Nekadašnja svetska teniserka broj jedan i osvajačica Rolan Garosa, Ana Ivanović, objavila je fotografiju iz detinjstva na kojoj se vidi momenat pred servis na jednom treningu.
Pravoslavni vernici širom sveta obelažavaju najradosniji hrišćanski praznik, rođenje Isusa Hrista, Božić!
07.01.2025
16:33
Ana je obukla ležerni borbo bež džemper, suknju sa dubokim šlicem, koji je otkrio njene zgodne noge i bele čizme do kolena. Jednostavno, savršeno, a efektno. Ne sumnjamo da će dame želeti što pre da je iskopiraju.
Ana Ivanović oduševila je sve žene odabirom zimskog kaputa u čokoladnoj nijansi u kojem se ovih dana fotka šetajući po Minhenu.
04.01.2025
13:40
Ana Ivanović sve oduševila na društvenim mrežama
Ana je i nakon teniske karijere aktivna na društvenim mrežama, često objavljuje fotografije i pokazuje da ivi kao sav normalan svet. Na prvom mestu su porodica, zdrav život, a nedavno je objavila fotografije iz šume, jer joj kako je navela šetnje u prirodi mnogo pomažu.
"Jedna poslepodnevna šetnja. Pomaže mi da malo sklonim fokus sa nekih stvari, revitalizuje me i čini srećnom", napisala je Ivanovićeva, a i šetnja je sogiurn o jedan od razloga njenog sjajnog izgleda, ima vitku liniju na kojoj joj mnogi zavide..
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Nekadašnja svetska teniserka broj jedan i osvajačica Rolan Garosa, Ana Ivanović, objavila je fotografiju iz detinjstva na kojoj se vidi momenat pred servis na jednom treningu.
Vrhovni komandant ukrajinskih oružanih snaga Aleksandar Sirski potpisao je naredbu kojom se zahteva da trupe na frontu ostanu bez rotacije najviše dva meseca.
Žaklina Tatalović, tajkunska novinarka antisrpske televizije N1, uhvaćena je u laži koja je izazvala skandal godine u našoj zemlji, a sada cure nove informacije o ovom slučaju koji je teško racionalno objasniti i koji bukvalno postaje gigaskandal.
Tajkunska novinarka Žaklina Tatalović našla se usred skandala kada je otkriveno da se lažno predstavalja kao unuka pokojnog akadermika Nikole Hajdina. A sada su društvene mreže preplavljene raznim duhovitim slikama i komentarima na ovu temu.
Manastir Lelić u nedelju, 3. maja obeležava svoju krsnu slavu, praznik Svetog Nikolaja Žičkog, u znak sećanja na dan kada su mošti vladike Nikolaja Velimirovića prenete iz Amerike u njegov rodni Lelić.
Širom sveta danas se obeležava 1. maj - Međunarodni praznik rada, u znak sećanja na 1. maj 1886. godine, kada su radnici u Čikagu štrajkom i protestima počeli da se bore za osmočasovno radno vreme.
U renomiranom Beginovom centru (Menachem Begin Heritage Center) u Jerusalimu održana je promocija engleskog izdanja knjige Ustaška zverstva: zbornik dokumenata (1941–1945) u izdanju Arhiva Vojvodine, izdavačke ustanove Eparhije bačke Beseda, Arhiva Republike Srpske i Obodskog slova.
Proslava Prvog maja 2013. godine za dvadesetak mladih iz Kraljeva završila se tragedijom. Prijateljica Aleksandra Pantović (18) stradala u eksploziji u kolibi na imanju gde su se okupili.
Porodična tragedija dogodila se 28. aprila ove godine u Somboru, kada je Radovan T. ubio svog brata Sinišu T, a potom digao ruku na sebe. Ovo bratoubistvo nije jedino koje je potreslo Srbiju.
Apelacioni sud u Beogradu potvrdio je prvostepenu presudu kojom je Nemanja Šućurović (42) osuđen na 14 godina zatvora zbog smrti svoje vanbračne supruge Sonje Radoš (50).
U noći između 4. i 5. maja 2023. godine, u selima Malo Orašje i Dubona, dogodilo se masovno ubistvo u kojem je živote izgubilo devetoro mladih ljudi, dok je više njih teško ranjeno. Jedna od žrtava ovog tragičnog događaja bio je i Marko Mitrović koji je kobne noći proslavljao rođenje sestrića.
Nivo terorističke pretnje u Velikoj Britaniji podignut je u četvrtak sa "značajnog" na "ozbiljan", što znači da je napad "veoma verovatan u narednih šest meseci", saopštio je Zajednički centar za analizu terorizma (JTAC).
Rusija će odlučno odgovoriti na svaki pokušaj NATO-a i Evropske unije da blokiraju Kalinjingradsku oblast, izjavio je ambasador za posebne zadatke ruskog ministarstva spoljnih poslova Artjom Bulatov.
Sankcionisani tankeri iz Irana maskirani u iračke brodove prevoze iransku sirovu naftu vrednu 800 miliona dolara kako bi izbegli blokadu Ormuskog moreuza, piše kompanija Vindvord AI (Windward AI).
Svi članovi međunarodnog žirija Venecijanskog bijenala podneli su danas ostavke posle najnovije eskalacije višemesečnog političkog sukoba oko povratka Rusije na ovu prestižnu međunarodnu kulturnu manifestaciju.
Nova poza privlači sve više pažnje jer parovima nudi drugačiji doživljaj bliskosti i zajedničkog istraživanja. Namenjena je onima koji žele da unesu osveženje u intimne trenutke i izađu iz ustaljene rutine.
Ako punjač ostane uključen u utičnicu i kada se ne koristi, on ipak nastavlja da troši malu količinu struje. Pored njih i drugi uređaji mogu vam povećati račun.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar