• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

13.08.2022

15:48

TENISER MORA DA BUDE SEBIČAN! Kirjos otvorio DUŠU o problemima!

USA Today

Tenis

TENISER MORA DA BUDE SEBIČAN! Kirjos otvorio DUŠU o problemima!

Podeli vest

Australijski teniser Nik Kirjos završio je učešće na Mastersu u Montrealu

Četvrtfinale Montreala označio je kraj takmičenja za Nika Kirjosa u Kanadi. Finalista Vimbldona poražen je od Huberta Hurkača, a nakon meča dotakao se stvari koje teniser mora da radi kako bi bio uspešan. 

- Ono što vidite na terenu je svega dva odsto mog života. Čvrsto verujem da ako želite da budete uspešni, morate da imate dve različite ličnosti u sebi. Jedna za teren, druga za van terena. Ne možete da budete super dobri, velikodušni sve vreme na terenu. Da sam bio takav, bio bih katastrofalan igrač. Teniser mora da bude sebičan, da hoda unaokolo misleći da je najbolji na svetu - rekao je Nik Kirjos. 

Foto: USA Today

Australijanac je potom surovo iskreno rekao da ne voli kontakt sa medijima. 

- Što se tiče medija, uopšte me nije briga za to. Radim to zato što moram da budem ovde, a svakako da ne želim da budem kažnjen, tako da...Mislim, to je za mene rutina. Ne uživam uopšte u tome, da budem iskren. Radije ne bih da sam sada ovde, pred vama - jasan je Australijanac. 

Rekao je, za kraj, Nik Kirjos da postoje i važnije stvari u životu od brojanja rekorda. 

- Ne brinem što je došao kraj seriji pobeda. Na putu sam skoro već tri meseca, daleko od kuće, od majke koja je u bolnici, daleko od oca. Nisu dobro u ovom trenutku. Tako da me ne interesuje serija pobeda. Kada sam na putu, želim samo da prikažem dobru igru, vrednu toga da budem ovde. Ne zanimaju me rekordi i slično, samo da izvučem najviše što mogu. Imamo još dva turnira, Sinsinati i US Open, pre nego što se vratim kući - podvukao je Kirjos. 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

(VIDEO) Zaboravljeni snimak aktuelniji nego ikad! Davno im je rekao Sergej Trifunović: Aleksandra Subotić je cenzor - tražila je da se skida emisija!
Politika

(VIDEO) Zaboravljeni snimak aktuelniji nego ikad! Davno im je rekao Sergej Trifunović: Aleksandra Subotić je cenzor - tražila je da se skida emisija!

Video snimak čiji je glavni akter propali političar Sergej Trifunović u kom nekadašnji predsednik Pokreta slobodnih građana govori o cenzuri Aleksandre Subotić, smenjene direktorke tajkunskih medija koji posluju unutar “Junajted grupe”, ponovo je postao aktuelan nakon što je obelodanjeno da će nova uprava voditi medije poput N1, Nove, Radara i Danasa.

22.02.2026

11:10

Exatlon

TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

Prethodne sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam da li je rektor Vladan Đokić i dalje poželjan za studente blokadere, kako van reflektora izgleda voditeljka Maja Nikolić, da li je političarka u pokušaju Biljana Đorđević uspela da sebe predstavi kao "ženu iz naroda", kuda šetaju najpoznatiji najbolji drugari naše javne scene - Čedomir Jovanović i Aleksandar Kos…

20.02.2026

10:18

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set