• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

27.11.2021

18:04

ZVEREV GA SAVETOVAO KAKO DA POBEDI NOVAKA U DEJVIS KUPU, A ON TVRDI! Bila bi VELIKA ŠTETA da Đoković ne igra u Melburnu!

Tanjug/AP

Tenis

ZVEREV GA SAVETOVAO KAKO DA POBEDI NOVAKA U DEJVIS KUPU, A ON TVRDI! Bila bi VELIKA ŠTETA da Đoković ne igra u Melburnu!

Nemački teniser Jan-Lenard Štruf još nije uspeo da pobedi Novaka Đokovića, ali tvrdi da mu je Aleksandar Zverev sada dao nekoliko saveta kako da to učini

Štruf i Đoković sastaju se u duelu Srbije i Nemačke u Dejvis kupu, u Insbruku.

Nemcima je ovo prvi meč u grupi, Srbiji drugi, pošto je u petak naš tim savladao Austrija sa 3-0. Štruf je uoči meča sa Novakom rekao da je dobio niz saveta kako da igra protiv najboljeg na svetu.

Foto: ap photo

 

- Pričao sam sa Sašom Zverevim pre nekoliko dana i on mi je dao nekoliko saveta koje vam neću otkriti. Nadam sa među njima ima nekoliko dobrih. Svaki meč počinjete sa namerom da pobedite. Uvek morate da verujete da imate šansu ili uopšte ne biste trebalo ni da izlazite na teren. Igrati u Dejvis kupu za Nemačku je uvek nešto posebno", kaže Štruf.

Prokomentarisao je i dilemu oko toga da li će Novak igrati na Australijan openu.

- Sa sportske tačke gledišta, to bi bila velika šteta da se Novak ne takmiči u Australiji. To mu je najuspešniji turnir- smatra nemački teniser.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Hronika

Uhapšen opasan Valjevac: Na teret mu se stavljaju jeziva krivična dela
Hronika

Uhapšen opasan Valjevac: Na teret mu se stavljaju jeziva krivična dela

Policijski službenici Uprave kriminalističke policije, Službe za kriminalističko obaveštajni rad, UKP PU za grad Beograd, PU Valjevo, Specijalne antiterorističke jedinice, u Beogradu, uhapsili su M. S. (30) za kojim su raspisane potrage PU Valjevo i PU za grad Beograd, UKP, Odeljenje za borbu protiv droga.

07.08.2026

19:33

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set