NE PRESTAJE DA ŠOKIRA! Branislav Lečić se ponovo oglasio KONTROVERZNOM SLIKOM! /FOTO/
Podeli vest
Glumac Branislav Lečić se ponovo oglasio povodom optužbi da je silovao glumicu Danijelu Štajnfeld, objavivši sliku gde se poredi sa crtanim likom Pepeom tvorom koji je nedavno prestao da se prikazuje zbog seksizma.
Glumac Branislav Lečić danas će policiji dati izjavu u prisustvu javnog tužioca, povodom tvrdnje glumice Danijele Štajnfeld da ju je silovao 2012. godine.
Glumac Boris Milivojević prokomentarisao je tvrdnje glumice Danijele Štajnfeld, koja je u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu navela je da je Branislav Lečić misteriozni moćnik iz filmske industrije koji ju je silovao
26.03.2021
12:00
Kada ga je mlada glumica Danijela optužila za silovanje, Lečić je prvo odlučio da se ne oglašava pre nego što da izjavu Tužilaštvu, ali se predomislio i veoma je aktivan na svim društvenim mrežama.
Branislav Lečić se oglasio na društvenoj mreži Tviter, objavivši šaljivu fotografiju, aludirajući na to što su mu neke njegove kolege uskratile podršku, ne želeći da igraju u predstavama s njim.
Fotografija je napravljena u formi stripa i na njoj Branislav postavlja pitanje "I šta sad?" i dobija odgovor da će ga izbaciti iz svih serija i filmova. Lečić se uporedio sa crtanim likom Pepeom tvorom, koji je nedavno prestao da se prikazuje zbog "seksizma."
Više javno tužilaštvo u saradnji sa policijom vodi predistražni postupak zbog navoda Danijele Štajnfeld da ju je poznati glumac silovao. Glumac Branislav Lečić još nije osumnjčen niti je pod ikakvom istragom.
Foto: Printscreen You Tube
Branislav Lečić gostuje u emisiji
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Koliki seksualni animal moras da budes da ti "ferarka" bude seksualna partnerka,Lecic je dolijao:(( strasna kombinacija vlast i moc sa seksualnim animalnim nagonima:(( u apsu do zivota
Glumac Boris Milivojević prokomentarisao je tvrdnje glumice Danijele Štajnfeld, koja je u Višem javnom tužilaštvu u Beogradu navela je da je Branislav Lečić misteriozni moćnik iz filmske industrije koji ju je silovao
Pet ranijih prognoza Vladimira Žirinovskog ponovo je dospelo u centar pažnje, jer se mnoge od njih danas tumače kroz rat u Ukrajini, krizu odnosa Rusije i Zapada, sukob na Bliskom istoku i sve vidljivije potrese u svetskom poretku.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako se za izbore sprema političar blokader Miroslav Aleksić, sa kime se druži pretendent na studentsku listu, profesor Milo Lompar, kakav je javni debakl doživela Đilasova uzdanica Marinika Tepić, na koji način se opušta lažni poliglota, opozicionar Đorđe Stanković, gde se šeta advokat blokader Rodoljub Šabić… i još mnogo toga!
Potprednica Vlade i ministarka privrede Adrijana Mesarović posetila je kompaniju "Tatravagonka Bratstvo DOO" u Subotici, gde je obišla nove proizvodne hale koje uskoro trebaju da otpočnu sa radom.
Četrdesetosmogodišnji monah, državljanin Srbije, teško je povređen juče popodne na Halkidikiju nakon što je pod nerazjašnjenim okolnostima iskočio iz vozila hitne pomoći tokom transporta u bolnicu.
Da se tradicija prenosi sa kolena na koleno, a stari običaji poštuju najbolje pokazuje i to što je veliki broj roditelja na današnji sveti dan u crkvu poveo i svoje mališane.
Kristijan B. (19), izazvao je stravičnu saobraćajnu nesreću kod Novog Pazara u kojoj su pored njega poginule još tri osobe. On je prema nezvaničnim informacijama imao je probnu vozačku dozvolu, a izvor otkriva da je automobil koji je vozio pbio prejak za mladu osobu.
Devojčica Danka Ilić iz Bora, za čije se ubistvo terete osumnjičeni Dejan Dragijević (51) i Srđan Janković (51), danas bi sa svojom porodicom proslavila četvrti rođendan, a tim povodom se za Informer oglasio njen otac Miloš Ilić.
Tinejdžer Kristijan B. (19) stradao je sinoć u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila na magistralnom putu Novi Pazar - Raška, kada je, kako se sumnja, "golfom" preticao kolonu vozila i izazvao čeoni sudar. Prema informacijama do kojih su došli mediji on je u trenutku nesreće vozio sa probnom vozačkom dozvolom.
Mađarska je vratila Ukrajini sredstva i vredne stvari državne Oščadbanke koje su mađarske specijalne službe zaplenile u martu ove godine, objavio je ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski na Fejsbuku.
Ministar spoljnih poslova Irana Sejed Abas Arakči sastao se u Pekingu sa šefom kineske diplomatije Vang Jijem, pri čemu su dve strane poručile da žele jačanje bilateralne saradnje i stabilizaciju situacije na Bliskom istoku.
Iran obećava da će obezbediti stabilan brodski saobraćaj kroz Ormuski moreuz ako ne bude pretnji po Teheran, saopštila je mornarica Iranskog revolucionarnog gardijskog korpusa.
Povodom Svetskog dana lozinki, stručnjaci iz Kaspersky upozoravaju na ono što većina korisnika uporno ignoriše, lozinke su nam i dalje previše provaljive.
Što nam pametni uređaji pružaju više oni istovremeno troše sve više električne energije, što podrazumeva i sve kraće trajanje baterije, a evo šta je najviše troši.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar