• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

25.03.2020

10:53

FEDEREROVI NAVIJAČI ĆE SE LJUTITI! Evo zašto je Noletu učinjena nepravda, nije smelo da dođe do ZAMRZAVANJA!

Tenis

FEDEREROVI NAVIJAČI ĆE SE LJUTITI! Evo zašto je Noletu učinjena nepravda, nije smelo da dođe do ZAMRZAVANJA!

Podeli vest

Koronavirus nije poštedeo ni tenis... ATP lista je "zamrznuta", a jasno je da najviše gubi naš Novak Đoković

- Federerovi navijači će se ljutiti, ali ja mislim da bi Đokoviću trebalo da budu priznate sve te nedelje dok je renking 'zamrznut' a on je na prvom mestu. On je zaslužio renking i svakako bi bio 'broj 1' i da se tenis igrao normalnim tokom - rekao je stručnjak Bred Gilbert.

Nastavio je u istom ritmu.

I posle Indijan Velsa (prvi turnir koji je odložen prim. aut), Đoković bi bio prvi na svetu, osim da je ispao pre polufinala a da je Rafa osvojio turnir. To se nije desilo i Đoković je i dalje 'broj 1'. Ako ATP krene da skida poene iz prošle godine za svaki turnir koji prođe tokom suspenzije sezone, Đoković bi i dalje bio prvi jedno dugo vreme, barem do Vimbldona i oduzimanja poena sa tog turnira - ističe Gilbert.

Novak se trenutno nalazi na kontu od 281 nedelje provedene na prvom mestu, a ispred njega su samo Pit Sampras sa pet više, kao i Rodžer Federer sa čak 310.

To je nateralo portparola ATP Sajmona Higsona da se oglasi povodom pomenutog pitanja.

- Mnoge stvari vezane za "zamrznuće" ATP rang liste, kao i način na koji će se sve nastaviti kada do toga dođe, još nisu potvrđene i potrebno ih je tek pregledati. Dodatne informacije će biti prosleđene kada ih budemo imali - naveo je Higson.

Niko ne može da kaže šta će biti sa tenisom, ali jedno je sigurno - Posle koronavirusa ništa neće biti isto.

Bonus video:

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Kiku

pre 5 godina

Novak necu nikad da navijam za tebe vidise koliko pomognes Srbiji ....

Dada

pre 5 godina

Možda mu ne odgavara u ovoj sezoni, ali svi oni će u sledećoj da brane bodove koje su preskočili u ovoj. Tako bi trebalo da bude, ali videćemo.

sledeća vest

Politika

''Tri sata izdvojeno za susret''  - Vasiljević: Odnosi Srbije i Emirata su bazirani na poverenju Vučića i bin Zajeda
Politika

''Tri sata izdvojeno za susret'' - Vasiljević: Odnosi Srbije i Emirata su bazirani na poverenju Vučića i bin Zajeda

Savetnica za medije predsednika Srbije Suzana Vasiljević izjavila je danas da je geopolitički trenutak u kojem se predsednik Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Ujedinjenim Arapskim Emiratima (UAE) sreo sa predsednikom UAE šeikom Mohamedom bin Zajedom težak, ali veoma značajan za Srbiju i istakla da odnosi dve zemlje nisu bazirani samo na poverenju i zajedničkoj viziji, već i na ličnim odnosima dvojice lidera.

16.01.2026

11:30

Exatlon

TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu
Live TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.

16.01.2026

09:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

Nije Grenland! Amerika rešila da okupira još jednu državu?! Strah i panika nakon izjave zvaničnika, ludilo više nema granice
NEVEROVATNO

Nije Grenland! Amerika rešila da okupira još jednu državu?! Strah i panika nakon izjave zvaničnika, ludilo više nema granice

Rejkjavik je izrazio zabrinutost zbog, kako navodi, sve otvorenijih teritorijalnih ambicija Sjedinjenih Američkih Država, nakon što je kandidat predsednika Donalda Trampa za ambasadora na Islandu, Bili Long, u Vašingtonu izjavio – navodno u šali – da će Island postati 52. američka savezna država i da će on biti njen guverner.

16.01.2026

10:10

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set