• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

22.04.2022

21:24

NOVI ŠOK! Rusi ne mogu ni u Rim?

REUTERS/Susana Vera

Tenis

NOVI ŠOK! Rusi ne mogu ni u Rim?

Nakon što je Vimbldon zvanično suspendovao ruske i beloruske tenisere, vrlo moguće da će to da uradi i Masters u Rimu

Kako piše "Korijere dela Sera", premijer Italije Mario Dragij je pokrenuo je inicijativu da turniru u Rimu sledi primer Vimbldon, ali da je ipak predlog naišao na otpor predsednika Teniskog saveza Italije Anđela Binagija.

Stoga ostaje da se vidi kakav će biti rasplet pred turnir koji će se održati od 8. do 15. maja.

Podsetimo, engleska vlada i organizatori Vimbldona su objavili da ruskim i beloruskim teniserima neće biti dozvoljeno učešće.

Na to su reagovali ATP, WTA, kao i teniseri Novak Đoković, Aleksandar Zverev, Andrej Rubljov i drugi.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Top je ispao iz igre: Dokazi su jasni, niko ga nije koristio 15. marta
Politika

Top je ispao iz igre: Dokazi su jasni, niko ga nije koristio 15. marta

Od večeri 15. marta, kada su tokom petnaestominutne tišine na protestu u Beogradu nastale scena panike i, kako se kasnije ispostavilo režirane predstave od strane blokadera, srpska javnost našla se pod lavinom medijskih tvrdnji, kategoričnih zaključaka i senzacionalnih naslova o navodnoj upotrebi takozvanog zvučnog topa.

27.06.2026

21:57

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set