• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

04.02.2021

13:32

POBRKALI SRBE! Kakva greška Australijanaca!

Tenis

POBRKALI SRBE! Kakva greška Australijanaca!

Podeli vest

Srbija u noći između četvrtka i petka igra meč ATP kupa protiv Nemačke u borbi za polufinale

Srbija i Nemačka su u svojim mečevima pobedili Kanadu, pa će u direktnom okršaju odlučiti ko će među četiri najbolje selekcije.

Organizatori su objavili satnicu i napravili grešku. Srpski teniseri počinju borbu već u ponoć po srednjeevropskom vremenu.

Foto: reuters

 

 

Australijanci su naveli da će mečevi početi okršajem Filipa Krajinovića i Jana Lenarda Štrufa! Međutim, došlo je do greške, i na tom meču će nastupiti Dušan Lajović, kao drugi reket Srbije.

- Testirani su jedino igrači koji su odseli u Hajatu. Sve je ok, sutra se nastavlja sve normalno. Jedino nije tačno to što piše u rasporedu. Ne igram ja, već Duci Lajović - rekao je Krajinović.

Odmah posle tog meča nas čeka pravi spektakl - drugi meč singla igraće Novak Đoković i Aleksander Zverev!



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

''Udar na ustavnost i zakonitost'': Po nalogu Marinike Tepić TOK nezakonito i politički proganja Selakovića
Politika

''Udar na ustavnost i zakonitost'': Po nalogu Marinike Tepić TOK nezakonito i politički proganja Selakovića

Pravni tim Saveta za monitoring, ljudska prava i borbu protiv korupcije Transparentnost, nakon analize javno dostupnih podataka, zaključuje da Javno tužilaštvo za organizovani kriminal (TOK), pod rukovodstvom Mladena Nenadića i Zagorke Dolovac, nezakonito i politički proganja ministra Nikolu Selakovića i to na osnovu naloga Marinike Tepić, opozicione narodne poslanice.

05.12.2025

11:28

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set