SVE LAKŠI POSAO ZA NOVAKA! Nastavila se seča favorita na VIMBLDONU!
Podeli vest
Već prvog dana Vimbldona došlo je do "čišćenja" u delu žreba u kojem je srpski teniser Novak Đoković!
Prema žrebu prvi reket sveta Novak Đoković je trebalo da u 3. kolu igra protiv Alehandra Davidoviča Fokine, koji je na početku turnira imao status 30. nosioca!
Prvi teniser sveta Novak Đoković se plasirao u drugo kolo Vimbldona pobedivši Džejka Drejpera 3:1 - 4:6, 6:1, 6:2, 6:2 na startu takmičenja, a sada je svet obišla priča vezana za Drejperovog oca i Noleta
28.06.2021
21:02
Ipak, do tog duela neće doći, jer ga je izbacio Denis Kudla! Američki teniser je posle tri sata i 18 minuta igre slavio u pet setova i to posle velikog preokreta, pošto je Fokina ima dva seta prednosti – 5:7, 4:6, 7:6, 6:3, 6:3.
Foto: Tanjug/AP
Fokina je neočekivano rano eliminisan
U drugom kolu Kudla će igrati protiv Andreasa Sepija, koji je eliminisao Žoaa Souzu sa 3:1, iako je Portugalac dobio prvi set – 4:6, 6:4, 7:5, 6:2!
Rajli Opelka je došao na turnir kao 27. nosilac, ali već večeras je spreman za odlazak kući. Nemac Dominik Kepfer, 62. teniser sveta, pobedio ga je lako 3:0 u setovima – 6:4, 7:6, 6:2.
Andrej Rubljov, sa kojim bi Đoković trebalo da se sretne u četvrtfinalu, prošao je dalje pobedom nad Federikom Delbonisom – 4:6, 6:4, 6:1, 6:2! Prošao je i Roberto Bautista Agut u očekivano tesnom duelu sa Džonom Milmanom – 6:2, 3:6, 6:3, 7:6!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Prvi teniser sveta Novak Đoković se plasirao u drugo kolo Vimbldona pobedivši Džejka Drejpera 3:1 - 4:6, 6:1, 6:2, 6:2 na startu takmičenja, a sada je svet obišla priča vezana za Drejperovog oca i Noleta
Blokaderski glumac i reditelj Dragan Bjelogrlić otrčao je u Hrvatsku da se dodvorava i pokupi pare za to, istovremeno plasirajući ozbiljne laži o svom radu u Srbiji.
Isplivala je šokantna fotografija na kojoj se pored štićenika odreženih istitucija Nebojše Bojovića i bivšeg ministra Tomislava Momirovića, nalazi prepoznatljiva njuška - rektor Beogradskog univerziteta Vladan Đokić.
Rabin jevrejske zajednice u Srbiji Isak Asiel kaže da su još stari Jevreji govorili da je otimanje Kosova opasan presedan koji će se jednog dana vratiti kao bumerang onima koji su to odlučili da rade.
Analitičar Dragoslav Bokan gostovao je u emisiji "Da se ne lažemo" na Informer TV. Bokan je tom prilikom govorio o ustaškom pevaču Marku Perkoviću Tompsonu, mržnji prema Srbima i srpskom autošovinizmu.
Poslanik i šef poslaničke grupe Milenko Jovanov oglasio se danas na društvenoj mreži "Iks" i svojom objavom momentalno otvorio ozbiljna pitanja o nacionalnoj bezbednosti naše države.
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
Prema najnovijem izveštaju Instituta za javno zdravlje "Dr Milan Jovanović Batut" u periodu od 19. do 25. januara u Srbiji je registrovano 9.960 slučajeva oboljenja sličnih gripu.
U akciji Uprave kriminalističke policije i Višeg javnog tužilaštva u Zemun polju zaplenjeno je više od 500.000 komada lekova Bensedin i Rivotril koji sadrže psihoaktivne supstance.
Na poslednjem ročištu koje se održalo pred Osnovnim udom u Beranama zbog brutalnog prebijanja Dejane Ć. (22), saslušano je nekoliko svedoka, a prikazan je i snimak jezivog nasilja koje je pretplata Srpkinja od osumnjičenog Vasa R.
Kako je Informer prvi pisao, u velikoj akciji UKP danas je u poznatom beogradskom restoranu uhapšeno nekoliko osoba zbog reketiranja, a među njima i Aleksandar A. pripadnik ''vračarskog klana".
Saif el-Islam Gadafi, najistaknutiji sin pokojnog libijskog lidera Muamera Gadafija, ubijen je u utorak, potvrdili su izvori bliski porodici, njegov advokat Halid el-Zajdi i vodeći libijski mediji.
Sastanak delegacija Sjedinjenih Američkih Država i Irana i biće održan prema planu kasnije ove nedelje, čak i nakon što je američki vojni avion oborio iranski dron, izjavila je danas portparolka Bele kuće Kerolajn Livit.
Portparolka Bele kuće Kerolajn Levit izjavila je da je Indija pristala da obustavi kupovinu ruske nafte u okviru dogovora sa Sjedinjenim Američkim Državama i da poveća uvoz goriva iz SAD, kao i, moguće, iz Venecuele.
Glumac Nikola Kojo (58) nije želeo da prošeta crvenim tepihom na premijeri filma "Povratak Žikine dinastije" u Beogradu, ali je to bez problema učinio na premijeri u Beču.
Američka reperka Niki Minaž objavila je šokantan status na društvenoj mreži Iks u kojem se osvrnula na imena mnogih holivudskih zvezda koja se spominju u kontroverznim dokumentima Džefrija Epstina.
Oca našeg poznatog novinara i scenariste Novaka Novakovića, streljali su komunisti i ta tragedija mu je obeležila život. Uprkos teškom detinjstvu, Novak je napisao scenario za seriju "Pozorište u kući" koja se smatra za jednu od najboljih domaćih komedija.
Arapski parfemi su prepoznatljivi po izuzetnoj dugotrajnosti, snažnom intenzitetu i raskošnom bogatstvu mirisnih nota, a evo kojih pet važe za najlepše.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar