Jeziva priča iza suza Eme Radukanu! Manijak je progoni već mesecima, napao je u tržnom centru... Uplašena je za svoju bezbednost!
Podeli vest
Taj lik je pratio još u Singapuru, Abu Dabiju, Dohi i sad u Dubaiju. Mi smo ga primetili, ali smo prvo mislili da je navijač, obožavatelj, jer je Ema stvarno velika teniska zvezda s velikim brojem fanova. Bilo je tako sve dok nije fizički došao blizu nje, tražio je kontakt, želeo je da se zagrle, slikaju, ispričao je je Roman Keličić, trener Eme Radukanu.
Danska teniserka Klara Tovson plasirala se u finale WTA turnira u Dubaiju, pošto je večeras u polufinalu pobedila Čehinju Karolinu Muhovu rezultatom 6:4, 6:7 (4:7), 6:3.
Ruska teniserka Mira Andrejeva plasirala se u finale WTA turnira u Dubaiju, pošto je danas u polufinalu pobedila Kazahstanku Elenu Ribakinu rezultatom 6:4, 4:6, 6:3.
21.02.2025
18:08
Britanska teniserka rasplakala se sredinom prvog seta, tražila da gledalac bude sklonjen sa tribina, a sve se odrazilo na njen nastup u Dubaiju. Šta se zapravo krije iza svega objasnio je jedan od trenera Eme Radukanu - Roman Kelečić, za hrvatski "Net".
- Jeziva priča! Taj lik je pratio još u Singapuru, Abu Dabiju, Dohi i sad u Dubaiju. Mi smo ga primetili, ali smo prvo mislili da je navijač, obožavatelj, jer je Ema stvarno velika teniska zvezda s velikim brojem fanova. Bilo je tako sve dok nije fizički došao blizu nje, tražio je kontakt, želeo je da se zagrle, slikaju - ispričao je Kelečić.
Britanka je uoči duela sa Karolinom Muhovom otišla u tržni centar, prvi put nije imala pratnju nekog iz tima što je progonitelj vešto iskoristio i prišao joj tokom kupovine.
Španski teniser Karlos Alkaraz ispao je u četvrtfinalu ATP turnira u Dohi. Svetsku senzaciju napravio je Čeh Jirži Lehečka sa 2:1 – po setovima 6:3, 3:6, 6:4.
Ruska teniserka Mira Andrejeva savladala je Igu Švjontek u dva seta i plasirala se u polufinale turnira u Dubaiju.
20.02.2025
18:01
- To je bio jedini momenat u mesec dana kada ni ja, ni kondicioni trener, ni telohranitelj koji je sa nama, nije bio uz nju. Taj čovek je čekao situaciju i tražio najbolji trenutak da joj se približi. Sve je dobro smislio, izračunao. Jezivo je koliko je on razmišljao o svemu tome i isplanirao. Strategija mu je uspela, a ona je bila da joj se približi.
Situation étrange. A 2-0 pour Karolina Muchova, Emma Raducanu est allée parler à l'arbitre avant de se cacher, en larmes, derrière la chaise de l'arbitre.
Priča Kalečić da je čitav slučaj odmah prijavljen organizatorima turnira, svi oko teniskog kompleksa imali su fotografiju progonitelja, ali ni to ga nije sprečilo da se nađe u tribinama.
– Odmah to veče istog trena smo sve prijavili i opet ujutro, kada je igrala. Onda se događa nešto neverovatno… Počinje susret Eme i Karoline, tri-četiri sata pre njega mi imamo i fotografiju tog čoveka. Ne samo mi, nego čitavo obezbedjenje na turniru ima njegovu fotografiju i svi znaju ko je on. Prvi gem, prošla dva poena, 15:15, Ema je sa druge strane terena i pokazuje nam nešto. Mi u tom trenutku nismo znali o čemu se radi.
Usledile su jezive scene, Ema Radukanu se sredinom prvog seta rasplakala, ali ni to nije bilo dovoljno da obezbeđenje reaguje. Naprotiv, gledalac je bio sklonjen nakon još nekoliko odigranih gemova.
– Ema dolazi u suzama, plače, viče on je tu, on je tu. Publika gleda. Ja dignem glavu i vidim tog lika kojeg viđamo poslednje 3-4 nedelje. Zovemo osiguranje koje dolazi tek posle nekoliko odigranih gemova. Ema je tad već gubila sa 4:0. Tek tada se sve završilo. Ema se smirila, vratila u igru, skoro dobila taj set. Dolazimo posle meča do nje, ona se u tom trenutku raspala do kraja. Suze, vrištanje, nije više izdržala - u dahu priča hrvatski stručnjak.
Foto: printscreen
Progonitelj je i pre spornog događaja u Dubaiju imao zabranu prilaska Emi Radukanu, ali ga to nije sprečilo da nastavi sa praćenjem. Sve to dovelo je do velikog straha britanske teniserke kojo je, kakokaža Kelečić, sport u drugom planu.
– Dobio je on zabranu i ranije, ali zastrašujuća je jedna druga stvar. On je pokazao ogromnu upornost kako bi ostvario fizički kontakt sa njom bilo koje vrste. Putuje po skupim destinacijama, ne mari za svoj socijalni status nego samo da bude blizu nje. Nenormalno... Strah kod nje je prisutan. Iga Švjontek je druga na svetu, ali nju niko ne doživljava na taj način Prolazi javnom zonom u teniskom centru, niko joj ne prilazi, ali kad se Ema pojavi, fanovi su odmah oko nje. Kao da je došla Kim Kardašijan. Stvar je vrlo kompleksna. To je naličje njenog uspeha. Te stvari su deo posla, ona to zna, ali uhođenje, maltretiranje, kad ti trpi sigurnost.. e to nije - podvukao je Kelečić.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Danska teniserka Klara Tovson plasirala se u finale WTA turnira u Dubaiju, pošto je večeras u polufinalu pobedila Čehinju Karolinu Muhovu rezultatom 6:4, 6:7 (4:7), 6:3.
Rusija će na međunarodnom sajmu bespilotnih sistema UMEX 2026 u Abu Dabiju predstaviti novu liniju bespilotnih letelica, javila je ruska novinska služba.
Takozvani "kosovski premijer" u tehničkom mandatu Aljbin Kurti izjavio je da je Srbija "bolje nego ikada razumela da je Kosovo država", iako je malo verovatno da će ga uskoro priznati!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi u Davosu gde učestvuje na Svetskom ekonomskom forumu, a o tome je pisao svetski poznati novinar - Ken Morijasu.
Saopštenje JTOK koje je potpisao Mladen Nenadić, a u kome je izneta lažna tvrdnja da će, ukoliko pojedini tužioci više ne budu u JTOK morati da se obustave pojedini krivični postupci predstavlja laž, neistinu, uznemiravanje javnosti i razlog da se pomenuti tužilac odmah razreši dužnosti zbog elementarnog neznanja.
Blokaderi koji se predstavljaju kao studenti i opozicija vode rat umerenog intenziteta već duži period, a sada je tajkunski list Nova preneo vest navodeći da glasači koji biraju opoziciju treba da daju poverenje i blokaderima.
Povodom optužbi predsednika DS Srđana Milivojevića o "režimskom gašenju Suda i TOK-a" reagovala je predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić, rekavši da najavljena izmena pravosudnih zakona sa tim nema veze.
Takmičar Crvenih u Exatlonu Boško Marinković podelio je kako sumnja da Aleksa Erski iz njihovog tima zna više detalja o kapitenskoj poziciji i da želi da im smesti.
Bračni par Elica i Aleksa Erski zadali su sami sebi novi zadatak u Exatlonu i počeli da nagovaraju svoje saborce da preuzmu ulogu kapitena, a prvi koji se "javio" za preuzimanje uloge jeste Radojica Lazić.
Vjerica Radeta, potpredsednik Srpske radikalne stranke gostujući u Info jutru komentarisala je ustaške pokliče "Za dom srpemni" i podršku evroparlamentarca Tonina Picule ovakvim ustaškim iskazima.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.
Ujutru se očekuje slab i umeren mraz, a na pojedinim lokalitetima magla i niska oblačnost, uglavnom u Podrinju i u Timočkoj Krajini, navodi se u prognozi RHMZ-a. Temperatura će se kretati od -9 do -2 stepena, a najviša dnevna biće od -1 do 7.
Ubica je Živku Bakiću, poznatom i kao Žića (43), ispalio devet hitaca, ciljajući mu noge i stopala kako bi ga onesposobio da pobegne. Dok je ranjen puzao kroz sneg, napadač mu je prišao i ispalio dva smrtonosna hica u glavu, a potom pokušao da telo zatrpa snegom kako bi prikrio zločin. Ipak, nešto ga je sprečilo da leš u potpunosti sakrije.
Više javno tužilaštvo u Leskovcu naložilo je psihijatrijsko veštačenje Dalibora Demirovića (43) iz Pečenjevca, koji je osumnjičen da je 2.novembra 2025.godine ubio nevenčanu suprugu Katarinu G. (36) u porodičnoj kući u ovom selu kod Leskovca, a potom njeno telo sakrio u zamrzivač.
Viši sud u Zagrebu juče je izrekao nepravosnažnu presudu majci koja je u januaru prošle godine ubila svoju ćerku bacivši je u reku Savu. Sudija je u obrazloženju posebno naglasila težinu zločina, ističući da je optužena usmrtila dete koje joj je bezuslovno verovalo kao majci.
Đorđije Đoko Pavićević je najpre razmišljao da kamioni Sandera Stanaja ulaze u luku i direktno preuzimaju cigarete, ali je od toga odustao jer je smatrao da je to rizično, pa je izabrao drugačiji način izvlačenja duvanskih proizvoda iz Slobodne zone u Baru.
Tokom leta predsednika SAD Donalda Trampa ka Davosu, avion Er Fors Van se iz predostrožnosti vratio u zajedničku bazu Endruz zbog manjeg električnog kvara, nakon čega je Tramp u drugom avionu nastavio put ka Švajcarskoj, saopštila je Bela kuća.
Američki predsednik Donald Tramp upozorio je Iran da će na kontinuirane pretnje atentatom na njega, koje upućuju lideri u Teheranu, biti odgovoreno "dizanjem te zemlje u vazduh".
Francuski predsednik Emanuel Makron napustio je sinoć Davos bez pokušaja da se sastane sa predsednikom SAD Donaldom Trampom, koji danas treba da stigne na Svetski ekonomski forum koji se održava u tom švajacarskom gradu, prenosi "Mond".
Snažna oluja pogodila je juče Kataniju na Siciliji - potopljeni su ribarski brodići u luci, poplavljene ulice, a zbog nevremena su zatvorene škole, dok su vlasti izdale najviša upozorenja na vremenske nepogode širom južne Italije.
Američki glumac koji se proslavio ulogom u seriji "Igra prestola" igraće u filmu "Storm Rider: Legend Of Hammerhead" zajedno sa srpskom glumicom Ivanom Dudić.
Sin legendarnog Miodraga Petrovića Čkalje želeo je da ode bez pompe i buke. Porodica je ispunila njegovu poslednju želju i sve je obavljeno daleko od očiju javnosti.
U detinjstvu se borila za goli opstanak, postala žena predsednika a onda starost provela u dobu, život naše glumice Mire Stupice nikada nije bio ravna linija.
Doktorka Dejanira Hitenmozer, glavna veterinarka klinike Small Door Veterinary, izdvojila je tri važne stavke koje bi svaki pas trebalo da ima ispunjene na dnevnom nivou, jer one značajno utiču na kvalitet njegovog života.
Pevačicu Minu Kostić dečko Mane Ćuruvija Ksper zaprosio je u emisiji uživo, a pažnju gledalaca privukao je izraz lica koleginice Stanojke Mitrović Ćane.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar