• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

04.07.2020

12:28

MORAĆE DA SE POKRIJU UŠIMA! Dok ga mnogi pljuju, Novak Đoković radi VELIKU stvar za sve tenisere!

Tenis

MORAĆE DA SE POKRIJU UŠIMA! Dok ga mnogi pljuju, Novak Đoković radi VELIKU stvar za sve tenisere!

Podeli vest

Veliki je Novak Đoković... Posle svih pritisaka kojima je bio izložen naš as aktvino se uključio da pomogne teniserima

Dok se čitav svet obrušio na Noleta, on vredno radi na nastavku sezone. "Marka" prenosi da je Đoković u stalnom kontaktu sa igračima.

Đoković se aktivirao u razgovoru sa igračima iz top 100, kako bi ukazao na probleme

Svetski broj jedan je rekao da će biti veoma teško da se održi američka turneja, ako igrači potom moraju dve nedelje u karantin po dolasku u Španiju. Istog vikenda kada se završava US open, počinje masters u Madridu - podseća "Marka".

Takođe, stanje u Americi je jako loše.

- Novak je rekao kolegama da je tražio da se pokriju troškovi puta i hotela ako se narednih dana otkaže Vašington, prvi turnir u rasporedu i ako ima igrača koji su već uplatili aražmane. Mnogi su bili u toj situaciji pred Indijan Vels - zaključuje se u tekstu "Marke".

Mnoge će biti sramota zbog ružnih reči na Noletov račun.

Bonus video:

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)
Hronika

Monstrumima određen pritvor: Kinezi oteli, silovali i mučili devojke u Dolovu (VIDEO)

Više јavno tužilaštvo u Pančevu јe danas donelo naredbu o sprovođenju istrage protiv osumnjičenih državljana Kine L.X.G. (41), C.J.L. (38), oboјe bez priјavljenog boravišta u Republici Srbiјi, i W.T. (43), sa boravištem u Dolovu, zbog postoјanja osnova sumnje da su kao saizvršioci izvršili krivično delo otmica, a osumnjičeni W.T. i dva krivična dela silovanje.

06.12.2025

17:22

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set