BLAM! NI U NAJCRNJEM SNU TO NIJE OČEKIVAO! Novak se nasred ulice u Dubaiju drži za glavu i pita: ŠTA MI JE OVO TREBALO?!
Podeli vest
Novak Đoković ukrao je šou u Dubaiju, ali ovoga puta ne teniskom magijom koju nesumnjivo poseduje, već načinom na koji provodi vreme u ovom gradu.
Kralj "belog sporta" ludo se zabavlja na egzibicionom turniru pred velike okršaje u Australiji, o čemu svedeče samo neki od brojnih videa koji kruže internetom.
Najbolji srpski teniser Novak Đoković igraće na egzibicionom turniru "Svetske teniske lige", koji će biti održan od 19. do 24. decembra u Dubaiju
29.11.2022
12:42
Naime, popularna stranica "433" koja se bavi isključivo fudbalom se našla u Dubaiju, gde je između ostalog i na ulici snimala zanimljive sadržaje. Jedan od članova tima "433" je izazivao ljude na neku vrstu igre gde bi on trebalo da ih predribla.
Đoković je prolazio u odelu, kada je odlučio da se "okuša" u ovoj igri. Član "433" je počeo varkama da se igra sa Đokovićem, koji je bio sve bolji, sve do jednog trenutka, kada mu je koncentracija popustila i kada mu je lopta prošla kroz noge. Trenutak kakav se u Srbiji popularno zove "suknjica", što je u nekom sportskom svetu poniženje za onoga kome se to uradi.
Odmah je nastao smeh, Đoković nije mogao da veruje šta mu se desilo, a ni ostali prisutni koji su se našli tu u tom trenutku.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Savo
pre 3 godine
Zaslužio je ,što mu je trebala ona neozbiljnost naturniru,kojom je osramotio i sebe i svoje fanove
Iran je, zahvaljujući privremenom ublažavanju američkih sankcija, mogao da zaradi oko 14 milijardi dolara od izvoza nafte, izjavio je novinar Aksiosa Barak Ravid.
Veličanstveni skup pred 70.000 ljudi Srpska napredna stranka (SNS) održala je danas u Beogradskoj areni, a tim povodom su se oglasili čelnici te stranke.
Srbija je danas imala samo jedan izbor i napravila ga je jasno: Informer televizija je apsolutno najgledanija u trenutku prenosa velikog narodnog skupa SNS-a!
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo vam kako “dokoniše” poslanik blokader Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve “male signale” razmenjuju muzička zvezda Nataša Bekvalac i političar Draško Stanivuković, gde provodi vreme nekadašnji premijer Zoran Živković, kakav je bio provod na slavlju kod pevača Ere Ojdanića, šta je na meniju funkcionera SPS-a Dušana Bajatovića, kuda su posle lekarskog pregleda otišli pevačica Ana Nikolić i njen emotivni partner, kompozitor Goran Ratković Rale…
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici sutra obeležavaju dan Svetih 40 mučenika Sevastijskih, Mladence, a za one koji su se venčali u poslednjih godinu dana, ovaj praznik je najvažniji.
Srbija i Irska jačaju saradnju u oblasti obrazovanja, a jedan od važnijih koraka u tom pravcu jeste uvođenje nastave na srpskom jeziku u Dablinu, koja bi, prema najavama, mogla da počne već naredne školske godine.
U toku je Vaskršnji post, a mnogim vernicima se desi da slučajno pojedu komad mrsne hrane. Nakon toga, nailazi se na dilemu, šta je pravilno da urade ukoliko se slučajno omrse.
Tokom izvođenja radova na izgradnji sekundarnog vodovoda i potisnog cevovoda fekalne kanalizacije u Ulici Trg Zorana Đinđića u Surčinu, do 13. aprila doći će do promena u radu linija javnog prevoza 602 i 610E.
Branislav Lainović, poznatiji kao Dugi, ili Lajavi kako su ga zvali u Novom Sadu, nekadašnji šef novosadskog podzemlja, ubijen je pre tačno 25 godine, a zbog njegove likvidacije osuđeni su pripadnici nekadašnjeg "zemunskog klana" Miloš Simović i Sretko Kalinić.
Kantonalni sud u Zenici osudio je Dina Bahtovića (24) na trideset godina zatvora za ubistvo Ervina Peleša (24). Majka ubijenog mladića, Edina Bećirspahić, kaže da je presudu dočekala slomljena, uprkos tome što je tokom celog suđenja pokušavala da ostane pribrana.
Oko 21 sat u Ulici Džona Kenedija u beogradskom naselju Zemun ranjen je Vojin L. (38), odranije poznat istražnim organima. Naime, on je 2022. godine uhapšen u spektakularnoj akciji u okviru koje je lišena slobode čitava kriminalna grupa čiji je deo bio i on.
Bivši nemački kancelar Gerhard Šreder oštro je kritikovao politiku Sjedinjenih Američkih Država i Izraela prema Iranu, upozoravajući da trenutni sukob sve više liči na scenario iz Vijetnama i da vodi u dugotrajan i iscrpljujući konflikt bez jasnog ishoda.
Tema crnih odnosno velikih boginja (variola vera) tokom vladavine Katarine Velike predstavlja jedan od najfascinantnijih spojeva medicine, hrabrosti i političke propagande u 18. veku.
Gugl je objavio da će od avgusta ove godine, svako ko bude hteo da instalira APK fajl, odnosno fajl aplikacije koji preuzimate direktno sa interneta, morati da sačeka punih 24 sata pre nego što telefon dozvoli instalaciju.
Bokser Miloš Stojanović Tigar, dečko voditeljke Jovane Jeremić, upisao je desetu pobedu u profesionalnoj karijeri, pošto je nokautirao Bela Aduašvili iz Gruzije u drugoj rundi.
Pevač Acko Nezirović tek pre nekoliko godina otvoreno je govorio o vezi sa koleginicom Marinom Živković, sa kojom je bio u emotivnom odnosu tokom devedesetih.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar