(UZNEMIRUJUĆE) HOROR SNIMCI IZ KINESKIH BOLNICA! Tela prekrivena belim čaršavima leže nasred hodnika, čovek nepomičan na podu ISPRED ŠALTERA, NIKO GA NE GLEDA!
Podeli vest
Posle dramatičnih scena sa kineskih ulica gde ljudi zaraženi smrtnonosnim koronavirusom padaju kao pokošeni, na društvenim mrežama pojavio se uznemirujući snimci iz bolnica u gradu Vuhanu, iz kojeg je, kako se pretpostavlja, krenula epidemija od koje strahuje planeta
Na jednom snimku se vidi kako čovel leži ispred šaltera u bolnici, pored nejgas je prevrtnua stolic,a pa se pretpostalvja da je pao dok je čekao red. Niko mu ne prilazi, medicinsko osoblje ga zaobilazi, dok ostlai pacijeti čekaju u redu pored.
Kineska nacionalna zdravstvena komisija potvrdila je danas da se novi koronavirus, koji izaziva upalu pluća, prenosi sa osobe na osobu i da je zarazio pojedine pripadnike medicinskog osoblja, prenela je zvanična kineska novinska agencija Sinhua.
Na snimku iz hodnika bolnice vidi se kako na podu leži nekoliko tela prekrivenih belim čaršafima. Medicinsko osoblje prolazi tud, zaobilazi ih. Nekoliko pacijenata leži na nosilima, a ostali sede sa maskama na licu ili šetaju hodnikom.
#WuhanCoronovirus#wuhanvirus#武汉肺炎 Frontline medical stuff have been working day and night in this horrible environment(corpses on the floor) and the wuhan government is “vanished”. Short medical supply, no support or help. People are desperate-forwarded from 魔女小稀 pic.twitter.com/5tRuR7Yn8d
— fifty (@fifty35537556) January 24, 2020
Snimak je izazvao lavinu komentara na društvenim mrežama u kojima se, između ostalog, Kina optužuje da prikriva stvarno stanje u bolnicama, kao i broj žrtava opasnog virusa.
Sve o događajima povezanim sa izbijanjem epidemije koronavirusa čitajte OVDE.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Kineska nacionalna zdravstvena komisija potvrdila je danas da se novi koronavirus, koji izaziva upalu pluća, prenosi sa osobe na osobu i da je zarazio pojedine pripadnike medicinskog osoblja, prenela je zvanična kineska novinska agencija Sinhua.
Velika Britanija je sve bliža tome da prepusti Rusiji dominaciju u Atlantskom okeanu, upozorio je komandant Kraljevske mornarice admiral Gvin Dženkins, prenosi list Tajms.
Članovi Odbora za kulturu i informisanje Skupštine Srbije nastaviće danas raspravu o listi kandidata za izbor člana Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) iz redova nacionalnih manjina, a na dnevnom redu će biti razmatranje dopune dokumentacije kandidata Sretena Jovanovića.
Blokaderi srbomrzci koji se zalažu za nezavisnost Kosova i Metohije, priznanje navodnog genocida u Srebrenici i rušenje Srbije idu pravo u Hrvatsku - na skup NVO.
Mihailo Jovanović, direktor Kancelarije za informacione tehnologije i elektronsku upravu Vlade Republike Srbije se oglasio na svom Iks nalogu, a podršku je dobio od predsednice skupštine Ane Bnrabić.
Bivši premijer tzv. Kosova - Avdulah Hoti izjavio je da od 2008. godine nije bilo više kršenja zakona i Ustava, nego u vreme vlasti Aljbina Kurtija, koju je nazvao „haotčnom“, prenela je Gazeta ekspres.
Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ) najavio je da će večeras i tokom noći veći deo zemlje zahvatiti magla, niska oblačnost i povremena rosulja, dok će samo pojedini planinski predeli ostati pod vedrim nebom.
Bojana Roganović, supruga odbeglog pripadnika kavačkog klana, Duška Roganovića,našla se u centru pažnje nakon što je juče svedočila u podgoričkom Višem sudu, u procesu koji je pokrenut protiv njenih roditelja, Duška i Radosave Koprivice, kao i brata Strahinje Koprivice i odbeglog supruga.
Srećko Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine.
Izvršni direktor muzičkog tačmičenja "Evrovizija" Martin Grin kaže da se ubuduće neće tolerisati bilo kakva politička propaganda na ovom muzičkom takmičenju i da će zemlje učesnice ukoliko to budu prekršile odmah biti sankcionisane.
Bežične slušalice umeju da otkažu mnogo brže nego što očekujemo, i to najčešće zbog sitnih grešaka koje pravimo svakog dana, a da toga nismo ni svesni.
Rijaliti učesnica Maja Marinković ispričala je Aneli Ahmić da je sa Stanislavom Krofakom, MMA borcem raskinula zbog njegovih odlazaka u svinger klubove.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar