Dr Ben Brambl, koji je na tragikomičan i bolestan način pokušao da ospori da je Novak Đoković najbolji srpski teniser svih vremena, i dalje tvrdi da je u pravu.
Ovaj filozof i propali teniser u kolumni koju je objavio Gardijan tvrdio je da to što je Novak Đoković najtrofejniji teniser svih vremena sa 23 grend slem trofeja ne znači nužno i da je najbolji svih vremena.
U tekstu je izneo niz sumanutih tvrdnji - da Nole nije imao konkurenciju, da je fizički superiorniji od drugih, da su i rivali poput Federera i Nadala na istom mentalnom nivou... Kao da je Novak kriv što je jednostavno bolji od svih njih.
Foto: Tanjug/AP
Novak Đoković
Brambl je sada imao poruku za srpske navijače, koji su ga juče zasuli uvredama na društvenim mrežama.
- Za više od 1.000 Đokovićevih navijača, koji su mi pisali i vređali me poslednja 24 sata, kada sam rekao da Novak nije najveći? Sve što sam rekao je da brojevi gredn slemova to ne rešavaju, drugi faktori se računaju. Sigurno svi treba da prihvatite ovo? (Inače je Dejv GOAT). Mir i ljubav - poručio je Brambl.
Foto: Public/Ben Bramble
Dr Ben Brambl
Da Brambl nije pri čiistoj svesti i zdravoj pameti konstatovali su mnogi navijači na društvenim mrežama, ali i javne ličnopsti poput poznatog srpskog glumca Miloša Bikovića.
Novak Đoković osvojio je Rolan Garos treći put i stigao do 23. gren slem pehara u karijeri, pošto je u finalu pobedio Norvežanina Kaspera Ruda 3:0 (7:6 (7:1), 6:3, 7:5)
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Novak Đoković osvojio je Rolan Garos treći put i stigao do 23. gren slem pehara u karijeri, pošto je u finalu pobedio Norvežanina Kaspera Ruda 3:0 (7:6 (7:1), 6:3, 7:5)
Uhapšene su tri osobe koje su osumnjičene da su ubile vlasnika piljare na Karaburmi, a pronađen je i deo novca koji je, kako se sumnja, odnet iz stana ubijenog.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić održao je večeras istorijski govor na ceremoniji obeležavanja Dana sećanja na stradale u hrvatskoj zločinačkoj akciji "Oluja" u Mrkonjić Gradu.
Nevenka Dobrić izgubila je dnanaestogodišnjeg sina Sinišu u zločinačkoj hrvatskoj akciji "Oluja" 1995. godine, a zbog njene boli, koja ne prolazi ni posle 31 godine, večeras su svi plakali u Mrkonjić Gradu, ali i u čitavoj Republici Srpskoj, Srbiji i šire.
Predstavnik Srba iz Crne Gore i predsednik Demokatske narodne partije (DNP) obratio se večeras okupljenima u Mrkonjić Gradu gde se održava ceremonija povodom Dana sećanja na stradale u zločinačkoj akciji "Oluja".
Ceremonija obeležavanja Dana sećanja na stradale u zločinačkoj hrvatskoj vojnoj akciji "Oluja" obeležena je večeras u Mrkonjić Gradu, a njoj je prisustvovao i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Jedna Srpkinja podelila je svoje iskustvo sa letovanja u Grčkoj nakon što je njen momak umalo završio sa trovanjem kada je iz neznanja zubima otkinuo cvet oleandera.
"Mazda 2" je jedan od najtraženijih malih polovnjaka na srpskom tržištu, a razlog je jednostavan, jer je pouzdana, jeftina za održavanje i dostupna već od 1.300 evra.
Potresna životna priča srpskog svetitelja Vukašina Mandrape, prikazana u filmu "Slučaj Vukašina Mandrape" u režiji Svetlane Petrov i produkciji Milana Zarića, sačuvala je uspomenu na nevine žrtve ubijene u Nezavisnoj Državi Hrvatskoj i još jednom podsetila na značaj očuvanja sećanja na stradanja srpskog naroda, njihovu veru, hrabrost i dostojanstvo!
Ekstremno visoke temperature mogu imati ozbiljne posledice, što potvrđuje i slučaj u kojem je aerosolna bočica eksplodirala unutar parkiranog automobila.
Pripadnici Policijske stanice Surčin izveli su večeras brzu, efikasnu i dobro planiranu akciju u naselju Dobanovci, tokom koje je zaplenjena znatna količina narkotika i uhapšen mladić J. D. (24).
Po nalogu Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, pripadnici UKP-a uhapsili su G.B. (41) zbog sumnje da je kao menadžer benzinske stanice u Zemunu proneverio više od sedam miliona dinara.
Na magistralnom putu Užice - Zlatibor, u blizini isključenja za Belu zemlju, nešto pre 22 sata došlo je do teže saobraćajne nezgode u kojoj je učestvovao jedan putnički automobil.
Tražite lepu devojku za druženje? Ili možda želite postaviti svoj oglas i privući pažnju darežljivih i diskretnih muškaraca? U svakom slučaju, na pravom ste mestu. Ovo je samo jedan od mnogobrojnih oglasa kojim su preplavljeni sajtovi za druženja.
Tokom posete fabrici odbrambene opreme u Kaselu, nemački ministar odbrane Boris Pistorijus slučajno je otkrio poverljive informacije o transferu najnovijeg naoružanja Ukrajini.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Posle nekoliko pranja čak i najkvalitetniji peškiri mogu izgubiti mekoću, ali uz jednostavan trik sa belim alkoholnim sirćetom lako im možete vratiti prijatan osećaj, mekoću i bolju moć upijanja.
Nakon kupovine namirnice obično razvrstavamo tako što proizvode poput jaja, mleka i putera odmah stavljamo u frižider, dok ostale ostavljamo u ostavi. Međutim, sedam namirnica za koje mislimo da mogu da stoje na sobnoj temperaturi ipak treba čuvati u frižideru.
U raskošnom svetu osmanskog harema mirisi su imali mnogo veću ulogu od običnog ukrasa - predstavljali su znak elegancije, prestiža i ženstvene privlačnosti, a evo kako je mirisala moćna Hurem.
Dok su zvanice sa oduševljenjem pozdravljale Dragana J. Vučićevića, a lepa Marija blistala i privlačila poglede, susret slavljenika i prijatelja doneo je neviđene simpatije i smeh.
Privrednik Dragan Stanković pokazao nacionalni ponos na svom gala slavlju tako što je u dvorištu svoje vile okačio zastave sa porukom "Srbija pobeđuje"!
Atmosfera na velikom slavlju povodom 50. rođendana Dragana Stankovića u Vili AS dovedena je do usijanja kada je mikrofon uzela jedna od najvećih zvezda narodne muzike – Indira Radić.
Ekipa Informera nalazi se na licu mesta i donosi vam ekskluzivne snimke sa velikog slavlja Dragana Stankovića, osnivača i vlasnika Pekarske industrije "AS Braća Stanković", koji večeras proslavlja svoj jubilarni 50. rođendan.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.