Švajcarski teniser Rodžer Federer, koji se osam meseci ne takmiči zbog problema s kolenom, izjavio je u Lencerhajdu da se nada da će se na teren vratiti krajem ovog leta
Jedan od najboljih tenisera u istoriji, kaže da oporavak ide dobro!
- Dobro sam, mnogo bolje. Dva meseca sam bio na štakama, morao sam da počnem od nule. Ali to je bila prava stvar, koleno nije bilo dobro posle Vimbldona- rekao je Federer za švajcarske medije u Lencerhajdu gde je prisustvovao trci Svetskog kupa za skijašice.
Foto: Tanjug
- Sada polako dolazim u fazu da mogu da razmišljam o povratku- naveo je nekadašnji najbolji teniser sveta.
Federer, koji će 8. avusta napuniti 41 godinu, dodao je da će mu trebati još vremena da razmisli o povratku "krajem leta, početkom jeseni". Osvajač 20 grend slem titula nije igrao od poraza u četvrtfinalu Vimbldona u julu 2021. godine. Dve godine se muči s povredom kolena koje je nekoliko puta operisao.
Švajcarac je odigrao samo 13 mečeva 2021. i šest 2020. godine, a trenutno je na 27. mestu na ATP listi.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Hejterski mediji, promoteri blokadera i njihovih mentora, učiniće sve da pokvare odnose između Srbije i Sjedinjenih Američkih Država koji su konačno krenuli uzlaznom putanjom.
Rusija posle luka u Odesi i Nikolajevu mora da odseče Ukrajinu i od pristupa vodenom putu u Delti Dunava, ocenjuje ruski politički analitičar Dmitrij Rodijonov.
Ekološki taliban Bojan Simišić sinoć je, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, dao izjavu u policiji povodom svojih saznanja o navodnoj upotrebi takozvanog "zvučnog topa" na protestu 15. marta prošle godine i priznao da je lagao.
Vladan Mančić koji se našao na 76. mestu na blokaderskoj listi stari je pulen Aleksandra Jovanovića zvanog Ćuta i nije se slučajno našao među kandidatima.
Robert Šipoš, brat Rolanda Šipoša, vodećeg blokadera iz inicijative „Mladi Kula", izbacio je svoje dve maloletne ćerke na ulicu bez ikakvog osećaja odgovornosti.
Pevačica Katarina Grujić Gobeljić našla se na udaru blokaderske mržnje zbog toga što voli i poštuje svoju zemlju, ali je narod odmah stao u njenu odbranu.
Od juče je, u Srbiji, sniženo oko 769 lekova, pa će ovom merom države, građani moći da ostvare značajne uštede u svom budžetu i da iskoriste taj novac za druge stvari, rekao je za Informer TV prof. dr Nebojša Tasić, pomoćnik ministra zdravlja.
Nesvakidašnji događaj zbio se u vozilu čačanske Hitne pomoći, kada jedna hrabra devojčica nije želela da čeka i rodila se upravo u sanitetu. Prema prvim informacijama, i mama i beba se sada osećaju dobro.
Na graničnim prelazima širom Srbije trenutno je potpuni kolaps - kilometarska kolone kojima se ne vidi kraj i višesatna čekanja, pokazuju Informerove kamere na granicama.
Ministar turizma i omladine Husein Memić najavio je da u ponedeljak, 3. avgusta, od 8.00 časova počinje prijava za dodelu 30.000 turističkih vaučera u vrednosti od po 10.000 dinara.
U centru Lazarevca, u Karađorđevoj ulici, u noći između petka i subote oko 01:00 čas iza ponoći, došlo je do teškog incidenta i masovne tuče u bašti jednog poznatog ugostiteljskog objekta.
Na predlog Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, sud je odredio pritvor do 30 dana turskom državljaninu K. E. (24), osumnjičenom da je 26. jula u stanu u Borči na svirep i podmukao način ubio rusku državljanku T. Lj. K, njeno telo stavio u kofer i bacio ga u kanal.
Sinoć oko 22.00 časa dogodila se teška saobraćajna nesreća na auto-putu Beograd - Novi Sad, na deonici između Banovaca i Batajnice, u kojoj je život izgubio turski državljanin.
Jedna osoba je poginula, a druga je zadobila teške telesne povrede u jezivoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros oko 3:30 časova u mestu Nemenikuće, u Kosmajskoj ulici na području opštine Sopot.
Dramatična scena odvila se danas na Zlatiboru, kada su pripadnici užičke policije izveli munjevitu akciju hapšenja nasred magistralnog puta, zbog čega je saobraćaj u ovom delu bio potpuno paralisan.
Mađarski premijer Peter Mađar pozvao je danas građane te zemlje da od ponedeljka odgovornije koriste električnu energiju i da posebno obrate pažnju na najugroženije, jer Mađarsku očekuju najtopliji dani sa temperaturama do 40 stepeni Celzijusa.
Glumac Dragiša Milojković, koga će publika zauvek pamtiti kao Milutina iz serije "Seljaci", biće sahranjen u utorak, 4. avgusta, na Gradskom groblju u Jagodini.
Netfliks se suočava sa tužbom od 105 miliona dolara nakon što je iz njihovih kancelarija u Los Anđelesu ukraden eksterni hard-disk sa još neobjavljenim ratnim trilerom "Fortitude", u kom glavnu ulogu tumači Nikolas Kejdž.
Holivudski veteran Robert Redford (88) ispričao je jednom prilikom kontroverzne detalje iz snimanja legendarnog filma "The Way We Were" (1973) u kojem je glumio zajedno sa Barbrom Strejsend (82).
Pakovanje kofera mnogima je jedan od najnapornijih delova pripreme za putovanje, a uz pet saveta moguće je spakovati sve što nam treba, a da kofer ostane uredan i lagan.
Zlatni retriver Džef je odlučio da ne želi da izađe iz automobila, pa je posegao za taktikom poznatom mnogim vlasnicima - pravio se da spava. Njegov vlasnik je snimio celu scenu i objavio je na TikToku, gde je video ubrzo postao viralan
Razblaženi jogurt neki baštovani koriste kao dodatak u nezi paradajza, jer može doprineti boljoj aktivnosti zemljišta zahvaljujući korisnim mikroorganizmima i manjim količinama hranljivih materija.
Ljudi koji nisu uspeli da uđu na prvi koncert Dina Merlina uprkos kupljenim kartama odlučili su da podnesu kolektivnu tužbu protiv pevača i organizatora.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.