• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

04.10.2022

07:00

RODŽER JE NAJVEĆI IKADA! Nik Kirjos o GOAT trci:  Novak i Rafa će ga prestići statistički, ali...

USA TODAY/Danielle Parhizkara

Tenis

RODŽER JE NAJVEĆI IKADA! Nik Kirjos o GOAT trci: Novak i Rafa će ga prestići statistički, ali...

Podeli vest

Nik Kirjos je trenutno u Tokiju gde očekuje nastup na t

Kontroverzni Australijanac je po dolasku u Japan pričao o svojim planovima i ambicijama, ali se osvrnuo i na nedavno povlačenje Rodžera Federera.

- Da, gledao sam sve to. Bio je to poseban momenat. Kao što sam rekao, on je verovatno najveći, najprirodniji, najnadareniji teniser na svetu kog ćemo ikad videti. Bez obzira da li će ga Novak i Rafa prevazići statistički. Nadam se da će uživati posle povlačenja. Ima četvoro dece, prelepu porodicu, vreme je bilo da odloži reket i uživa u životu",- kaže Kirjos.

Kirjosu će Tokio biti prvi turnir posle poraza prošlog meseca u četvrtfinalu US Opena.

- Postoji mnogo toga što mogu da kontrolišem, preduzimam sve moguće korake i nosim se sa tim van terena. Mogu da radim to što je u mojoj moći, a ovde sam u Tokiju da bih igrao dobar tenis, da nastavim gde sam stao i da radim svoj osao, da igram tenis i to dobro. To je sve - kaže Nik, koji je osvojio Tokio 2016.

BONUS VIDEO:



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Teniser

pre 3 godine

Kao da nešto znači mišljenje tog nevaspitanog, bezobraznog i bahatog kengura ... Niko mu nije objasnio da u tenisu nema ocenjivanja "umetničkog dojma" i elegantnih šljokica već samo rezultati i statistika, tako da njegov miljenik ne samo da ne može da bude GOAT nego ne može da bude ni #2 jer gleda u leđa i Đokoviću i Nadalu.

sledeća vest

Politika

Licemerje JTOK: Žali se jer ostaje bez upućenih tužilaca, a ćutalo kad se isto dešavalo VJT u Beogradu
Politika

Licemerje JTOK: Žali se jer ostaje bez upućenih tužilaca, a ćutalo kad se isto dešavalo VJT u Beogradu

Javno tužilaštvo za organizovani kriminal koje, kako smo danas saznali iz saopštenja tog tužilaštva, čini više od polovine javnih tužilaca koje je na rad od tri godine, za duplo veće plate i duplo manje posla u to tužilaštvo diskrecionom odlukom uputila vrhovna tužiteljka Zagorka Dolovac, licemerno se žali na predloženi amandman u vezi sa upućivanjem.

19.01.2026

19:25

Zaboravljeni snimak ugledao svetlost dana: Ovako je ubijeni advokat Miša Ognjanović govorio o Račku (VIDEO)
Politika

Zaboravljeni snimak ugledao svetlost dana: Ovako je ubijeni advokat Miša Ognjanović govorio o Račku (VIDEO)

Is­tra­žni su­di­ja u slu­ča­ju „Ra­čak” Da­ni­ca Ma­rin­ko­vić iz­ja­vi­la je da je u se­lu Ra­čak bi­lo upo­ri­šte al­ban­skih te­ro­ri­sta i da su oni stra­da­li 15. ja­nu­a­ra 1999. u su­ko­bu sa sna­ga­ma bez­bed­no­sti, a ne ci­vi­li, is­ti­ču­ći da o to­me po­sto­ji do­ka­zni ma­te­ri­jal, a da Pri­šti­na i da­nas ma­ni­pu­li­še i ko­ri­sti la­ži u tom slu­ča­ju - sa njom se složio Miša Ognjanović, a video-snimak pokojnog advokata je ponovo postao aktuelan.

19.01.2026

19:00

Exatlon

TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu
Live TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.

16.01.2026

09:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set