SADA ČEKAM VESTI IZ SAD! Novak najavio odmor, ALI PROGOVORIO I O US OPENU!
Podeli vest
Najbolji srpski teniser Novak Ðoković izjavio je da oseća veliko olakšanje posle pobede nad Australijancem Nikom Kirjosom u finalu Vimbldona, prenose britanski mediji
Istakao je Novak da je osvajanje ove titule za njega ogromno olakšanje,
Legendarni teniser Džon Mekinro poručio je američkim vlastima da bi trebalo da dozvole srpskom teniseru Novaku Ðokoviću da igra na poslednjem grend slem turniru sezone, US openu, prenosi "Foks njuz
10.07.2022
23:09
- Ovo je olakšanje ako se uzme u obzir sve što se desilo ove godine. Nemam pritisak da završim igračku karijeru za godinu, dve, tri. Želim da budem zdrav kako bih nastavio da se takmičim sa mladim lavovima - rekao je Ðoković na zvaničnoj konferenciji za medije, prenosi "Bi-Bi-Si".
Srpski teniser je poručio da će odmarati nekoliko nedelja.
- Onda ću čekati na nadam se, dobre vesti iz SAD. Ako se to i ne dogodi, neću se opterećivati jurnjavom za bodovima, a onda ću videti kakav će mi biti raspored u nastavku sezone - dodao je srpski teniser.
Foto: Tanjug/AP Photo
Novak Đoković
Ðoković je ponovio da Vimbldon za njega predstavlja nešto posebno.
- Na sedmom sam nebu i preplavljen sam srećom. Osetio sam ljubav i podršku od strane publike. Svaki teniser želi da oseti podršku na terenu, definitvno je lakše kada vas podržavaju i bodre - istakao je on.
Novak je prvi put u karijeri pobedio Kirjosa.
- Nik nije imao šta da izgubi, a ja sam izgubio oba prethodna meca od njega. Uspeo sam da se nosim sa svim veoma dobro. Teško je čitati njegov servis, prvi i drugi. To stavlja dodatni pritisak na vas. Frustrirajuće je videti kako loptica jednostavno proleti pored vas. Servis me je služio kad je trebalo, možda je drugi mogao da bude bolji. U četvrtom setu je bilo neizvesno nekoliko puta, ali onda sam se iz nevolje izvukao as servisima. Ključ je bio taj-brejk, a znao sam da je mirnoća jedan od ključnih elemenat - zaključio je Ðoković.
Ðoković je danas sedmi put u karijeri osvojio Vimbldon, pošto je u finalu pobedio Kirjosa 4:6, 6:3, 6:4, 7:6 (7:3).
Srpski teniser je trijumfom u Londonu stigao do 21. grend slem trofeja u karijeri.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Legendarni teniser Džon Mekinro poručio je američkim vlastima da bi trebalo da dozvole srpskom teniseru Novaku Ðokoviću da igra na poslednjem grend slem turniru sezone, US openu, prenosi "Foks njuz
Na indijskoj televiziji prikazana je neobična i humoristična animacija u kojoj su glavni likovi ruski predsednik Vladimir Putin i indijski premijer Narendra Modi.
Advokat Nikole Selakovića, Vladimir Đukanović, oglasio se na svom Iks nalogu i obratio drugim advokatima koji komentarišu i mešaju se u slučajeve u kojima nisu angažovani da to ne rade!
Opozicija i blokaderi će zajedno osvojiti manje glasova nego na izborima nego 2023. godine, jer su se u ovoj godini silno iskompromitovali, zbog čega će ih narod kazniti na biračkom mestu. Sa druge strane, SNS će biti nagrađen jer je uspeo da spasi Srbiju od građanskog rata.
Predednica Skupštine Ana Brnabić pohvalila je Nezavisno udruženja novinara Srbije (NUNS) koje je reagovalo na skandaloznu presudu glavnoj urednici portala 'Novosti' Andrijani Nešić.
Predsednica Skupštine Srbije reagovala je na tekst blokaderskog medija, kojim su sami dokazali da ne postoje paralelni birački spiskovi, kao i da građani glasaju po svojoj volji, a ne pod pritiskom.
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Vesna Jović, novinarka Informera za Istočnu Srbiju i Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju gostujući u Info jutru komentarisali su izbore u Negotinu, Mionici i Sečnju.
Sasvim nesvakidašnja scena dogodila se juče ispred jedne prodavnice na Zlatiboru, gde j, usred decembra i snega, doletelo jato malenih ptica, poređanih u kolonu.
Veoma gusta magla koja se tokom celog dana spustila na Zlatibor i okolinu potpuno je smanjila vidljivost na magistralnom putu od Čajetine ka Novoj Varoši.
Građani Srbije imaju još samo dva dana da pripreme dokumentaciju za legalizaciju nelegalnih objekata i pre svega, da se prijave na platformu Agencije za prostorno planiranje i urbanizam RGZ-a.
Viši sud u Podgorici izdao je jutros naredbu policiji da na naredno ročište, zakazano za 16. januar, prinudno dovede Budvanina Marka Ljubišu-Kana, navodnog pripadnika "škaljarskog klana", kako bi svedočio u postupku protiv kriminalne grupe koja je pokušala da ga ubije.
Policajci u Novom Sadu uhapsili su B. B. (60), zbog sumnje da je počinio krivično delo prikazivanje, pribavljanje i posedovanje pornografskog materijala i iskorišćavanje maloletnih lica za pornografiju.
Poseta ruskog predsednika Vladimira Putina Indiji jasno pokazuje toplu, stabilnu i prijateljsku dinamiku odnosa Moskve i Nju Delhija – potpuno drugačiju od one koju je doživeo britanski premijer Kir Starmer tokom svoje posete pre samo dva meseca.
Član finske nacionalno-konzervativne partije „Alijansa slobode“ Armando Mema kritikovao je evropske političke lidere zbog, kako kaže, potpuno pogrešnih prioriteta u odnosu na one koje imaju ruski predsednik Vladimir Putin i indijski premijer Narendra Modi.
Nova američka strategija nacionalne bezbednosti poziva na "negovanje otpora" u Evropi, upozoravajući da Stari kontinent podriva demokratiju, blokira mir u Ukrajini i suočava se sa "civilizacijskim brisanjem" zbog visoke migracije i pada stope nataliteta.
Glumica Gala Videnović slavu je stekla ulogom Nataše u filmovima o "Žikinoj dinastiji", a posle mnogo godina publika j eponovo može gledati na filmu i to u 11. nastavku ovog kultnog serijala.
Dramatična reakcija jednog psa nakon što čuje svoje ime tokom ključne scene u popularnoj seriji "Stranger Things" nasmejala je milione korisnika TikToka.
Netfliks je izašao kao pobednik u trci za preuzimanje Warner Bros. i HBO, objavivši dogovor koji bi mogao da ujedini dve velike striming sile sa jednim od najvažnijih studija u filmskoj i TV industriji. Ako se dogovor postigne, to bi značajno promenilo izgled Holivuda u trenutku kada je zabavna industrija već uzdrmana.
Kersti je na svom TikTok profilu podelila trik gde uz pomoć svetlucavih traka (grilandi), popunjava prazan prostor i čini jelku bujnijom i prirodnijom.
Ovako možete utvrditi da li su vaš mejl ili lozinke završili u rukama hakera. Brza reakcija može sprečiti zloupotrebu vaših naloga i zaštititi vaše podatke.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar