• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Tanjug

02.11.2021

18:18

BiH NA KORAK OD SUKOBA! Sutra sednica SB UN o situaciji u Bosni i Hercegovini!

Reuters/Tanjug/Fotoilustracija

Balkan

BiH NA KORAK OD SUKOBA! Sutra sednica SB UN o situaciji u Bosni i Hercegovini!

Podeli vest

Sednica Saveta bezbednosti UN o situaciji u BiH, biće održana sutra, objavljeno je na sajtu svetske organizacija

Na sednici, prvobitno najavljenoj za danas, trebalo bi da bude razmatran poslednji izveštaj Organizacije visokog predstavnika (OHR) i produžetak misije Altea kojoj mandat ističe u petak.

U svom izveštaju visoki predstavnik Kristijan Šmit upozorava da je BiH u neposrednoj opasnosti od raspada i da postoji "vrlo stvarna" mogućnost novih sukoba.

Sednica je zakazana u poslepodnevnom terminu po lokalnom vremenu.


Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Lažljivi blokaderi, zar vas nije nimalo sramota?! Ovo su simptomi nakon korišćenja zvučnog topa - pametnom dovoljno!
Politika

Lažljivi blokaderi, zar vas nije nimalo sramota?! Ovo su simptomi nakon korišćenja zvučnog topa - pametnom dovoljno!

Jedna od velikih laži blokadera je tvrdnja da je tokom protesta 15. marta 2025. godine na okupljene pušten zvuk iz "zvučnog topa", a te očigledne laži je prihvatio čak i Evropski parlament koji je zvučni top uključio u rezoluciju protiv Srbije. Takvo oružje je verovatno korišćeno u Venecueli kada je kidnapovan tamošnji predsednik Nikolas Maduro, a ovo su simptomi nakon njegove upotrebe.

14.01.2026

17:42

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Zabava

Magazin

Džet set