U Nikšiću je u toku pretres kuće koji je počeo nakon dojave da su u tom objektu pripadnici jednog od kriminalnih klanova, koji navodno finansiraju nelegalne izborne aktivnosti
12.03.2021
16:25
Prema njegovim rečima, kad je premijerka Srbije Ana Brnabić donela vakcine u Podgoricu, on ju je dočekao i zagrlio „kao najrođeniju“, misleći da je to početak „otopljavanja odnosa“ ali od tada se ništa nije desilo.
- Međutim, kako stvari posmatram i politički u poslednje vreme, mislim da je to iščekivanje izbora u Nikšiću. Ono što je sigurno, ova vlada želi najbolje odnose sa Srbijom, ali ja ne mogu da budem ničiji pulen, jer nemam niti šefa niti obaveze prema bilo kome - rekao je Krivokapić ZV „Nova S“.
Црна Гора је дочекала да јој званичници иду на сахране врхунских интелектуалаца и највећих духовника 20 и 21 вијека. Замислите да јој званичници иду на сахране вођа нарко картела или бјелосвјетских тајкуна? 1/3
— Zdravko Krivokapić (@profKrivokapic) March 12, 2021
Dodao je da bi trebalo zajednički interes staviti "kao meru dobrote naših odnosa“ i pronaći najbolje rešenje za sva otvorena pitanja i ocenio da „Politika iz Beograda ne utiče na Crnu Goru“.
- Ja bih bio pogrešno protumačen kad bih osnovao neku fondaciju ili imao neku političku partiju koju podržavam u Srbiji. To bi bilo dočekano na nož. Alo ovde je jasno, svima koji to žele da vide, da ovde postoji određena grupacija koja je direktno vezana za Beograd, a ja toj grupaciji ne pripadam - zaključio je Krivokapić.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Sta ocekuje jedan dvolican covek kao Krivokapic od Srbije, zagrlio premierku a kada se okrenes ti i tvoj Abazovic na sva usta pljujete Srbiju i predsednika Vucica koji u duzem vremenu uopste ne komentarisa desavanja kod vas niti ikoga od vas spominje, jedan zagrljaj ne popravlja vase brljotine, nadajmo se brzim izborima tako da i vas posalju u proslost, to jedino zasluzujete.
U Nikšiću je u toku pretres kuće koji je počeo nakon dojave da su u tom objektu pripadnici jednog od kriminalnih klanova, koji navodno finansiraju nelegalne izborne aktivnosti
Plenum blokadera na Medicinskom fakultetu u Nišu izglasao je zabranu ulaska zaposlenima na fakultet, a onda su osudili to što je dekan pozvao policiju da reaguje.
Predsednik Narodne skupštine Nenad Stevandić sastao se u Budimpešti sa predsednikom Parlamenta Mađarske Laslom Koverom kojem je uručio pismo u kom se izražava zabrinutost zbog političkog progona zvaničnika Republike Srpske, zasnovanom na zloupotrebi pravosuđa i neustavnom, nezakonitom delovanju Kristijana Šmita.
Jagoda Lazarević predložena je za novog ministra unutrašnje i spoljne trgovine, a na tu poziciju dolazi pošto je četiri godine radila u Ministarstvu spoljni poslova u sektoru za ekonomsku diplomatiju.
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin istakao je da mu je trajno zabranjen ulazak u Hrvatsku jer je hteo da ode u Jasenovac, odnosno da poseti mesto ustaškog logora, ali i da se vrati iz njega.
Beograd diše jednim glasom. Iako svenarodni skup još nije ni zvanično počeo, ulice glavnog grada već su prepune – desetine hiljada građana iz svih krajeva Srbije stiglo je kako bi pokazalo jedinstvo, snagu i odlučnost naroda koji veruje u svoju budućnost.
Teolog profesor doktor Vladimir Poterjahin i Jelena Vukoičić iz Udruženja "Konzervativci Srbije" gostujući u Info jutru komentarisali su stav blokadera prema narodu sa Kosova i Metohije kao i pojavljivanje pojedinih sveštenih lica na protestima.
Heroji sa Košara, Ivan Dražić, Jovica Šmigić i Dimtrije Župić, gostovali su na Informer televiziji i govorili o herojskoj borbi 1999. godine na Košarama.
Uoči vaskršnjih i prvomajskih praznika, mnogi planiraju da slobodne dane iskoriste za putovanje, naročito u zemlje regiona. Ipak, pre nego što krenu na put, građani bi trebalo da provere da li im je u Registru neplaćenih kazni zavedena neka novčana sankcija - čak i najmanja može biti razlog zaustavljanja na granici.
Mnogi turisti i ljubitelji banja možda još uvek nisu čuli za Bujanovačku Banju koja se nalazi na sveka 13 kilometara od Vranja. Bujanovačka Banja je poznato narodno lečilište u blizini Bujanovca.
Pripadnicima grupe Darka Šarić, koji se optužnicom terete za više krivičnih dela među kojima je i planiranje ubistva svedoka saradnika Nebojše Joksovića izrečene su presude u Specijalnom sudu u Beogradu
Više javno tužilaštvo (VJT) u Vranju saopštilo je da je danas oko 12 časova u selu Neradovac, na teritoriji tog grada, došlo do pucnjave iz vatrenog oružja u kojoj su učestvovala dva punoletna muška lica, pri čemu je, zbog ranije neraščišćenih odnosa, H. D. (37) ispalio više metaka iz vatrenog oružja u pravcu nogu oštećenog K. M. i naneo mu prostrelne rane u predelu nogu, za koje prvi podaci iz nadležne zdravstvene ustanove ukazuju da se radi o teškim telesnim povredama.
Skandalozni sportski analitičar, a nekada fudbaler, Joško Jeličić, rekao je da mu je žao što je Ante Gotovina bio u zatvoru sedam godina i "da su ga branili ovi iz Sudijske komisije, ne bi ni dana ležao".
Pred sutrašnji duel između Bajerna i Crvene zvezde u Minhenu (20.30, Arena premijum 1), direktor Bavaraca Marko Pešić (48) istakao je da se njegov tim sastaje sa jednom od najboljih ekipa Evrolige.
Bivši predsednik moskovskog Spartaka, Andrej Červičenko, rekao je da mu se mnogo više dopada kako radi trener Marko Nikolić u odnosu na Dejana Stankovića, kao i da njegov nekadašnji tim uživa protekciju kod sudija u Rusiji.
Tokom utakmice Hjustona i Denvera, Nikola Jokić je priredio prelepo dodavanje bez gledanja ka Eronu Gordonu, kome je preostalo samo da rutinski loptu spusti u koš.
Legendarni fudbaler, Ronaldinjo Gaučo, u ponedeljak je poslao poruku predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, rekavši da će biti prisutan na "Expo 2027" u Beogradu. Radi se o igraču koji je ostavio možda i najdublji trag u fudbalu, koji se naosvajao trofeja i individualnih priznanja, rođeni pobednik i čovek koji je navijače ostavljao bez daha.
Posle decenija ignorisanja i lomljenja kostiju zarad tuđe slave kaskaderi su dočekali svojih 5 minuta, jer je zbog njih uvedena nova kategorija Oskar nagrade.
Istraživači su otkrili novu prevaru u kojoj lažni sajtovi imitiraju Google Play prodavnicu i mame korisnike da preuzmu zaražene APK fajlove pod izgovorom instaliranja popularnih aplikacija, uključujući i TikTok.
Alium giganteum poznat kao veliki ukrasni luk sve je popularniji u vrtovima zbog svojih upadljivih, kuglastih cvetova intenzivne ljubičaste boje. Iako je blizak srodnik belog luka, uzgaja se pre svega radi dekoracije, ali i kao biljka koja privlači pčele, što je čini omiljenom među pčelarima.
Pevačica Natalija Trik FX, koja je godinama u braku sa Sanijem Trik FX, sa kojim je dobila sina, otkrila je da nije u dobrim odnosima sa svojim rođenim bratom.
U javnosti je kao bomba odjeknula vest o tome da je pevačica Ema Radujko u vezi sa bivši fudbalerom Dragim Gudeljem, a kako saznaje Informer, sada ju je iznenadio poklonom u vidu 1.001 ruže.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar