• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: J. P.

07.07.2024

00:10

Zverev "počistio" Britanca na Vimbldonu, pa pozvao Gvardiolu da mu bude trener! (VIDEO)

Reuters

Tenis

Zverev "počistio" Britanca na Vimbldonu, pa pozvao Gvardiolu da mu bude trener! (VIDEO)

Podeli vest

Velika je čast i privilegija igrati pred tobom. Minhenskom Bajernu treba trener, ako si umoran od fudbala možeš i mene da treniraš bilo kad, poručio je nemački teniser Aleksander Zverev (27) čuvenom fudbalskom stručnjaku Pepu Gvardioli (53).

Nemac se plasirao u osminu finala takmičenja u Londonu, pošto je trijumfovao nad Britancem Kameronom Norijem u tri seta 3:0 (6:4, 6:4, 7:6).

Po završetku meča koji je iz svečane lože posmatrao kormilar Mančester sitija, Pep Gvardiola, Zverev se prilikom razgovora sa medijima obratio najboljem treneru današnjice i "ponudio" mu novi posao. 

- Neverovatna je čast igrati na Centralnom terenu, pred neverovatnim gostima. Tu je i legendarni Pep Gvardiola. Kad sam ga video bio sam veoma nervozan tokom nekoliko gemova. Hvala ti puno što si došao, velika je čast i privilegija igrati pred tobom. Poslednja stvar… Minhenskom Bajernu treba trener, ako si umoran od fudbala možeš i mene da treniraš bilo kad - rekao je Zverev.

 

 

Kamera je odmah u fokus stavila Gvardiolu, a na njegovom licu moglo se primetiti da mu je veoma drago što ga teniser hvali pred mnogobrojnom publikom. Kada je Zverev pomenuo činjenicu kako bi mogao da mu bude trener, Pep je prstima pokazao "lajk" i podvukao crtu, u smislu da je taj posao već dogovoren. 

 

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

(VIDEO) Zaboravljeni snimak aktuelniji nego ikad! Davno im je rekao Sergej Trifunović: Aleksandra Subotić je cenzor - tražila je da se skida emisija!
Politika

(VIDEO) Zaboravljeni snimak aktuelniji nego ikad! Davno im je rekao Sergej Trifunović: Aleksandra Subotić je cenzor - tražila je da se skida emisija!

Video snimak čiji je glavni akter propali političar Sergej Trifunović u kom nekadašnji predsednik Pokreta slobodnih građana govori o cenzuri Aleksandre Subotić, smenjene direktorke tajkunskih medija koji posluju unutar “Junajted grupe”, ponovo je postao aktuelan nakon što je obelodanjeno da će nova uprava voditi medije poput N1, Nove, Radara i Danasa.

22.02.2026

11:10

Exatlon

TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" u subotu od 20h

Prethodne sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam da li je rektor Vladan Đokić i dalje poželjan za studente blokadere, kako van reflektora izgleda voditeljka Maja Nikolić, da li je političarka u pokušaju Biljana Đorđević uspela da sebe predstavi kao "ženu iz naroda", kuda šetaju najpoznatiji najbolji drugari naše javne scene - Čedomir Jovanović i Aleksandar Kos…

20.02.2026

10:18

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set