SKANDAL U CRNOJ GORI! Objavljen spot za pogrdnu pesmu o sveštenicima, a još je veća BRUKA KO JE PEVA! (VIDEO)
Podeli vest
Savetnik u Ministarstvu prosvete Crne Gore Marko Šćepanović snimio je pesmu u kojoj vređa sveštena lica aludirajući da oni kradu pare sa ikona i da valjaju heroin
U ovoj pesmi, Šćepanović, kome i na Facebook stranici piše da je zaposlen u resoru kod Damira Šehovića, navodi “da prijave me ne smeju jer držim ih u šake, ja dobro znam da mnogo vole dečake”.
Prema informacijama kojima raspolažem, administracija Donalda Trampa odigrala je značajnu ulogu u puštanju na slobodu vladike Joanikija i sedmorice sveštenika, kaže jedan od lidera Demokratskog fronta Milan Knežević
Šćepanović peva i "sa ikone sav novac u svom džepu stavljam, sa Biblijom u ruci i heroin još valjam".
"Niko nas ne dira, svak se blesav pravi zbog mantije ja mogu kriminalom da se bavim. Mantija mi daje moć da ne kažnjeno mogu proć", navodi se u pesmi pod nazivom “Mantija”.
Iz Ministarstva prosvete Crne Gore potvrđeno je za podgorički portal Borba.me da je pomenuto lice zaposleno kod njih.
“Marko Šćepanović jeste angažovan putem ugovora na određeno vreme u Ministarstvu prosvete, nakon prethodno sprovedene zakonske procedure i javnog oglasa na kojem je bio jedini kandidat koji je ispunjavao zakonske uslove, a koji se pojavio na usmenom intervjuu. U ovom momentu ne raspolažemo informacijama u odnosu na pitanje koje ste postavili. Svakako da ćemo ih pažljivo proveriti.
Jasno je da zaposleni u bilo kojem Ministarstvu i javnoj upravi u celini imaju pravo na sopstveni stav u odnosu na društvene teme, ali ne nikako i na ponašanje koje bi rušili ugled i dostojanstvo prosvetnog sistema. Кad se upoznamo da navedenim, moći ćemo zauzeti detaljniji stav.
Ukoliko se ispostavi da postoji potreba i zakonski osnov za reakciju ministarstva, svakako da nećemo oklevati, već ćemo iskoristiti nadležnosti koje imamo i o tome vas povratno informisati",saopšteno je iz Ministarstva prosvete.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Milan
pre 5 godina
Нећеш ти некажњено проћ. Види Бог а свети Василије Острошки не дозвољава да се мантија и свештена лица руже.
Прво што се да приметити из његових писанија јесте да је дечко НЕПИСМЕН и као такав,НОРМАЛНО, запослен у црногорском министарству просвете а ђе би друго???Јадна је просвета са таквим Монтенегринима....
Prema informacijama kojima raspolažem, administracija Donalda Trampa odigrala je značajnu ulogu u puštanju na slobodu vladike Joanikija i sedmorice sveštenika, kaže jedan od lidera Demokratskog fronta Milan Knežević
Ruski filozof Aleksandar Dugin izneo je nesvakidašnji predlog, pozvavši građane Rusije da se tokom celog leta potpuno isključe sa interneta kako bi se vratili "istinskom ljudskom životu".
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pre tri dana obećao je meštanima aranđelovačkog naselja Kopljari da će u roku od 10 dana biti izgrađen lokalni put u tom naselju. To se danas i desilo.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.
Veliki povratak voditelja Petra Latinovića donosi emisiju "Politički okvir", koja će se emitovati svakog petka u 22 časa na Informer TV i kroz razgovore o ključnim temama oblikovati pogled na savremena politička dešavanja iz potpuno novog ugla.
Grupa pod nazivom "Ćerke i tate - dopisivanje" puna je objava koje se mogu svrstati pod pedofiliju i poslednjih dana uznemirila je javnost u Srbiji. Stoga domaći stručnjaci apeluju na roditelje da paze na svoje ćerke i kontrolišu im društvene mreže, jer vreba ozbiljna opasnost.
Uznemirujuća scena zabeležena je kod Bešenovačkog jezera na Fruškoj gori, kada su deca vozila kvadove velikom brzinom, izvodeći rizične manevre i vozeći po strmom terenu, bez nadzora roditelja!
Ambalaža proizvoda mora biti lakša za recikliranje, a suvišni prazni prostor mora nestati, predviđeno je novom uredbom Evropske unije o ambalaži (PPWR).
Sve češće slušamo o borbi protiv klimatskih promena i potrebi da se pridržavamo zelene agende. Brojne države i kompanije ulažu značajne napore da odgovore ovim izazovima. Ali, šta to konkretno znači u praksi?
U višem sudu u Sremskoj Mitrovici održano je pripremno ročište za jezivi zločin koji se odigrao na Badnje veče prošle godine, kada je ispred porodične kuće u Inđiji ubijen Zoran Gole (44).
Policija u Čačku, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u ovom gradu, uhapsila je M. M. (46), V. T. (44) i F. P. (41) iz Čačka, zbog sumnje da su pomagali u ubistvu Nenada K. (58).
Policijski službenici, koji su omogućavali stranim državljanima ulazak u našu zemlju mimo propisa, saslušani su danas u Višem javnom tužilaštvu. Saslušane su i dve žene i muškarac koji su policijskim službenicima davali novac.
Nova horor serija "Something Very Bad Is Going to Happen" (Nešto veoma loše će se desiti), autorke Hejli Z. Boston, premijerno stiže na Netflix 26. marta.
Boranija pripremljena na manastirski način jedno je od jednostavnih posnih jela koje osvaja bogatim ukusom. Kombinacija povrća, paradajza i maslinovog ulja daje gustu i hranljivu čorbu koja je idealna za dane posta.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar