• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

28.03.2021

21:50

FEDERER PECNUO NOVAKA! Tačno znam šta treba da uradim!

Tenis

FEDERER PECNUO NOVAKA! Tačno znam šta treba da uradim!

Podeli vest

Švajcarski teniser Rodžer Federer vratio se posle godinu i po dana bez tenisa na turniru u Dohi

Ipak, povratak nije prošao baš kako je on očekivao pošto ga je u trećem kolu sa terena počistio Nokoloz Basilašvili. Ulsedio je veliki broj otkazivanja turnira, te je Rodžer skupio svega dva meča od Australijan opena prošle godine. 

Poslednja dešavanja raspalila su priče da li će se Švajcarac ikada vratiti i biti onaj stari, ali se proslavljeni teniser oglasio povodom povratka. Federer je u obraćanju rekao da želi da pobeđuje najbolje.

Foto: reuters

- Želim da osvajam velike turnire i pobeđujem najbolje igrače na svetu. Nisam se vratio da bih igrao drugo kolo u sredini sezone. Tačno znam šta treba da uradim. To je malo san, malo logika ili može da se nazove logičan san - rekao je Federer, a njegova izjava može da se protumači kao indirektan komentar upućen Novaku i Rafaelu. 

Za sada nije poznato kada će se vratiti na tur, ali ističe da trenira naporno.

- Treninzi su mi veoma ozbiljni, iako ne pričam mnogo o tome. Ljudima je jasno da bez toga ne bih ni mogao da se vratim ni da u prošlosti beležim tako dobre rezultate - zaključio je švajcarski as. 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Beki

pre 4 godine

Lako je njemu, moze da ne igra 2 godine i open ce biti edu 10 kad ga stite ,Novak je bio povreden 3-4 meseca i pao je na 30 mesto, a Federer ne igra vec vise od godinu dana i jos je edu pet ,a nece igrati jos godinu i open ce biti medu 10 igraca.

sledeća vest

Politika

TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije
Live TV

"Dobro veče Srbadijo" - NATO bombardovanje, neispričane priče 27 godina kasnije

Urednik i voditelj emisije Dobro veče Srbadijo ugostiće predsednika skupštinskog odbora za odbranu i unutrašnje poslove Milovana Drecuna, zatim novinara Sašu Borojevića, advokata Srđana Aleksića poznatog po inicijativi da građani i institucije Srbije tuže NATO, kao i njegovog italijanskog kolegu advokata Anđela Fiore Tartalju koji je u više navrata pobedio NATO na sudu, zastupajući italijanske vojnike koji su boraveći na Kosovu i Metohiji oboleli od kancera.

23.03.2026

18:29

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Horor u Hrvatskoj: Krijumčar migranata pokušao da pregazi policajku
Region

Horor u Hrvatskoj: Krijumčar migranata pokušao da pregazi policajku

Policijski službenici su 19. i 20. marta na području Duga Resa i opštine Generalski Stol zaustavili dvojicu vozača koji su krijumčarili strane državljane. Jedan od njih je pokušao automobilom da pregazi policajku koja ga je zaustavljala, saopštila je Policijska uprava karlovačka.

24.03.2026

23:27

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set