• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

29.12.2022

14:29

TUKU NAS, PLJUJU U LICE I BACAJU NA ZEMLJU! Jelena Dokić o skandalu u Beogradu! A onda je nastavio da šutira ćerku, koja je NEPOMIČNO LEŽALA NA ZEMLJI!

Tenis

TUKU NAS, PLJUJU U LICE I BACAJU NA ZEMLJU! Jelena Dokić o skandalu u Beogradu! A onda je nastavio da šutira ćerku, koja je NEPOMIČNO LEŽALA NA ZEMLJI!

Podeli vest

Bivša teniserka Jelena Dokić poznata je kao neko ko često govori o problemima i traumama sa kojima se suočavala.

Ovoga puta je jednom intervjuu prokomentarisala snimak, nastao u Beogradu, na kojem se vidi kako otac, inače Kinez, maltretira 14-godišnju ćerku, teniserku.

Otac je ćerku prvo udarao nogom, a zatim i šamarao rukom. Nastavio je da je šutira dok devojčica nepomično leži na šljaci.

Foto: printscreen

- Tuku nas, vuku nas za uši, pljuju nam u lice, bacaju na zemlju, udaraju pesnicama i nogama. Zamislite šta se dešava iza zatvorenih vrata. Još je gore. Drago mi je da je ono čudovište uhvatila kamera, ali ljudi gledaju i ne preduzimaju ništa dok nije počeo da je udara. Ovo je prvi put da vidimo nešto tako na teniskom terenu, imala sam potrebu da pričam o tome. Uvek sam govorila da to nije ni prvi ni poslednji put, nažalost. Uvek će se dešavati, ali važno je da radimo na tome, kako da se nosimo sa tim. Činimo li dovoljno da zaštitimo decu, posebno mlade devojke - rekla je Dokićeva.

Inače, Jelena Dokić se tenisom profesionalno bavila od 1998. do 2014. godine.

Najveći rang (4) imala je 2002. godine, a najveći uspeh na Grend slemu joj je polufinale Vimbldona 2000. godine.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Dule

pre 3 godine

Ова је сасвим одлепила одкако се забављала са хрватом. Сад хоће свом оцу и свим Србима да залепи да су примитивни крвници зато што је неки Кинез тукао своју ћерку (можда је то било у складу са кинеским нормама и обичајима?)

sledeća vest

Politika

Skandal u BiH! Stravičan udar na srpski jezik, evo gde je zabranjen
Politika

Skandal u BiH! Stravičan udar na srpski jezik, evo gde je zabranjen

Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta je istakao da se izostavljanjem srpskog jezika u oglasu za posao najgrublje krši Ustav, Zakon o zabrani diskriminacije i odluka o konstitutivnosti Srba i ravnopravnosti srpskog jezika i ćirilice u Federaciji BiH zajedno sa druga dva jezika.

28.04.2026

22:53

Društvo

"Bmw" ne može da razočara: Pogledajte ovaj luksuz (VIDEO)
Automobili

"Bmw" ne može da razočara: Pogledajte ovaj luksuz (VIDEO)

Nova generacija modela automobila "bmw 2 gran kupe", koja je na tržištu od 2025. godine, modernija je, luksuznija i unapređena sa više tehnoloških segmenata, nego što je ranije bio slučaj. Ovo je primer sportskog automobila koji se koristi i za svakodnevnu vožnju. Cena se kreće od 37.000 evra.

28.04.2026

19:30

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set