AGONIJA, FEDERERU SE NE PIŠE DOBRO! Nole mu diše za vratom, udarac mu zadao i Rus!
Podeli vest
Novak Đoković će šesti put u karijeri godinu završiti na prvom mestu ATP liste
Na najnovijoj listi najbolji teniser sveta održao je razliku u odnosu na prvog pratioca Rafaela Nadala posle mastersa u Parizu i pred Završni masters u Londonu.
ATP je pre nekoliko dana priznao, Novak Đoković je bolji od Rafaela Nadala i Rodžera Federera s obzirom na to da ima najviše osvojenih najprestižnijih turnira
02.11.2020
07:57
Razlika između Srbina i Španca je i dalje 1.980 bodova, s obzirom na to da Nadal nije uspeo da osvoji nove bodove u Parizu. Tako je prokockao šansu da mu se približi i eventualno pokvari plan Srbinu da skine s trona Rodžera Federera 8. marta.
Foto: tanjug/ap photo
Ali, teško će bilo ko zautaviti Srbina. Nole je u ponedeljak počeo 294. nedelju na pprvom mestu i polako se približava Švajcarcu koji je je tronu proveo 310 nedelja.
TOTAL WEEKS as ATP WORLD No.1: @DjokerNole is on his 294th week as ATP WORLD NUMBER ONE!!! Novak needs 17 more weeks to break the world record and surpass @rogerfederer!!! Idemooo!!! pic.twitter.com/EEuDuW3S11
— NovakDjokovicSweden (@NoleSwedenFans) November 8, 2020
Što se tiče ostalih tenisera, na trećem mestu je Dominik Tim sa 9.125 bodova. Pobednik mastersa u Parizu Danil Medvedev zaradio je 990 ATP poena, pa je prestigao Rodžera Federera na četvrtoj poziciji. Medvedev sada ima 6.970 bodova, a Federer 6.630.
U Top 10 se nalaze i Stefanos Cicipas, Aleksander Zverev, Andrej Rubljev, Dijego Švarcman i Mateo Beretini.Što se tiče srpskih tenisera, u najboljih 100 na svetu pored Đokovića su i Dušan Lajović (26), Filip Krajinović (31), Miomir Kecmanović (43) i Laslo Đere (57).
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
ATP je pre nekoliko dana priznao, Novak Đoković je bolji od Rafaela Nadala i Rodžera Federera s obzirom na to da ima najviše osvojenih najprestižnijih turnira
Beskrajno poštovanje među narodima koji čine Rusiju bilo je ključno za nastanak i očuvanje multinacionalne države, izjavio je predsednik Ruske Federacije Vladimir Putin, obraćajući se na svečanosti povodom početka Godine jedinstva naroda.
Jelena Zorić, novinarka tajkunskog Vremena, stavila je tačku na pokušaje hejterskih medija da zaplenu pet tona marihuane u Konjuhu povežu sa lažnom aferom Jovanjica.
Ideološkinja blokadera Nataša Kandić odavno je dotakla dno kada je u pitanju širenje mržnje prema svemu srpskom, ali ovog puta je prevazišla samu sebe.
Skandalozne fotografije na kojima se vidi kako s drogom pozira poznata blokaderka iz Novog Pazara, N. M, koja je učestvovala u mnogobrojnim zgudbidanskim protestima širom Srbije i a njima širila "prave vrednosti", izazvale su šok i nevericu.
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike za regionalna pitanja Miloš Vučević istakao je gostujući na Informer televiziji da predsednik Vučić ima puno pravo da kritikuje ministre, jer kritika nije zlonamerna, već očinskog karaktera.
Poznati biznismen Branko Babić, koji je trn u oku blokaderima jer raskrinkava njihove laži i izmišljotine, ali i razotkriva sav besmisao njihovih akcija, objavio je novi šokantan-snimak zgubidana koji otkriva više nego hiljadu reči.
Takmičar Crvenih Aleksa Erski otkrio je da postoji zavera protiv Sanje Kalinović iz suprotnog tima, međutim, kako je sam naveo to polazi od Anabele Zonai.
Aleksandar Miljević, koji je eliminisan iz Exatlona, osudio je postupak Jovana Radulovića Jodžira, koji je tokom sinoćne borbe tražio da se igra, sa Jovanom Ikićem, ponovi.
Marko Nikolić i Nemanja Radovanović nasamo su pričali o sukobu Amele Zonai i Sanje Kalinović i doneli su zaključak da ih je Aleksa Erski namerno zavadio.
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
Kinezi uvode zabranu skrivenih ručki na vratima električnih automobila i time zadaju ozbiljan udarac dizajnu koji je uveo Ilon Mask. Kako navode, odluku su doneli iz bezbedonosnih razloga.
Prema podacima Instituta za javno zdravlje "Dr Milan Jovanović Batut", svaka peta osoba u Srbiji je gojazna, dok svaka treća ima prekomernu telesnu masu.
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović razgovarala je danas sa rukovodstvom naftne kompanije ADNOK iz Ujedinjenih Arapskih Emirata, Omarom Al Suvaidijem i Naserom Al Muhairijem, o budućoj saradnji u naftnom sektoru Srbije.
U nastavku akcije na suzbijanju distribucije droge, UKP, PU za grad Novi Sad i Više javno tužilaštvo u Beogradu uhapsili su u Surčinu više osoba i zaplenili više od 80 kilograma droge, kao i dva automobila i veću količina novca za koji se sumnja da potiče od prodaje droge.
Grupa Aleksandra Aleksića, poznatog pod nadimkom Kravica, duži vremenski period sprovodila je brutalno reketiranje vlasnika restorana i firmi, koristeći pretnje smrću, ucene i zastrašivanje kao osnovni metod pritiska.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije Policijske uprave za grad Beograd, u saradnji sa Trećim osnovnim javnim tužilaštvom u Beogradu, uhapsili su L. M. (22) zbog sumnje da je izvršio krivično delo izazivanje opšte opasnosti u saizvršilaštvu.
Bankarska službenica D. I. uhapšena je danas u Novom Sadu zbog sumnje da sa računa svojih klijenata neovlašćeno prebacivala novac na svoj bankovni račun i tako pokrala više od 10 miliona dinara.
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je državljanin Crne Gore Vukašin M. (20) zbog sumnje da je 30. januara u ulici Ratka Mitrovića, na Čukarici, na podmukao način pokušao da liši života oštećenog D.S. i jer je neovlašćeno nosio pištolj sa pripadajućom municijom, za čije nabavljanje i držanje nije imao odobrenje nadležnog organa.
Kineski naučnici saopštili su da su razvili kompaktno mikrotalasno oružje ultra visoke snage, za koje tvrde da može da utiče na rad satelita sistema Starlink u niskoj Zemljinoj orbiti, prenosi "South China Morning Post".
Američki predsednik Donald Tramp javno je danas podržao mađarskog premijera Viktora Orbana pred parlamentarne izbore u Mađarskoj, zakazane za 12. april, poručivši da je reč o „zaista snažnom i moćnom lideru“ koji ima njegovu punu podršku.
Ukrajina, koju je Rusija spremna da vidi kao susednu državu, mora imati neutralan status i biti dobronamerna, izjavio je ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov u intervjuu Riku Sančezu za televiziju RT, povodom Dana diplomatskog radnika.
Retka fotografija kompletne glumačke ekipe iz osmog nastavka serijala "Lude godine" probudila je snažnu nostalgiju i oduševljenje među fanovima, vraćajući u fokus kultnu "Drugu Žikinu dinastiju" i legende domaćeg filma.
Popularna pevačica Adison Rej nastupala je na dodeli Gremi nagrada i iiako joj je nagrada izmakla, ipak je ostala upamćena, i to po nastupu u pelenama.
Talula Bankhed, jedna od najskandaloznijih zvezda zlatnog doba Holivuda, vodila je krajnje razuzdan život, a brojne veze sa muškarcima i ženama, zavisnost od alkohola i cigareta, kao i polne bolesti, dovele su do toga da sa samo 31 godinom ostane bez materice.
Pevačica Jelena Karleuša našla se na teškim mukama kada je u igrici Informera morala da otkrije šta joj prvo pada na pamet kada čuje određene pojmove ili imena.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar