• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

14.02.2022

21:50

AKO ŽELITE UŽIVO DA GLEDATE NOVAKA U DUBAIJU, EVO KOLIKO MORATE DA PLATITE ZA KARTE!  Da li bi izdvojili ovoliko novca?

Starsportphoto

Tenis

AKO ŽELITE UŽIVO DA GLEDATE NOVAKA U DUBAIJU, EVO KOLIKO MORATE DA PLATITE ZA KARTE! Da li bi izdvojili ovoliko novca?

Podeli vest

Direktor turnira u Dubaiju, Salah Talak, srećan je što će Novak Đoković nastupiti na ovom takmičenju, a poznato je koliko će navijači morati da plate da bi gledali mečeve

Novak Đoković započeo je 360. nedelju na prvoj poziciji na ATP listi, a direktor turnira u Dubaiju kaže da ga tamo čekaju raširenir ruku! 

- Bolje je da gledamo napred i da razmišljamo pozitivno. Mislim da je sjajno što se Novak vraća. Znam da je ceo svet bio protiv Đokovića, ali na kraju dana, on je svetski broj jedan i šampion Dubaija- rekao je Talak!

Foto: Branko Pantelić

 

Gotovo sve karte su rasprodate, gledaoci jedva čekaju da na delu vide najboljeg igrača planete, a iako su kapaciteti na tribinama većinom ispunjeni, ostale su retke karte i jako je teško doći do njih.

Ovo su cene karata za ATP Dubai:

Kvalifikacije - od 3.200 dinara do 16.300 dinara

Prvo kolo - od 3.500 dinara do 21.700 dinara

Drugo kolo - od 3.500 dinara do 45.400 dinara

Četvrtfinale - od 8.100 dinara do 49.000 dinara

Polufinale - od 11.500 dinara do 81.000 dinara

Finale - od 19.000 dinara do 103.000 dinara

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Pera

pre 3 godine

Da me Mali SInisa nije opljackao a Lukoil i dalje krade deonice prinudnim otkupom .. gledao bih sto da ne ..

sledeća vest

Politika

Forum pravnika Srbije jasan: Dolovac neovlašćeno potpisala "sporazume o saradnji"
Politika

Forum pravnika Srbije jasan: Dolovac neovlašćeno potpisala "sporazume o saradnji"

Forum pravnika Srbije saopštio je danas da izažava ozbiljnu zabrinutost zbog činjenice da je Vrhovni javni tužilac Zagorka Dolovac 3. decembra 2025. godine u sedištu Evrodžasta u Hagu samostalno potpisala takozvane "sporazume o saradnji“ sa tužilaštvima šest država Centralne i Južne Amerike i to bez prethodnog ovlašćenja Vlade Republike Srbije, kao jedinog organa nadležnog za pokretanje postupka i zaključivanje međunarodnih ugovora u ime Republike Srbije.

07.12.2025

18:04

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set