PR BELE KUĆE DOBILA PITANJE O NOVAKU! OVO je njen odgovor! (VIDEO)
Podeli vest
Novaku Đokoviću nije dopušteno da nastupa na mastersu u Indijan Velsu, pošto nije dobio dozvolu da uđe u SAD, jer nije vakcinisan protiv korona virusa. Došla je ova tema i do Bele kuće, gde su novinari postavili pitanje portparolki Karin Žan Pjer da li će srpski teniser igrati u Majamiju?
Najverovatnije Novaku Đokoviću neće biti dozvoljeno da igra ni na Floridi, iako se guverner te američke države Ron De Santis trudi svim silama da Srbin ipak nastupi!
Direktor turnira u Indijan Velsu, Tomi Has, žali za tim što Novak Đoković nije mogućnosti da igra na ovom turniru
10.03.2023
06:44
Nole se i dalje nada da bi mogao da učestvuje na tom mastersu, koji počinje 22. marta, a pitanje oko zabrane našem asu da uđe u Ameriku postavljeno je i Karin Žan Pjer.
Ona je nakon pitanja o potencijalnom dopuštanju Novaku da uđe u zemlju, prebacila odgovornost na Nacionalni centar za kontrolu i prevenciju bolesti! Samim tim ostavila je minimum nade...
- Po pitanju uslovne vakcinacije, uputila bih vas na CDC (Nacionalni centar za kontrolu i prevenciju bolesti). Oni su ti koji se time bave. To je još uvek na snazi i očekujemo da se svi pridržavaju pravila naše zemlje, bilo kao učesnici, ili kao gledaoci. Što se tuče konkretno mastersa u Majamiju, to je pitanje za njih, oni su privatno lice, pa ćemo im dozvoliti da govore o tome. Ali opet, ovo je nešto o čemu odlučuje CDC - rekla je Karin Žan-Pjer.
Novakovi navijači širom sveta sa nestrpljenjem iščekuju nove mečeve našeg tenisera, koji je zbog svoje odlučnosti da se ne vakciniše bio uskraćen za igru na mnogim terenima širom sveta! Bilo kako bilo i tom problemu se nazire kraj, a Novak strpljivo čeka i za to vreme uživa u Srbiji.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Baka
pre 2 godine
Bajden i Zelenski virus su opasniji i smrtonosniji od Corone!
Na društvenim mrežama među blokaderima, kruži video, najverovatnije napravljen veštačkom inteligencijom, koji prikazuje razgovor blokadera o tome kako će zapaliti Vučića.
Na društvenim mrežama među blokaderima, kruži video, najverovatnije napravljen veštačkom inteligencijom, koji prikazuje razgovor blokadera o tome kako će zapaliti Vučića.
Marko Parezanović, jedan od najuticajnijih načelnika u Bezbednosno-informativnoj agenciji (BIA), koji je obavljao poslove načelnika operative u agenciji, smenjen je sa te pozicije, a na njegovo mesto postavljen je Nikola Vasiljević, saznaje Republika.
Antisrpski mediji "N1" izveštava sa nepostojećeg skupa podrške predvodniku blokada Radivoju Jovoviću, inače članu Pokreta slobodnih građana (PSG) koji se nalazi u kućnom pritvoru nakon pokušaja da izvede nasilni poduhvat u Novom Sadu.
Poznata aktivistkinja Marija Tarlać, koja je intenzivno podržavala takozvane studentske proteste, javno kritikujući predsednika Srbije i državne institucije, kao i politike sprovođene u prethodnih 13 godina, iznenadila je javnost novim angažmanom.
Šesta epizoda Informerovog TV spektakla “Na merama”, koja se emituje večeras od 20h, otkriće vam zašto je “žuti političar” Borko Stefanović dobio “titulu” “Pakleni vozač”, šta u teretani radi Borkov partijski šef i tajkun Dragan Đilas, gde posle Skupštine odlazi njihova stranačka drugarica Marinika Tepić…
Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Na severu Crne Gore otvoren je rekonstruisani put Mijakovići - Vrulja, zajedno sa dva nova mosta koja, po želji građana, nose imena srpskih kraljeva, simbolizujući istorijsko ujedinjenje Srbije i Crne Gore.
Stenfordski istraživači su otkrili da plinski šporeti izlažu Amerikance iznenađujuće visokim nivoima azot-dioksida, koji često premašuju nivoe zagađenosti na otvorenom.
U jedinom ženskom zatvoru u Srbiji, KPZ Požarevac kaznu trenutno služi 338 osuđenica, od kojih samo jedna kaznu zatvora od 40 godina zbog teškog ubistva.
Na stanici Kovačevac u Mladenovcu pokrenuta je kampanja pod nazivom "Dobro pazi - voz nailazi", a događaju je prisustvovao i Slaviša Lekić, načelnik Uprave saobraćajne policije.
U jednom restoranu na Novom Beogradu, sinoć je došlo do pucnjave u kojoj je ranjen navijač Partizana N.K. (30), koji je bio u društvu Nenada Alajbegovića zvanog Alibeg.
Londonska policija jutros je na aerodromu Hitrou uhapsila muškarca osumnjičenog za napad, nakon što je biber sprejem prskao putnike, zbog čega je na aerodromu odmah proglašena uzbuna.
Predstavnici administracije predsednika SAD Donalda Trampa "kunu se" da će svaki dogovor koji američki lider postigne sa Rusijom biti "betonski čvrst", izjavio je pomoćnik predsednika Rusije Jurij Ušakov.
Glumac Miodrag Radonjić kaže da je tokom devedesetih godina kada je na prostorima bivše Jugoslavije buktao rat bio dete i da mladi kroz seriju "Tvrđava" treba da shvate da život može da se okrene preko noći.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Voditeljka Marija Kilibarda otkrila je kako je vatreni navijač Partizana i da nikada ne bi navijala za Crvenu Zvezdu, čak ni kada igra sa drugom zemljom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar