• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

14.07.2023

18:07

Britanci potvrdili pisanje Informera: Al Hilal došao po Mitrovića!

reuters

Tenis

Britanci potvrdili pisanje Informera: Al Hilal došao po Mitrovića!

Podeli vest

Čelnici Fulama odbili su novu ponudu saudijskog Al Hilala za Aleksandra Mitrovića.

Pre nekoliko dana javili smo da je Aleksandar Mitrović na listi želja Al Hilala. Velikan iz Saudijske Arabije rešen je da dovede srpskog napadača i po svemu sudeći novac neće žaliti. Saudijci su nedavno Fulamu dostavili ponudu tešku 40.000.000 evra, a iz Britanije javljaju kako su čelnici londonskog kluba odbili prvi nalet. 

Navodno, Fulam je bio izričit u odbijanju nove ponude za Mitrovića budući da nemaju nameru da prodaju najboljeg napadača. Ipak, pitanje je da li je iko u današnjem fudbalu "gadljiv" na novac iz Saudijske Arabije, a budući da su čelnici Al Hilala spremni da ispune sve zahteve Kolibara moguće je da u narednim danima dođe do preokreta u pregovorima. 

Kao što smo nedavno pisali, Aleksandar Mitrović dobio je faraonsku ponudu tešku 75.000.000 evra za tri sezone! Dakle, 25 miliona za godinu dana u Saudijskoj Arabiji čime bi srpski reprezentativac postao naš najplaćeniji sportista. 

Nedavno je put Saudijske Arabije otišao Sergej Milinković-Savić, baš u Al Hilal, a očekuje se da u narednim danima istim putem krene i kapiten reprezentacije Dušan Tadić. Ipak, as Ajaksa biće nova akvizicija Al Ahlija. 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set