• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

09.12.2020

19:32

SPAVAJ, DRAGI PRIJATELJU NAŠ! Lukas, Saša Matić i Aco Pejović se OPROSTILI OD DŽEJA! ČITULJA KOJA SLAMA SRCE!

Estrada

SPAVAJ, DRAGI PRIJATELJU NAŠ! Lukas, Saša Matić i Aco Pejović se OPROSTILI OD DŽEJA! ČITULJA KOJA SLAMA SRCE!

Džej Ramadanovski, dorćolski šmeker i čovek nestvarnog glasa, preminuo je u nedelju 6. decembra i za sobom ostavio neutešnu porodicu, prijatelje i kolege.

Njegovi veliki prijatelji i kolege, Aca Lukas, Saša Matić i Aco Pejović dali su čitulju u čast Džeja, a njihova poruka rasplakala je sve.

Foto: Printscreen youtube/printscreen instagram/marija_ramadanovski

- Bili smo četverac, a sad smo ostali bez kormilara. I to najboljeg! Vrhunski pevač, najveći boem i šmeker, gosodin Džej. Hvala ti na prijateljstvu, na svakoj emociji, hvala za vanvremenske hitove i vetru u leđima kad je to bilo potrebno. Hvala ti što si bio baš naš i što smo imali tu privilegiju da te zovemo bratom. Spavaj, dragi prijatelju naš, a mi te sigurno nikada zaboraviti nećemo. Ni zaboraviti, ni prestati da te poštujemo, volimo i pevamo tvoje pesme. Zauvek, u beskraj, u nezaborav! Volimo te. Aco Pejović, Saša Matić i Aca Lukas - piše u čitulji.

Foto: printscreen You Tube Balkanskom ulicom RTS

Podsetimo, Džej Ramadanovski će biti sahranjen u petak, 11. decembra, u 14:30 u Aleji zaslužnih građana na Novom groblju u Beogradu po islamskim običajima. 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Kako je Balkanski pakt postao mrtvo slovo na papiru
Društvo

Kako je Balkanski pakt postao mrtvo slovo na papiru

Bio je to ozbiljan podvig za tadašnje vreme kada je reč o štampanim medijima: Večernje Novosti su tog 9. avgusta 1954. u istom danu objavile vest da je na Bledu potpisan Ugovor o savezu, političkoj saradnji i uzajamnoj pomoći između Grčke, Turske i Jugoslavije.

09.08.2026

12:37

Hronika

Ulazio u tuđe automobile kao u svoje, pa se još i nakrao para: Tužilaštvo priložilo hitan zahtev za serijskog lopova iz Surčina
Hronika

Ulazio u tuđe automobile kao u svoje, pa se još i nakrao para: Tužilaštvo priložilo hitan zahtev za serijskog lopova iz Surčina

U Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu danas je doveden osumnjičeni R. P. (21), kojem je prethodno po nalogu javnog tužioca određeno zadržavanje do 48 časova od strane pripadnika UKP-a. Mladiću se na teret stavlja da je u periodu od 20. jula do 3. avgusta ove godine na teritoriji gradske opštine Novi Beograd ukrao čak 5 automobila.

09.08.2026

12:25

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin