkrivajući detalje o nedavnim diplomatskim signalima iz Teherana.
Rat u Ukrajini ušao je u novu fazu u kojoj se težište podrške nepovratno pomera. Nakon odobravanja velikog paketa zajmova Kijevu, postalo je jasno da je glavni finansijski teret sukoba konačno prešao sa Sjedinjenih Američkih Država na Evropu.
Izraelski premijer Benjamin Netanjahu izdao je naredbu odbrambenim snagama (IDF) da sprovedu masovne vazdušne i artiljerijske napade na objekte širom Libana koji su povezani sa šiitskim pokretom Hezbolah.
Glumac Miodrag Miki Krstović retko govori o privatnom životu, ali je jednom prilikom odlučio da podeli iskustvo koje mu je, kako kaže, potpuno promenilo pogled na zdravlje.
Bivša stjuardesa Nikola Dejlova otkrila je šta se događa kada posada posumnja da se dvoje putnika povuklo u toalet sa drugačijim namerama i zašto se takve situacije najčešće završavaju neprijatno po učesnike.
Dobar roštilj ne nastaje tek kada meso stigne na rešetku, sve počinje mnogo ranije, tokom pripreme. Iako se često misli da je presudan samo kvalitet mesa, pravi trik za sočan i ukusan zalogaj krije se u marinadi.
Direktor kompanije "Voneus Broadband" Hal Ponton, upozorio je na tri mesta u domu gde ljudi najčešće drže ruter, a koja zapravo ozbiljno kvare kvalitet interneta.
Naučna istraživanja ukazuju da redovno ispijanje soka od crne zove može imati pozitivan uticaj na varenje, može ubrzati metabolizam i olakšati održavanje telesne težine.
Pevač Petar Mitić suočio se s velikom tragedijom kada je njegova bivša devojka, s kojom je i nakon raskida ostao u prijateljskim odnosima, iznenada preminula.
Učesnica „Elite“ Maja Marinković završila je u suzama, dok je obezbeđenje sve vreme bilo u pripravnosti kako ne bi došlo do fizičkog sukoba između nje i Asmina Durdžića.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar