BRITANSKI ISTRAŽIVAČ RAZBIO MISTERIJU? Najpoznatija NLO priča bio je VOJNI EKSPERIMENT izazvan halucigenom!
Podeli vest
Nik Redfern, britanski istraživač "misterija" u novoj knjizi tvrdi da je incident u Rendlešemskoj šumi, za koji se veruje da je najpoznatije britansko viđenje neidentifikovanih letećih objekata (NLO), zapravo rezultat "niza najtajnijih" vladinih eksperimenata.
Rukopis, pod naslovom "The Rendlesham Forest UFO Conspiracy", sugeriše da su istraživači iz tajne laboratorije koristili halucinogene i napredne holograme kako bi testirali reakciju ljudi na manipulaciju, kako bi kasnije mogli da primene slična sredstva protiv neprijatelja na bojnom polju.
Pentagon je objavio tri osetljiva izveštaja o susretima letelica američkog ratnog vazduhoplovstva sa navodnim neidentifikovanim letećim objektima (NLO), prenosi danas CNN
14.05.2020
12:44
- Siguran sam da je jedan od najpoznatijih slučajeva NLO svih vremena zaista bio niz tajnih eksperimenata koristeći holograme, programe za kontrolu uma, obmane, dezinformacije, zavere i prikrivanje. Šokantna istina četrdesetogodišnje misterije sada se može otkriti - napisao je Redfern u sažetku knjige.
On je naveo da cela situacija nije bila ništa drugo do "neverovatna, uznemirujuća serija testova u kojima se vidi koliko daleko ljudskim umom može da se manipuliše - i kako bi takve tehnologije potencijalno mogle, jednog dana, da igraju značajnu ulogu na bojnom polju".
Opisani događaji odigrali su se u noći 26. i 28. decembra 1980. u Rendlešamskoj šumi, neposredno ispred vazduhoplovne baze RAF "Woodbridge", u kojoj su bili smešteni pripadnici Ratnog vazduhoplovstva Sjedinjenih Država.
Prema izjavama svedoka, uključujući one potpukovnika Čarlsa Halta, zamenika komandanta baze, osoblje je naišlo na misteriozna jarka svetla i užareni metalni predmet za koji su verovali da bi mogao biti NLO. Taj zbunjujući događaj nije do kraja razjašnjen, a Ministarstvo odbrane Velike Britanije je tada donelo zaključak da ne predstavlja pretnju po nacionalnu bezbednost.
Redfern je inače poznat po pisanju o brojnim misterijama poput onih o stvorenju iz Loh Nesa, stvorenju Čupakabra i NLO objektima.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pentagon je objavio tri osetljiva izveštaja o susretima letelica američkog ratnog vazduhoplovstva sa navodnim neidentifikovanim letećim objektima (NLO), prenosi danas CNN
Na koncertu Ane Bekute povodom Srpske nove godine u Čačku sinoć je došlo do incidenta, kada je nekolicina okupljenih blokadera gađala pevačicu grudvama.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ima odlične odnose sa sinom američkog predsednika Donaldom Trampom Juniorom i dodao da ga očekuje uskoro opet u Beogradu.
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je policija identifikovala 11 osoba koje su osumnjičene da su pevačicu Anu Bekutu gađale ledenicama i drugim predmetima tokom kocerta na dočeku Srpske nove godine u Čačku.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obratio se medijima nakon sastanka sa predsednikom Ujedinjenih Arapskih Emirata šeikom Muhamedom bin Zajedom al Nahjanom.
Voditeljka Kristina Vasić je u najvećem sportskom rijalitiju na svetu posetila Crveni tim i videla kulinarske sposobnosti Boška Marinkovića i Marka Milovanovića.
Večeras je u prvoj borbi za medalju u Exatlonu pobedu odneo tim plavih rezultatom 5:4, dok su u borbi za nominacije pobedu odneli Crveni rezultatom 10:6.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Austrija je od početka 2026. godine uvela znatno strože kazne za vožnju auto-putevima bez važeće vinjete, pa tako ukoliko je nemate, možete dobiti kaznu od čak 200 evra. Ovo pravilo važi i za vozače iz Srbije.
Srpska pravoslavna crkva i njeni vernici danas obeležavaju Srpsku novu godinu, ali i praznik svetog Vasilija Velikog, pa se veruje da od današnjeg vremena zavisi kakva će nam biti godina.
Tokom izvođenja radova na izgradnji kompleksa stanice "Novi Beograd", sa rekonstrukcijom mostovske konstrukcije u Ulici Antifašističke borbe, doći će do promena u radu linija javnog prevoza.
Stravične optužbe o brutalnom zlostavljanju deteta potresle su javnost u unsko-sanskom kantonu u Bosni i Hercegovini - samohrani otac iz Cazina tvrdi da je njegovo dete bilo fizički zlostavljano u privatnom vrtiću.
Policija i nadležno tužilaštvo rade na rasvetljavanju stravičnog slučaja nasilja koje se dogodilo u Beogradu 9. januara, nakon što je devojka prijavila da ju je poznanik nekoliko sati držao kao taoca u kući i brutalno fizički mučio.
Novi, potresni detalji istrage porodične tragedije na Zvezdari otkrivaju da je Dušan P. (16), koji je 7. januara pucao u babu i dedu, a potom izvršio samoubistvo, mesec dana ranije pretio mlađem bratu (14) i prislonio mu pištolj na glavu.
Glumica Radmila Živković osam godina pred smrt nije glumila i dobijala uloge, a kako je jednom prilikom otkrila, razlog tome je što mnogima nije odgovarala.
Holivudski glumac Mark Rafalo izazvao je buru reakcija na crvenom tepihu dodele Zlatnih globusa, kada je otvoreno progovorio o političkoj i društvenoj situaciji u Americi.
Godine 1962. godine kratkometražni animirani film "Surogat" Dušana Vukotića osvojio je Oskara i time postao prvi neamerički animirani film koji je dobio tu nagradu.
Sraman napad blokadera na Anu Bekutu u Čačku nije sprečio pevačicu da kao pravi profesionalac završi koncert i svojim postupkom nasilnicima održi lekciju.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar