Posle Novaka je izabrao njega, ali je saradnji došao kraj!
Podeli vest
Iskusni slovački teniski stručnjak Marijan Vajda prekinuo je saradnju sa zemljakom Aleksom Molčanom.
Nekadašnji trener Novaka Đokovića, Marijan Vajda i Slovak Aleks Molčan radili su zajedno od maja prošle godine, a sada je kraj saradnje na društvenim mrežama objavio u ovom momentu 113. teniser sveta.
Tim sveta odbranio je titulu u Lejver kupu, pošto je pobedio Tim Evrope sa 13:2. Teniski turnir, koji je ove godine odigran u Vankuveru, u potpunosti je pripao ekipi koju je sa klupe predvodio Džon Mekinro, a nakon spektakla odjeknula je izjava legendarnog Rodžera Federera, koji je otkrio da bi voleo ponovo da vidi Novaka Đokovića.
Kanadskom teniseru Vaseku Pospišilu je prekipelo, besan je jer Novaka Đokovića, najboljeg u istoriji, dovoljno ne poštuju.
25.09.2023
08:59
"Hvala na iskustvu koje si mi dao, meni i mom celom timu tokom naše saradnje. Otvorio si mi oči kako bih video kako bi profesionalni tenis trebalo da izgleda i hvala ti što si mi omogućio da napravim korak napred", napisao je Molčan.
Novak Đoković, koji je sa Vasekom Pospisilom osnovao PTPA (Asocijacija profesionalnih teniskih igrača), kako bi se borio za manje plaćene tenisere, opet je pričao o problemima igrača.
Novak Đoković je posle osvajanja Ju-Es opena i nakon što je sa Srbijom obezbedio četvrtfinale Dejvis kupa otišao na zaslužen odmor, ali je i dalje prvi na ATP listi.
Marijan Vajda se proslavio zbog saradnje sa srpskim asom, a Nole je upravo sa iskusnim stručnjakom ostvario velike uspehe.
Njih dvojica su sarađivali u dva navrata, od 2006. do 2017, odnosno od 2018. do 2022. godine.
- Mnogo je Marijan putovao i kao igrač i kao trener sa mnom 15 godina, umorio se od putovanja i prosto smo se sporazumno rastali, ali nismo to ozvaničili, pa smo zato danas upriličili ovo i rekli šta smo sve zabeležili zajedno, a puno toga smo uradili zajedno u svetu tenisa - rekao je Novak nakon finalnog meča na Serbian openu u aprilu prošle godine.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Tim sveta odbranio je titulu u Lejver kupu, pošto je pobedio Tim Evrope sa 13:2. Teniski turnir, koji je ove godine odigran u Vankuveru, u potpunosti je pripao ekipi koju je sa klupe predvodio Džon Mekinro, a nakon spektakla odjeknula je izjava legendarnog Rodžera Federera, koji je otkrio da bi voleo ponovo da vidi Novaka Đokovića.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić održao je konsultacije sa predstavnicima političkih stranaka Partija ujedinjenih penzionera, poljoprivrednika i proletera Srbije - "Solidarnost i pravda" i "Mi - glas iz naroda".
Propali košarkaš i blokader sa dna kace, Vladimir Štimac, izneo je bombastično priznanje o predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću na društvenoj mreži Iks, koje je izazvalo pravu buru.
Služba predsednika Srbije Aleksandra Vučića za saradnju sa medijima saopštila je da je lider naše zemlje danas razgovarao s ambasadorom Islamske Republike Iran Mohamedom Sadekom Fazlijem.
Predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Skupštine Srbije i narodni poslanik SNS, dr Uglješa Mrdić, otkrio je da Vrhovna javna tužiteljka (VJT) Zagorka Dolovac uporno odbija da mu odgovori na pitanje u vezi s njenim vezama sa stranim ambasadama.
Srpski dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas, a pored najnovijih informacija i aktuelnih tema, gledaoci će moći prvi da saznaju najtačniju vremensku prognozu, poručila je jedna od voditeljki Kristina Vasić.
Nova velika informativna snaga Informer televizije, Srpski dnevnik, koji od ponedeljka startuje svakog dana u 21 čas, izazvao je pravi bum na mrežama i lavinu reakcija gledalaca koji već sada poručuju da jedva čekaju premijerno izdanje.
Srpski Dnevnik počinje 6. aprila u 21 čas i gledaocima Informer televizije ponudiće novo iskustvo informisanja, ali i odgovor na pitanje kako će se događaj odraziti na nas, poručila je voditeljka Emilija Savić.
Informer televizija od ponedeljka u 21 čas pokreće prvi "Srpski dnevnik", a jedna od voditeljki, Sanja Batar rekla je da gledaoce očekuje neverovatan format, jer će se pričati ono što drugi ne smeju.
Osobe bolele od astme, bronhitisa, hronične opstruktivne bolesti pluća i alergija, tokom proleća su posebno zdravstveno ugrožene. Polen, cvetanje drveća i vremenske promene otežavaju im svakodnevno funkcionisanje, a jedno od rešenja jeste redovna terapija.
Danas počinje sedma, poslednja nedelja Vaskršnjeg posna, koju nazivamo Strasna nedelja. Od Cvetne nedelje razlikuje se po tome što se ne sme čuti pesma, niti veselje.
Danas su, u Palati Srbija, svečano dodeljena rešenja majkama, koje su na martovskoj sednici Komisije za dodelu novčanih sredstava za kupovinu ili izgradnju prve nekretnine, po osnovu rođenja deteta, ostvarile pravo na bespovratna sredstva.
Uprava policije Crne Gore javno je pozvala Agenciju za zaštitu ličnih podataka i slobodan pristup informacijama (AZLP) da ukloni nezakonito postavljene kamere širom zemlje, uključujući i one u kotorskom naselju Kavač, za koje tvrde da su u vlasništvu Tamare Zvicer, supruge odbeglog vođe kavačkog klana Radoja Zvicera.
Krajem marta Viši sud u Negotinu potvrdio je optužnicu za ubistvo Danke Ilić (2) protiv Srđana Jankovića i Dejana Dragijevića, kao i protiv Radoslava Dragijevića za pomoć učiniocu i neprijavljivanje krivičnog dela. Advokati trojice okrivljenih uložili su žalbe na ovo rešenje Apelacionom sudu u Nišu.
Pripadnici policije Zrenjanina, u saradnji sa UKP, Službom za suzbijanje kriminala i Odeljenjem za suzbijanje privrednog kriminala uhapsili su B. E. (46), G. E. (37), M. G. (24) i M. P. (36), zbog sumnje da su izvršile poresku utaju.
Tri osobe su poginule u opštini Mitelangeln u severnoj Nemačkoj tokom potrage za uskršnjim jajima kada je, usled oluje, visoko drvo palo na njih, a među stradalima je i 10-mesečna beba, prenosi "Bild".
Mornarička komanda Iranske revolucionarne garde saopštila je da se situacija u Ormuskom moreuzu nikada neće vratiti u pređašnje stanje, naročito kada su u pitanju Sjedinjene Američke Države i Izrael.
Rat u Iranu, koji sve ozbiljnije ugrožava tokove energenata, gura Evropu ka novom velikom ekonomskom udaru koji bi mogao da pogodi industriju, avio-saobraćaj, cene hrane, troškove zaduživanja i inflaciju širom kontinenta.
Ime i prezime Điđi Hadid pojavilo se u objavljenim dokumentima povezanim sa Džefrijem Epstinom. Manekenka je odlučila da se javno oglasi i osvrne na ceo slučaj.
Mops, poznat i kao pug, važi za jednog od najslađih i najšarmantnijih pasa. Iako ga mnogi biraju zbog njegove umiljate naravi, često budu iznenađeni njegovom energijom.
Danas, 6. aprila 2026. navršilo se pet godina od smrti Predraga Živkovića Tozovca, a da pevač nije zaboravljen svedoči buket cveća i sveća na njegovom grobu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar