• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

11.04.2021

12:36

KADA JE VIDEO NOVAKA REKAO JE "IMAMO PROBLEM", PRONAŠAO JE NOVOG ŠAMPIONA! Toni Nadal ne greši!

Tenis

KADA JE VIDEO NOVAKA REKAO JE "IMAMO PROBLEM", PRONAŠAO JE NOVOG ŠAMPIONA! Toni Nadal ne greši!

Podeli vest

Toni Nadal, stric i nekada trener Rafaela Nadala, pre nekoliko dana postao je trener mladog kanadskog tenisera 20- godišnjeg Feliksa Ože-Aljasima, trenutno 22. na svetu

Njemu će ovo biti prvi trenerski posao otkako je napustio stručni štab svog bratanca Rafaela.

- Kada sam ga prvi put video kako igra, rekao sam Rafi da će ovaj "mali" biti jako dobar. Mislim da bi on tome trebalo da teži. Ostavio mi je osećaj da je sjajan igrač. Video sam ga na jednom čelendžeru protiv Munara i pomislio sam: "Kakav igrač" - rekao je Toni Nadal, a znamo da on ne greši.

Španac je nešto slično rekao i za Novaka Đokovića kada ga je prvi put veo na terenu.

- Prvi put sam video Novaka Đokovića 2005. godine, baš na Vimbldonu. Dok sam išao ka Rafi, koji me je čekao u svlačionici, zastao sam pored terena broj 18. Gledao sam minut meč Argentinca Huana Monaka i pitao sam ko je njegov protivnik. Kada sam ušao u svlačionicu, rekao sam nećaku da imamo problem. Video sam veoma dobrog tenisera. Ovakvi igrači, koji obeležavaju istoriju, veoma rano imaju to “nešto”  - kazao je Toni pre nekoliko godina, a sada veruje u  Kanađanina.

Foto: Reuters

 

- Feliks će u narednim godinama morati da se takmiči sa igračima kao što su Medvedev, Zverev, Tim, Cicipas. Tu su i Siner i Alkaras. Konkurencija je jaka, ali verujem da može. Veoma sam zainteresovan da Feliks napreduje i da u budućnost stigne do broja jedan. U to ne sumnjam - istakao je Španac

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set