Trener srpskog tenisera Novaka Đokovića (37), Endi Marej (38), pokazao je pravu klasu i nakon četvrfinalnog meča na Australijan openu, prišao poraženom Karlosu Alkarazu (21) i čestitao mu na izuzetnoj borbi.
Posle četiri seta velike borbe, Alkaraz je napustio teren i započeo proces oporavka. Mladi Španac, vidno razočaran, otišao je u svlačionicu gde je odmah seo na bicikl, deo svoje rutine za brži oporavak. Sa spuštenom glavom, bilo je očigledno koliko mu je teško pao današnji poraz. Međutim, upravo tada usledio je gest koji je oduševio mnoge.
Naime, trener srpskog asa Endi Marej pokazao je svoju veličinu, prišao Alkarazu i čestitao mu na sjajnom otporu, neverovatnoj borbi i razmenio reči utehe sa mladim teniserom.
Najbolji srpski teniser Novak Đoković (37) nastavlja svoj pohod ka još jednom trofeju na Australijan openu, 11. po redu! Nakon fenomenalne pobede nad mladim španskim teniserom Karlosom Alkarazom (21), Novak će u polufinalu odmeriti snage sa Nemcem Aleksandrom Zverevim (27), koji je u nešto ranijem terminu savladao Tomija Pola.
Pre svega, apsolutno poštovanje za Karlosa Alkaraza, izuzetan je momak. Ovo je bio jedan od onih epskim mečeva, hvala svima koji su ispratili do kraja. Uživam u pobedi, poručuje srpski teniser Novak Đoković (37)!
Španski teniser Karlos Alkaraz tokom meča četvrtfinala protiv Novaka Đokovića izveo je potez koji su mnogi protumačili kao da se rugao srpskom teniseru.
Srpski teniser Novak Đoković i Španac Karlos Alkaraz danas su navijačima širom sveta priredili spektakularan tenis u četvrtfinalu Australijan opena, o čemu najbolje svedoči i poen kojim je Srbin overio osvajanje trećeg seta.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Najbolji srpski teniser Novak Đoković (37) nastavlja svoj pohod ka još jednom trofeju na Australijan openu, 11. po redu! Nakon fenomenalne pobede nad mladim španskim teniserom Karlosom Alkarazom (21), Novak će u polufinalu odmeriti snage sa Nemcem Aleksandrom Zverevim (27), koji je u nešto ranijem terminu savladao Tomija Pola.
Monstruozno iživljavanje blokadera nad jednom starijom gospođom iz Mladenovca samo je još jedan dokaz ko su zgubidani u stvari, na koji način oni razmišljaju, kakvim se rečnikom služe, šta priželjkuju svima onima koji ne misle kao oni, a pogotovo građanima Srbije koji se usude da im protivreče.
Lider Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj poručio je da bi Srbi u Vladi Crne Gore morali da podnesu ostavke posle skandalozne odluke da se zabrani koncert Mirka Pajčina poznatijeg kao Baja Mali Knindža u Pljevljima.
Ministar za javna ulaganja Darko Glišić gostovao je na TV Informer, gde se oštro osvrnuo na aktuelna politička dešavanja u zemlji, ponašanje opozicije, situaciju na fakultetima, kao i na pritiske sa kojima se Srbija suočava.
Predsednik SNS-a i savetnik predsednika Republike Miloš Vučević izneo je za Kurir televiziju ozbiljne optužbe na račun rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića, tvrdeći da mu je otvoreno pretio otporom i nemirima na univerzitetu.
Srpska napredna stranka u Mladenovcu reagovala je na jezivo blokadersko targetiranje njihove sugrađanke, samo zato što je iznela pohvale zbog napretka tog grada.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Kolumbijka Danijela privukla je veliku pažnju na društvenim mrežama nakon što je otkrila koji su je običaji u Srbiji najviše iznenadili dolaskom u našu zemlju.
Možda bi neko na njenom mestu postupio drugačije, ali gest mlade Prokupčanke, koja je želela da ostane anonimna, dokaz je i vaspitanja, poštenja i odgovornosti.
Crnogorska policija na graničnom prelazu Šćepan Polje, prilikom ulaska u Crnu Goru, uhapsila je D.C. (35), državljanina Republike Srbije, koji se nalazio kao saputnik u vozilu.
Zaječarski Viši sud 15. maja izrekao presudu okrivljenima za jedno od najmonstruoznijih ubistava, ubistvo rudara, Dejana Paunovića. Njegova žena Slađana Paunović koja stoji iz planiranja zločina osuđena je na 20 godina robije. "Crna udovica" nije jedina koja leži kaznu za najkrvavija krivična dela.
Komercijalne zalihe nafte u svetu troše se frapantnom brzinom i preostalo je goriva za svega nekoliko nedelja, upozorio je u ponedeljak Fatih Birol, šef Međunarodne agencije za energiju (IEA).
MIinistarstvo odbrane Belorusije saopštilo je danas da su oružane snage te zemlje započele vojne vežbe, a da će u saradnji sa ruskom stranom biti uvežbavana isporuka nuklearne municije i njena priprema za upotrebu.
Čak i nakon završetka rata, nema pozitivnih scenarija za Ukrajinu i Ukrajince, kaže kijevski politikolog Konstantin Bondarenko koji sada ne živi u domovini.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar