• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

04.06.2023

09:01

OLGA DANILOVIĆ U ČUDU! Nisam ljuta, ali TO JE JE BAŠ GLUPO!

Tanjug

Tenis

OLGA DANILOVIĆ U ČUDU! Nisam ljuta, ali TO JE JE BAŠ GLUPO!

Ostvarila je Olga Danilović 10 pobeda zaredom, ne izgubivši ni set i želja i ciljevi na Rolanu Garosu su rasli. Ipak, srpska teniserka nije mogla protiv povrede i sjajne Ons Žabur.

Olga Danilović nije uspela da napravi podvig karijere! Mlada srpska teniserka poražena je od Ons Žabur sa 6:4, 4:6, 2:6 u 3. kolu Rolan Garosa i tako na bolan način završila takmičenje na drugom grend slemu u sezoni.

Komentarisala je Olga dešavanja posle tog duela, a meč između Arine Sabalenke i Sloun Stivens je prvi u večernjem terminu na stadionu "Filip Šatrije" na ovogodišnjem grend slemu u Parizu, pa je zbog toga jedan od novinara rekao to Srpkinji i dodao da je zbog takve odluke organizatora veliki broj navijača odlučio da preproda svoje karte.

Foto: EPA-EFE/YOAN VALAT

 

- Ne znam, nisam čula za to, ali mislim da je baš glupo. Razumem neke stvari. Međutim, smatram da i mi igramo sjajan tenis i da je moj meč sa Žaber bio sjajan, kao i mnogi drugi dueli u ženskom tenisu, imamo mnogo, mnogo dobrih teniserki. To je samo moje mišljenje, nisam ljuta, samo želim da kažem da i mi igramo dobar tenis- rekla je Olga.

Poznato je da se za Rolan Garos karte kupuju unapred i publika ne može da pretpostavi ko bi mogao da bude na terenu tog dana.

Foto: Tanjug/AP

 

- Zašto da žene ne budu u večernjem terminu? Turnir je za sve i svi moramo da uživamo u tenisu, muškarci, žene, možete više da volite da gledate jedne ili druge, ali svi radimo svoje. Ako organizatori stave mečeve teniserki uveče, to je lepo. Divno je igrati u Parizu po lepom vremenu pred sjajnom publikom- zaključila je Danilovićeva.




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Miki Aleksić bi najradije spalio ovaj snimak! Leti perje nakon što je odjavio Đilasa, sve mu izvlače iz naftalina (VIDEO)
Politika

Miki Aleksić bi najradije spalio ovaj snimak! Leti perje nakon što je odjavio Đilasa, sve mu izvlače iz naftalina (VIDEO)

Predsednik Narodnog pokreta Srbije (NPS) Miroslav Miki Aleksić izjavio je, govoreći o potencijalnoj koaliciji proevropskih stranaka za predstojeće parlamentarne izbore, da će njegova stranka uzeti aktivno učešće na tim izborima, ali da će odluka o formatu izbornih koalicija biti doneta "na vreme, u najboljem interesu antirežimskog bloka".

09.06.2026

13:53

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set