PROKUPLJE DOMAĆIN DVA TENISKA TURNIRA! U konkurenciji fjučersa nadmetaće se više od 70 teniserki iz 30 zemalja sveta!
Podeli vest
U organizaciji Tenis kluba Topličanin, na terenima kraj bazena u Prokuplju u narednih petnaestak dana biće održana dva međunarodna tradicionalna ženska fjučers turnira koji se nalaze u zvaničnom kalendaru Teniskog saveza Srbije i na kome će učestvovati preko 70 takmičarki iz 30 zemalja sveta sa svih kontinenata
-Tenis klub Topličanin, već šesnaestu godinu za redom organizuje dva ženska fjučers profesionalna turnira Eurokomerc Open i Proal Open sa nagradnim fondom od po 15.000 dolara po turniru.
Ako se pitate po čemu je Čačak jedinstven u Srbiji, fudbal je poslednja stvar koja će vam pasti napamet, ali upravo u selu Gornja Gorevnica svakog juna održava se najzanimljivija utakmica i to poseban derbi između crnki i plavuša. Na tribinama muževi, deca i svekrve. Svako navija za mamu iz svoje porodice.
29.06.2021
13:56
U toku je prvi turnir koji se završava u nedelju kada kreću i kvalifikacije za drugi turnir. Treba istaći da su turniri u Prokuplju jedini koji se trenutno igraju u Evropi sa ovim nagradnim fondom- rekao je Žika Manić, direktor Turnira.
U glavnom žrebu, nalaze se 32 takmičarke sa svih kontinenata, između ostalog iz Australije,
Amerike, Argentine, Rusije, Turske, Moldavije, kao i iz svih zemalja srednje Evrope.
Prema rečima organizatora, reč je trenutno o jednom od najjačih turnira u Srbiji i okruženju,
pa će Prokuplje narednih dana biti centar teniskog sporta na ovim prostorima. Lokalna samouprava dala je punu podršku ovakvoj manifestaciji, koje naš grad prezentuju u najlepšem svetlu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Ako se pitate po čemu je Čačak jedinstven u Srbiji, fudbal je poslednja stvar koja će vam pasti napamet, ali upravo u selu Gornja Gorevnica svakog juna održava se najzanimljivija utakmica i to poseban derbi između crnki i plavuša. Na tribinama muževi, deca i svekrve. Svako navija za mamu iz svoje porodice.
Indijska kompanija Reliance Industries, vlasnik najvećeg rafinerijskog kompleksa na planeti, obnovila je kupovinu ruske sirove nafte nakon kratkog zastoja.
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković izjavio je danas da su izbori za prištinski parlament koji se održavaju 28. decembra od presudnog značaja za opstanak srpskog naroda na Kosovu i Metohiji i pozvao sve Srbe da podrže Srpsku listu.
Danica Vučenić, udarna pesnica tajkunske, antisrpske televizije N1 koja već duže od godinu dana otvoreno podržava rušenje Srbije na ulicama, sada je u programu uživo patosirala blokadere.
Ministar pravde Nenad Vujić oglasio se povodom postupanja predsednika Visokog saveta tužilaštva (VST) Branka Stamenkovića, istakavši kako to predstavlja otvoreno kršenje Zakona i Poslovnika o radu VST i nedopustiv čin institucionalne samovolje.
Udruženja za zaštitu potrošača već godinama upozoravaju na prevare u turizmu, ali turističke agencije i dalje nesmetano posluju, ostavljajući putnike bez novca, ali i onoga što je najvažnije, a to je zaštita.
Novo istraživanje naglašava da se Antarktik ne topi samo odozgo, pod uticajem zagrevanja atmosfere, već i odozdo, u kontaktu sa toplom dubokom morskom vodom.
Članovi Vlade saglasili su se na današnjoj sednici, da do kraja 2025. godine i u 2026. godini direktori zdravstenih ustanova, u kojima se sprovode poslovi u cilju smanjenja liste čekanja, donesu odluku o preraspodeli radnog vremena.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije, danas oko 15 časova, na državnom putu Beograd - Čačak, presretačem su zaustavili pedesetčetvorogodišnjeg R.M. koji je vozilom "pežo 206" za samo dva minuta u više navrata izvršio preticanje ukupno šest vozila preko uzdužne neisprekidane linije čineći prekršaj nasilničke vožnje, a zatim se kretao brzinom od 107 kilometara na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 60 kilometara na čas.
Na deonici zlatiborske magistrale, u ataru sela Draglica, večeras je došlo do saobraćajne nezgode, u kojoj su, prema našim saznanjima, učestvovala dva automobila.
Na društvenim mrežama pojavio se snimak gde se predsednik Burkine Faso Ibrahim Traore na poseban način pozdravio sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom u odnosu na druge važne ličnosti, koji je privukao veliku pažnju javnosti.
Iako danas u svetu besni više sukoba nego ikad od Drugog svetskog rata, na Filipinima postoji tradicija božićnog primirja u najdugotrajnijoj komunističkoj pobuni na svetu.
Diskusija o seriji "Tvrđava" održana je juče, a u razgovoru su učestvovali autori i saradnici jednog od najzapaženijih domaćih televizijskih ostvarenja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar