• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/Telegraf

13.07.2020

16:33

TELO OTETE DEVOJČICE BAČENO U BUNAR? Novi jezivi detalji nestanka male Medlin

Vesti

TELO OTETE DEVOJČICE BAČENO U BUNAR? Novi jezivi detalji nestanka male Medlin

Podeli vest

Policija u Portugaliji pretražiće najmanje 20 bunara u potrazi za telom nestale britanske devojčice.

Nakon 13 godina agonije policija u Portugalu bi mogla da stavi tačku na slučaj otmice male Medlin Meken, koja je nestala u maju 2007. godine dok je letovala sa svojom porodicom u toj zemlji.

ŠOKANTNE SCENE! Objavlje snimak jazbine pedofila koji se sumnjiči za otmicu male Medlin!

MALA MEDI PRODATA U MAROKO?! Progovorio bivši cimer pedofila osumnjičenog za otmicu Medlin Meken!

Veruje se da je Kristijan Brukner, glavnoosumnjičeni za njen nestanak i moguće ubistvo, telo devojčice bacio u jedan stari rezervoar za vodu ili staru kanalizacionu šahtu u mestu koje se nalazi nekoliko kilometara od Praje da Luz, letovališta gde je dete poslednji put viđeno.

U potrazi za telom policija je već proverila nekoliko bunara, prenosi Dejli Mejl. Međutim, potraga se nastavlja, a izvor upućen u istragu kaže da će biti prečešljano najmanje još dvadesetak bunara na tom području i da se policija nada da će pronaći ostatke nestale devojčice.

O svakom pomaku u istrazi portugalska policija obaveštava svoje kolege u Britaniji, koji potom obaveštavaju roditelje koji ni 13 godina nakon tragedije nisu odustali od potrage za ćerkom.

- Kejt i Geri se i dalje nadaju da će svoju ćerku pronaći živu. Britanska policija i dalje vodi slučaj kao otmicu, a ne kao ubistvo i to im daje nadu da je dete i dalje živo - rekao je Klarens Mičel, bivši portparol porodice Meken.

Foto: Reuters

Policija bi uskoro trebalo da prečešlja treći bunar koji se nalazi nedaleko od kompleksa gde je devojčica letovala sa porodicom. Navodno, na svim lokacijama koje su predmet istrage viđen je kombi koji je Kristijan koristio u vreme otmice.

U potrazi, kako navode mediji, učestvuju i specijalni timovi vatrogasaca i ronilaca koji bi trebalo da pregledaju svaki kutak napuštenih bunara ali i kanala i rezervoara za vodu.

Portugalska televizija RTP je objavila da su detektivi otkrili "suštinski dokaz" koji će pokazati da je osumnjičeni, osuđivani pedofil Kristijan Brukner, odgovoran za nestanak devojčice.

Takođe je navedeno da je 43-godišnji Nemac povezan sa drugim slučajem nestanka iz odmarališta Silves u istom regionu.

Prošle nedelje je objavljeno da je Brukner bio uhapšen zbog sumnje da se nepristojno prikazivao deci na igralištu blizu Praja da Luza 2017, dok je bežao od nemačkih vlasti. Portugalska policija se nije zvanično oglasila povodom tih navoda.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Mrdić uputio zahtev JTOK: Odmah se izjasnite o tužilačkom pomoćniku Bajiću koji zloupotrebljava svoj položaj za bogaćenje
Politika

Mrdić uputio zahtev JTOK: Odmah se izjasnite o tužilačkom pomoćniku Bajiću koji zloupotrebljava svoj položaj za bogaćenje

Predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Skupštine Srbije i narodni poslanik SNS dr Uglješa Mrdić poručio je da "teške optužbe koje su se u javnosti čule na račun tužilačkog pomoćnika u Javnom tužilaštvu za organizovani kriminal Radeta Bajića da je zloupotrebljavao ovo tužilaštvo da bi pravio biznis zaslužuju hitnu reakciju javnotužilačke organizacije.

03.03.2026

12:28

Exatlon

TV

Ko je sve na merama? Otkrivamo večeras od 20h
Live TV

Ko je sve na merama? Otkrivamo večeras od 20h

Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam u čemu uživa glumac Mima Karadžić, šta "merka" muzičar Dženan Lončarević, kako izgleda "modni pohod" glumice Vesne Trivalić, na koji način se biznismen Toplica Spasojević odmara od posla, za čime traga fotograf i režiser Dejan Milićević, kuda žuri perjanica Đilasove stranke Branko Miljuš, zašto je poličar u pokušaju Srđan Milivojević teški licemer...

28.02.2026

10:55

Nema zaštićenih, sve smo snimili! Pratite "Na merama" u subotu od 20h
Live TV

Nema zaštićenih, sve smo snimili! Pratite "Na merama" u subotu od 20h

Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...

27.02.2026

10:16

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Horor u centru grada: Mladić nožem izbo dvojicu nakon svađe
Region

Horor u centru grada: Mladić nožem izbo dvojicu nakon svađe

Policija u Nikšiću uhapsila je A.B. (25) zbog sumnje da je nakon verbalnog i fizičkog sukoba nožem naneo teške povrede dvojici muškaraca. Incident se dogodio 24. februara oko 22.40 časova, a osumnjičeni će biti priveden Višem državnom tužilaštvu u Podgorici.

03.03.2026

12:39

Zabava

Paf Dedi izlazi ranije iz zatvora: Ovo je razlog
Showbiz

Paf Dedi izlazi ranije iz zatvora: Ovo je razlog

Zahvaljujući posvećenom učešću u programu rehabilitacije za zavisnike od narkotika, ozloglašeni reper Šon Didi Kombs, poznatiji kao Paf Dedi, izaći će na slobodu mesec i po dana ranije nego što je prvobitno planirano.

03.03.2026

10:49

Magazin

Džet set