Novak Đoković će u drugom kolu mastersa u Indijan Velsu odmeriti snage sa Botikom van de Zandšlupom, kome je meč u prvom kolu predao Nik Kirjos pri rezultatu 7:6, 3:0
Srpski teniser Novak Đoković dobio je rivale na mastersu u Indijan Velsu i čeka ga težak posao na putu do trofeja, jer već u četvrtfinalu može da igra sa Karlosom Alkarazom.
04.03.2025
05:22
Kirjos je nakon dve godine pauze pokušao da se vrati vrhunskom tenisu, ali posle Amerike deluje da je blizu penzije. Povreda ručnog zgloba ponovo ga je primorala da preda meč. Kirjos je imao problema sa ručnim zglobom desne ruke i pre početka takmičenja, tokom treninga. Bilo je pitanje pred početak duela da li će uopšte moći da igra. Odlučio je ipak da izađe na teren, igrao koliko je mogao, borio se ali je morao da preda. Uhvatio se za glavu i zaplako Nik, verovatno svestan da je njegova karijera možda završena.
Nik Kirjos oštro je reagovao na tromesečnu suspenziju Janika Sinera zbog dopinga, smatrajući da je Italijan prevario sve kako bi izbegao težu kaznu. Kirjos je optužio Sinerov tim za manipulaciju pravilima, dok je Italijan, koji će propustiti nekoliko turnira, izjavio je da je sam pristao na suspenziju kako bi završio slučaj koji je trajao skoro godinu dana.
Australijanac je trenutno 1099. teniser sveta, jer nije igrao skoro dve godine. Povratak na teren nije mogao da bude teži. Posle poraza u Brizbejnu i Melburnu, gde je takođe imao problema s povredom, nadao se boljem rezultatu na Indijan Velsu, ali ga je nova povreda potpuno slomila.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Novak Đoković će u drugom kolu mastersa u Indijan Velsu odmeriti snage sa Botikom van de Zandšlupom, kome je meč u prvom kolu predao Nik Kirjos pri rezultatu 7:6, 3:0
Skandalozni snimci ustaškog derneka u jednom od restorana u Splitu prepravili su internet i još jednom pokazali i dokazali da Hrvatska nije prošla proces denacifikacije i da su Hrvati zadojeni ustaštvom.
Blokaderski glumac Dragan Bjelogrlić ponovo je iskoristio priliku da se, preko hrvatskih medija, obračuna sa sopstvenom državom i narodom, nastavljajući kontinuitet svojih političkih nastupa usmerenih isključivo protiv Srbije.
Miloš Jovanović, najgori od najgorih, ekstremista sa dna kace, grčevito se bori za censuz dok u javnosti priča priču o 15 odsto za takozvanu patriotsku desnicu.
Peta epizoda Exatlona Srbija bila je veoma napeta, kako na poligonu, tako i u redovima Plavih i Crvenih. Ipak, Plavi tim je odneo ubedljivu pobedu rezultatom 10:1.
U večerašnjim nominacijama u Exatlonu Srbija, borbu je izgubio Marko Milovanović, koji je ujedno prvi učesnik koji će napustiti najveći sportski rijaliti na svetu.
U petoj epizodi Exatlona Srbija, član Crvenih Jovan Radulović Jodžir, slomio se zbog nominacija momaka iz njegovog tima, te priznao da se oseća kao slina.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Potpredsednica Vlade i ministarka privrede Adrijana Mesarović izjavila je sinoć da je situacija sa redovnim snabdevanjem građana električnom energijom daleko stabilnija u odnosu na jutros.
Danas se nastavlja suđenje četvorici pripadnika organizovane kriminalne grupe optuženih da su 29. januara 2021. godine, u Rakovici, na podmukao način ubili Zorana Uskokovića zvanog Skole.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je da su vlasti Irana uputile poziv Sjedinjenim Američkim Državama za pregovore, dok njegova administracija istovremeno razmatra, kako je naveo, "veoma snažne" vojne opcije zbog smrtonosnih mera koje iranski režim sprovodi protiv demonstranata.
Ukrajina planira novi raspored sastanaka i nastavak pregovora sa Sjedinjenim Američkim Državama, izjavio je ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski u sinoćnjem redovnom video-obraćanju naciji.
Američki prihodi od pristupa ukrajinskim mineralnim resursima značajno će premašiti 350 milijardi dolara, izjavio je američki predsednik Donald Tramp.
Bela kuća saopštila je da je tokom bezbednosne kontrole na Međunarodnom aerodromu Palm Bič na Floridi otkriven sumnjiv predmet, zbog čega je američka Tajna služba bila primorana da privremeno prilagodi rutu predsedničke kolone vozila uoči putovanja američkog predsednika Donalda Trumpa ka Vašingtonu.
Glumica Olivera Viktorović (62) priznala je da je nudista i otkrila je da je to postala sasvim slučajno zbog zdravstvenih problema koje je imala sa jajnicima.
Pevačice Sabrina Salerno, Samanta Foks i Kim Vajld su osamdesetih godina važile za najveće seks bombe u svetu, a veliku popularnost imale su i u Srbiji.
Vlada Srbije donela je odluku o dodeli priznanja za vrhunski doprinos nacionalnoj kulturi, odnosno kulturi nacionalnih manjina, čime je 21 umetnik i kulturni radnik ostvario pravo na doživotno mesečno primanje u visini prosečne zarade, saopštilo je Udruženje dramskih umetnika Srbije.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar